Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Header yerini değiştirme
merhaba. header kısmı alt kısım ile birleşmiş. nasıl değiştireceğim acil yardım edin )
pnMbAL.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yarın bakacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2018 Saat: 00:58)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yarın bakacağım.

çok teşekkürler. şuna kanaat getirdim: ekip liderliğini sonuna kadar hak ediyorsunuz. çoğu kişi beni önemsemezken sizin yardıma koşmanız beni mutlu ediyor... :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2018 Saat: 01:04)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

çok teşekkürler. şuna kanaat getirdim: ekip liderliğini sonuna kadar hak ediyorsunuz. çoğu kişi beni önemsemezken sizin yardıma koşmanız beni mutlu ediyor... :)

Teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2018 Saat: 01:17)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2018 Saat: 01:04)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Teşekkür ederim.
ben teşekkür ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodları inceleyebilmem için site adresinizi verin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2018 Saat: 11:52)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodları inceleyebilmem için site adresinizi verin.

ama site 10tl.net dışı :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2018 Saat: 12:02)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2018 Saat: 11:52)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodları inceleyebilmem için site adresinizi verin.

Sıkıntı olmaz, destek alırken site adresi vermek zorunlu zaten. (Destek alıcağınız site 10TR.NET dışı olsa bile [code] tagları arasında verilmesi zorunlu.)

Forum kurallarının 11.maddesi;

Alıntı:Açacağınız her türlü yardım konusunda site adresi eklemek zorundasınız. 10TL.NET dışı ise [code] etiketleri arasında, 10tl.net uzantılı ile doğrudan link vermek durumundasınız. Ayrıca uygun kategoriye konuyu açmayan kullanıcılara gerekli cezai işlem -uyarıların ardından- yapılabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2018 Saat: 12:18)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sıkıntı olmaz, destek alırken site adresi vermek zorunlu zaten. (Destek alıcağınız site 10TR.NET dışı olsa bile
Kod:
tagları arasında verilmesi zorunlu.)

[quote][color=#ff3333][b]Açacağınız her türlü yardım konusunda site adresi eklemek zorundasınız. 10TL.NET dışı ise [code] etiketleri arasında, 10tl.net uzantılı ile doğrudan link vermek durumundasınız. [/b][code][/color][code][b]Ayrıca uygun kategoriye konuyu açmayan kullanıcılara gerekli cezai işlem -uyarıların ardından- yapılabilir.[/b][/quote][code]
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2018 Saat: 12:39)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2018 Saat: 12:18)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sıkıntı olmaz, destek alırken site adresi vermek zorunlu zaten. (Destek alıcağınız site 10TR.NET dışı olsa bile
Kod:

[quote][color=#ff3333][b]Açacağınız her türlü yardım konusunda site adresi eklemek zorundasınız. 10TL.NET dışı ise [code] etiketleri arasında, 10tl.net uzantılı ile doğrudan link vermek durumundasınız. [/b][code][code][code][/color][code][code][/quote][code][code][code]
Kod:
[code][code][code][code]
Kod:
[code][code][code][code][code][code]

Site adresini vermemişsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetkililerimizin konunuza yorumda bulunmaması sizi önemsemiyorlar anlamına gelmez. Herkesin bildiği alanlar farklıdır. Belki de sizin aldığınız hatayı ilk defa görüyorlardır ve yanlış bir yardım yapılmasından çekiniyorlardır. Biz burada yardımda bulunmak için yetkili konumundayız. Sizi önemsememe gibi bir durumumuz olmadı olamaz da. 
Birleşmiş olan kısımları belki </br> kodu ile aralarını açabilirsiniz. İyi çalışmalar.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2018 Saat: 13:15)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2018 Saat: 12:39)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2018 Saat: 12:18)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [quote='YazarİbrahimGüneş' pid='649616' dateline='1534492923']
[quote='AperioN' pid='649615' dateline='1534492345']
Kodları inceleyebilmem için site adresinizi verin.

Kod:

[quote][color=#ff3333][b]Açacağınız her türlü yardım konusunda site adresi eklemek zorundasınız. 10TL.NET dışı ise [code] etiketleri arasında, 10tl.net uzantılı ile doğrudan link vermek durumundasınız. [/b][code][code][code][code][code][/color][code][code][code][code][/quote][code][code][code][code][code][code][code]
site adresini girdiğimde değişik yazılar çıkıyor:[code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code][code]

en iyisi öm olarak atayım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitede bahsettiğin kısım yani aşağıdaki resimde olan kısım gözükmüyor.
pnMbAL.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping