Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kim Tahmin Edebilirdi ki...
Sen 2015 senesinde burada takıl sonra bir takım işler yap ve bir gün türkiyenin en bilindik sitelerinden birinin sahibi ol :) ertank deathangel vs. bunlar geliyor aklıma eski günlerden :D ben arada bir buraya bakıyorum konuları vs okuyorum insanların birşeyler yapmak için çabalaması hoşuma gidiyor mutlu oluyorum. her neyse iyi sabahlar bu arada @escobar a da selamlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Diyar sen misin?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldin. Eskilerden “Corleone” bizde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldin. "AvanT2" hatırladın mı? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Selamlar Diyar, görüşemiyoruz ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Foruma Tekrardan Hoşgeldiniz İyi Forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Selam Diyar. Bayağıdır gorusmuyoruz. Ben eski çalışanın Kaan :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hoşbulduk arkadaşlar evet diyar ben :D ertan face hesabımı kapattım artık kullanmıyorum o yüzden görüşemiyoruz avant seni hatırladım dostum escobar senin reel ismini tamamen unutmuşum kb :D corleone tekrardan merhaba kaan sana da merhabalar işler baya büyüdü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2018 Saat: 23:27)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hoşbulduk arkadaşlar evet diyar ben :D ertan face hesabımı kapattım artık kullanmıyorum o yüzden görüşemiyoruz avant seni hatırladım dostum escobar senin reel ismini tamamen unutmuşum kb :D corleone tekrardan merhaba kaan sana da merhabalar işler baya büyüdü

Ne yaptın ne ettin dostum en son PickBeck'de beraberdik, facebook hesabını da aradım bulamadım evet ne oldu diyordum ki kapatmışsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:D Hoşgeldin kardeşim Tekrar'dan Foruma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2018 Saat: 00:37)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-08-2018 Saat: 23:27)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hoşbulduk arkadaşlar evet diyar ben :D ertan face hesabımı kapattım artık kullanmıyorum o yüzden görüşemiyoruz avant seni hatırladım dostum escobar senin reel ismini tamamen unutmuşum kb :D corleone tekrardan merhaba kaan sana da merhabalar işler baya büyüdü

Ne yaptın ne ettin dostum en son PickBeck'de beraberdik, facebook hesabını da aradım bulamadım evet ne oldu diyordum ki kapatmışsın.

daha büyük bir projeye imza attım şuan hangi siteyi yönettiğimi bilseydin iyi ki kapatmışsın derdin :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben her zaman Lastworld'um. Beni belki hatırlamışsındır. Ama ben cidden çıkartamadım. :) Her halükarda tekrar hoşgeldin :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2018 Saat: 01:19)Ğbyr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-08-2018 Saat: 00:37)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

daha büyük bir projeye imza attım şuan hangi siteyi yönettiğimi bilseydin iyi ki kapatmışsın derdin :D

Herhalde büyük bir projede olduğunu anlatmak için açtın bu konuyu :P Almanya’dan Mercedes’leriyle köye gelenler misali ;)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2018 Saat: 02:05)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben her zaman Lastworld'um. Beni belki hatırlamışsındır. Ama ben cidden çıkartamadım. :) Her halükarda tekrar hoşgeldin :)

ben hatırladım seni hoşbulduk :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hangi projeki bu baya büyük :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Diyar mı bu wow
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: