Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tema önerisi.
Merhaba, Türkiye'nin en iyi yama sitesinin forumu için bir tema arıyorum genellikle futbol oyunlarına yama yapılıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhabalar. Ben her zaman yama,oyun,torrent gibi paylaşım yapılan forumlarda sade, geliştirilebilir temalardan yana olmuşumdur. Tavsiye edebileceğim tema; kendi forumumda da kullandığım, geliştirmeler yapmak istediğim bir temadır. İsmi ModernHoca - Sandisk V2 Final temasıdır. Aşağıda görsel olarak da gösterebilirim. Ben paylaşım teması olarak en iyi bunu görüyorum.

28XEm2.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-08-2018 Saat: 16:34)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar. Ben her zaman yama,oyun,torrent gibi paylaşım yapılan forumlarda sade, geliştirilebilir temalardan yana olmuşumdur. Tavsiye edebileceğim tema; kendi forumumda da kullandığım, geliştirmeler yapmak istediğim bir temadır. İsmi ModernHoca - Sandisk V2 Final temasıdır. Aşağıda görsel olarak da gösterebilirim. Ben paylaşım teması olarak en iyi bunu görüyorum.

28XEm2.png

Tema yayından kaldırılmış :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende XML'si mevcut. Paylaşımı vs. eğer ki sıkıntı oluşturmayacaksa ben xml olarak size özel mesaj yoluyla gönderebilirim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-08-2018 Saat: 16:40)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende XML'si mevcut. Paylaşımı vs. eğer ki sıkıntı oluşturmayacaksa ben xml olarak size özel mesaj yoluyla gönderebilirim.
başka önerebileceğin bir tema varmı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Malesef fazla bir tema bilgim bulunmuyor .
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bootbb Tema < Bu temayı geliştirip kullanabilirsin bence.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Madem Türkiye'nin en büyük yama sitesi o halde kendiniz tasartlattırıp kodlattırabilirsiniz bence :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2018 Saat: 13:18)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Madem Türkiye'nin en büyük yama sitesi o halde kendiniz tasartlattırıp kodlattırabilirsiniz bence :)
Herhangi bir gelir söz konusu değil ki? Zaten gelir söz konusu olsaydı her yere linktlyi basardım, reklamları basardım. Şuan için düşünmüyoruz seneye kendim kodlamayı düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping