Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB rehber uygulama projesi (Android - iOS)
En büyük olarak çevrimiçi yazarlık getireceğim. @AperioN

Taifun
tarafsız
1
Teşekkür verenler:
(28-08-2018 Saat: 16:40)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En büyük olarak çevrimiçi yazarlık getireceğim. @AperioN

Taifun

Süper, bekliyoruz.

“We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.”
eski ve son arge ekibi lideri
Teşekkür verenler:
Giriş için şöyle bir taslak denedim. 

4z30rG.png  JDM3AQ.png
Teşekkür verenler:
Taslak hoş olmuş..
Teşekkür verenler:
Teşekkürler, güzel olmuş fakat bu aylarını alır :) Not alındı.

Taifun
tarafsız
1
Teşekkür verenler:
Yazar sistemi farklı bir uygulama olarak gelecek, daha sonradan ana uygulamanın içine entegre etmeye çalışacağım. Giriş yapanız lazım, kimin ne yazdığını bilmemiz için. Google hasbınız ile giriş yapacaksınız. Hatalar olursa bildirin bakayım. Yazara soru sorma da gelecek, bunu nasıl yapabilirim? @Helper @AperioN Önerisi olan var mı? Aklımda hiç fikir yok. Betadan çıkıtyoruz, kararlı sürüme geçiyoruz. Yorum yazma özelliği şu anlık aklımda yok, ekranda çok fazla yer kaplar gibime geliyor. Ayrıca yazarlık sistemi nde yazılabilecek konular olacak, ayrıca kişi eklemeyecek. Ayrıca Helper'in "Forum sitemi nasıl popülerleştirebilirim?" yazısının başlangıç seviyesi 1.1.0'de eklenecek. Versiyon isimleri yazarlık sistemi eklendiği için değişecek, 1.0.0 gibi olacak (büyük güncelleme-özellik güncellemesi-hata düzeltme güncellemesi). Ayrıca 1.1.1'da beğeni sistem baştan yapılacak.
--Destek geleceği aklıma gelmeişti..

Taifun
tarafsız
Teşekkür verenler:
Giriş-kayıt olayını çözdüm, bitti. Google girişlerinde sıkıntı var o yüzden Google giriş kullanmayacağım. Kullanıcı adı yazıyorsunuz ve kayıt oluyorsunuz. Ardından aynı kullanıcı adı ile giriş yapıyorsunuz. Şimdi tek yazarı ve yazıyı ana uygulamaya çekmek. Onun için uğraşıyorum şu anda. Bu biterse soru sorma özelliğini bir deneyeceğim. %40 bitti diyebilirim.

Düzenleme: Yazarlık sitemine üye olmak için ÖM gönderebilirsiniz. Ayrıca e-posta da olur. Discord kullanıyorsanız yazdığınız konuları söylerseniz incelenir. İhbar sistemi de düşünüyorum.

Taifun
tarafsız
Teşekkür verenler:
Merhabalar, beta'yı gördüm ve birkaç yorumda bulunmak istedim. Öncelikle bir giriş ekranı yapabilirsiniz loaderli. Uygulamaya geçiş olarak. Çok sade olmuş bir arkaplan koyabilirsiniz ve butonları güzelleştirebilirsiniz boş kalan kısımları da doldurursanız uygulama tutar. Elinize sağlık beğendim :)
Ara
Teşekkür verenler: Taifun
Teşekkürler, bir giriş ekranı var. Sadeliği sevdiğim için ve bu uygulamaya yakışacağı için sadeliği seçtim.

Taifun
tarafsız
Teşekkür verenler:
Uygulamaya güncelleme gelince telefona bildirim gelebilir.

“We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.”
eski ve son arge ekibi lideri
Teşekkür verenler:
GitHub'a ekledim. Yapılacak.

Taifun
tarafsız
Teşekkür verenler:
Okul nedeniyle ara verdiğim uygulamanın geliştirilmesine tekrar başladım. 1.0.0 sürümü şuan az kaldı, bitiriyorum. Yazar olmak isteyenler Discord'dan (Adolf Hitler#6620) veya ÖM yoluyla iletişime geçebilirler. Google hesabınız olması gerekiyor. 

Bu gün bitiririm, bitmezse salı günü tatil olduğu için bitecektir. Daha fazla konu ekliyorum, eklenmesini istediğiniz veya mutlaka olmalı dediğiniz sorunlar var mı? @Finn

Taifun
tarafsız
Teşekkür verenler: Shelby
Kod:
http://exctr.co.nf
Bu adresten kontrol edebilirsiniz. 1.0.0 sürümünde yorum ile alakalı sıkıntılar var, 1.0.1'de düzeltilecek.
tarafsız
Teşekkür verenler:
Güncel.

Taifun
tarafsız
Teşekkür verenler:
Merhabalar, MyBB'lab için devam ediyorum. Sürüm 1.0.1'i paylaşacağım.

SHA256: 4cdfd8ea0a202b8b87fab64f6830c975925aa9006b7a28356d7f5cc196cd60b2
Paket boyutu: 6.11 MB
Paket adı: MyBBLab
Paket türü: .apk
Gereksinimler: Minimum Android 4.4 işletim sistemi ve İnternet bağlantısı. 

Ekran görüntüsü: Ektedir. 

İndir: 
Kod:
https://drive.google.com/file/d/1R1GUYlMDvkc0ALFi9zk9K59ZsWgXRg7v/view

VirusTotal:
Kod:
https://www.virustotal.com/#/file/4cdfd8ea0a202b8b87fab64f6830c975925aa9006b7a28356d7f5cc196cd60b2/detection

Taifun

tarafsız
Teşekkür verenler:
Firestore bağlantısı ile mi yapıyorsun? Yoksa elinle mi yazdın? Veya bir wordpressden mi çekiyorsun?
Teşekkür verenler:
@mehmetext WordPress.

Taifun
tarafsız
Teşekkür verenler:
Güncel.

Taifun
tarafsız
Teşekkür verenler:
(25-01-2019 Saat: 19:09)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, MyBB'lab için devam ediyorum. Sürüm 1.0.1'i paylaşacağım.

SHA256: 4cdfd8ea0a202b8b87fab64f6830c975925aa9006b7a28356d7f5cc196cd60b2
Paket boyutu: 6.11 MB
Paket adı: MyBBLab
Paket türü: .apk
Gereksinimler: Minimum Android 4.4 işletim sistemi ve İnternet bağlantısı. 

Ekran görüntüsü: Ektedir. 

İndir: 
Kod:
https://drive.google.com/file/d/1R1GUYlMDvkc0ALFi9zk9K59ZsWgXRg7v/view

VirusTotal:
Kod:
https://www.virustotal.com/#/file/4cdfd8ea0a202b8b87fab64f6830c975925aa9006b7a28356d7f5cc196cd60b2/detection

Taifun

Güncel
tarafsız
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi