Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her kategoriye ayrı ayrı ikon vermek (Videolu Anlatım)
Merhabalar yazılı anlatımı olsa bile yapamayanlar vardı bende video lu halini çektim.

Arkadaşlar forumbit_depth2_forum şablonunuzdaki
Kod:
{$lightbulb['folder']}

kodunu

Kod:
{$forum['fid']}

olarak değiştirmeyi unutmayınız videoda bazı hatalar oldu o kısmı malesef sildim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkürler çok güzel bir paylaşım olmuş :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben teşekkür ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok sağol şimdi vidoda yazdıklarını hepsini uyguluycam umarım olur.
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Yapmayı Düşünüyordum.Bir Türlü Fırsat Olmadı.Açtığım Konuya Ekleyim.Bu Konuyu.Teşekkürler Rayray93
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2012 Saat: 16:34)Nuris Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok sağol şimdi vidoda yazdıklarını hepsini uyguluycam umarım olur.
Bu sefer olur umarım :D

(02-05-2012 Saat: 17:02)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Yapmayı Düşünüyordum.Bir Türlü Fırsat Olmadı.Açtığım Konuya Ekleyim.Bu Konuyu.Teşekkürler Rayray93
Ben teşekkür ederim adminim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yok Abi Olmuyor Ekliyorum Yazıyla Logo Çıkıyor Diyor - Yeni Mesaj İçermiyor falan bak verim resmi

cyq08.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uzantısını değiştirmemişsiniz yada albüm linki olmamış yada forum fid yapmamışsınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzelde Görüntü Kalitesi Düşük :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform