Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Sona Yaklaşıyor...
İlk Geldiğim Günleri Hatırladım da.Bir Paint Tasarım Konuma 20 Cevap Geliyordu.Bir CSS Soruma 15 Cevap Geliyordu.Şimdi baktığımda @ertank hocam İşe Yarar Konular Açıyor Ve İnsanlar Sadece (1 Kısmı) Teşekkür Butonuna Basıyor.Bazıları Basmıyor Bile.Forum Ramazan Aylarında Bir Güzel Olurdu ki Sormayın Logo Yarışmaları Tasarımlar Çekilişler.Sohbet Muhabbet Geyik.Yılbaşlarında Logo Yarışmaları Olur Herkes Hemen PS'yi Açar 1-2 İkon İndirip Logo Yapmaya Çalışırdı.Yapamazlarsa Tekrar Tekrar.Peki Ya Ne Kazanacaklardı ?Hiçbir şey Sadece Eğlence Olsun.Eskiden İnsanlar Kullanışlı Forumlar Açmaya Çalışır. Eğer Yeterince Bilgiye Sahip Değilse Burdan Destek Alırdı.Şimdi İse Forum Açan Yok.Uzun Vadeli Forumlar Kapandı.(Kapanıyor.)Forumlar Artık Uzun Vadeli Olmamaya Başladı.ForumExE Son Anda Döndü.Eski Güzel Günler Hep Eskide Kalıyor İşte.Aile Dağılmış D10...

İyi Geceler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-08-2018 Saat: 01:07)♧•foxcomm♧~ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk Geldiğim Günleri Hatırladım da.Bir Paint Tasarım Konuma 20 Cevap Geliyordu.Bir CSS Soruma 15 Cevap Geliyordu.Şimdi baktığımda @ertank hocam İşe Yarar Konular Açıyor Ve İnsanlar Sadece (1 Kısmı) Teşekkür Butonuna Basıyor.Bazıları Basmıyor Bile.Forum Ramazan Aylarında Bir Güzel Olurdu ki Sormayın Logo Yarışmaları Tasarımlar Çekilişler.Sohbet Muhabbet Geyik.Yılbaşlarında Logo Yarışmaları Olur Herkes Hemen PS'yi Açar 1-2 İkon İndirip Logo Yapmaya Çalışırdı.Yapamazlarsa Tekrar Tekrar.Peki Ya Ne Kazanacaklardı ?Hiçbir şey Sadece Eğlence Olsun.Eskiden İnsanlar Kullanışlı Forumlar Açmaya Çalışır. Eğer Yeterince Bilgiye Sahip Değilse Burdan Destek Alırdı.Şimdi İse Forum Açan Yok.Uzun Vadeli Forumlar Kapandı.(Kapanıyor.)Forumlar Artık Uzun Vadeli Olmamaya Başladı.ForumExE Son Anda Döndü.Eski Güzel Günler Hep Eskide Kalıyor İşte.Aile Dağılmış D10...

İyi Geceler.

peki bunları yazdın, ee sonra ? çözümün ne ? sadece konuyu açıp, ortaya bir şey atıp kaçmak mı ?
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-08-2018 Saat: 01:27)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-08-2018 Saat: 01:07)♧•foxcomm♧~ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk Geldiğim Günleri Hatırladım da.Bir Paint Tasarım Konuma 20 Cevap Geliyordu.Bir CSS Soruma 15 Cevap Geliyordu.Şimdi baktığımda @ertank hocam İşe Yarar Konular Açıyor Ve İnsanlar Sadece (1 Kısmı) Teşekkür Butonuna Basıyor.Bazıları Basmıyor Bile.Forum Ramazan Aylarında Bir Güzel Olurdu ki Sormayın Logo Yarışmaları Tasarımlar Çekilişler.Sohbet Muhabbet Geyik.Yılbaşlarında Logo Yarışmaları Olur Herkes Hemen PS'yi Açar 1-2 İkon İndirip Logo Yapmaya Çalışırdı.Yapamazlarsa Tekrar Tekrar.Peki Ya Ne Kazanacaklardı ?Hiçbir şey Sadece Eğlence Olsun.Eskiden İnsanlar Kullanışlı Forumlar Açmaya Çalışır. Eğer Yeterince Bilgiye Sahip Değilse Burdan Destek Alırdı.Şimdi İse Forum Açan Yok.Uzun Vadeli Forumlar Kapandı.(Kapanıyor.)Forumlar Artık Uzun Vadeli Olmamaya Başladı.ForumExE Son Anda Döndü.Eski Güzel Günler Hep Eskide Kalıyor İşte.Aile Dağılmış D10...

İyi Geceler.

peki bunları yazdın, ee sonra ? çözümün ne ? sadece konuyu açıp, ortaya bir şey atıp kaçmak mı ?

İnsanları herkesin içerisinde kıracak sözlerde bulunursanız tabiki de sizinle uğraşmamak için senin deyiminle "ortaya birşey atıp kaçmak" diye adlandırdığın hareketi yapar, hiçbir şey yazmadan forumu terkeder ve tekrar asla geri dönmez, dönmekte istemez. Sırf kurduğun bu cümle yüzünden. O yüzden kullandığınız ya da kullanacağınız kelimeleri 1 değil iki kere düşünün. Arkadaş genel bir eleştiride bulunmak istemiş görünüşe göre ve çokta iyi yapmış. Yalan mı? D10 eskisi gibi aktif mi? Değil. Şu an ki aktifliğe bile bence şükretmeli daha da gelişmek/geliştirmek için elimizden geleni yapmalıyız. Paylaştığım konulara gelirsek canım sıkılınca foruma katkım olsun diyerekten giriştiğim aylar sonra yaptığım bir konu açma serüvenim oldu dün ya da dünden önce doğrudur fakat bununla yetinmeyip inat yapmalı daha fazlasına erişmeliyiz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birşey ölür, birşey doğar... hayat devam eder.
Ama herkes yaptığıyla anılır ya da unutulur..
Peki geride ne bırakıyoruz? arkanızdan güzel şeyler söyleyenler mi? yoksa çirkin şeyler söyleyenler mi?
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
 02-10-2013 tarihinden beri sitedeyim aktif olduğum-olmadığım dönemler illa ki oldu 2013-2018 kıyaslarsak aktifliğin düştüğü paylaşımların, cevapların azaldığı düştüğü bariz belli, forum aktifliği artsın diye bir çok şey denendi hepsi yarım kalan projeler.. Aktifliği sağlamak için siteye bu şekilde arada bir uğrayıp konu açıp çıkmak değil de siteye sık sık uğrayıp konu açmak konulara yorum atmak gerekli diye düşünüyorum. Hayatımın her anını bu forumda geçirebilirim diye bir kaide yok tabi ki ancak ben elimden geldiğince her gün siteye giriyorum. İnternetimi açtığımda bir sekmede kesinlikle destek.10tl.net açık oluyor açılan konular hakkında fikir sahibiysem cevap yazıyorum vs. Bence bu tarz konu açmak yerine bu tarz hareketlere yönelmek daha mantıklı olur.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doğru. Forumda eski zamanları ben de aramıyor değilim. O güzel yıllarda sabah erkenden kalkıp kendi forumumuzla ilgilenirdik, burada vakit geçirirdik. Yetkili olabilmek için birbirimizle yarışırdık. Her saniye sayfayı yeniler yeni konu var mı birisine yardım edelim diye saniyelerle oynardık. Ne oldu peki o eski günlere? O zamanlar çocuktuk biraz da. Yani  zamanlar yaş ortalamamız bildiğim, hatırladığım kadarıyla küçüktü. Yani sorumluluklarımız yoktu. Kalkardık kahvaltı bile yapmadan geçerdik saatlerce burada vakit geçirirdik. Şimdi öyle mi? Ben bile haftanın 6 gününe kadar başka bir işle meşgul olduğum oluyor. Okul ile uğraşmak ayrı, ailenin senden bekledikleri farklı, hayatın sana yükledikleri farklı. Geçmişini iyi bil ki geleceğini ona göre yönlendiresin diye bir laf duymuştum. Geçmişteki sıcak ortamı yakalayabilecek ortamı olusturabilirsek yine aynı canlılığı sağlayabiliriz ama şuan ki şartlarda ne kadar mümkündür orası ayrı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-08-2018 Saat: 03:26)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Doğru. Forumda eski zamanları ben de aramıyor değilim. O güzel yıllarda sabah erkenden kalkıp kendi forumumuzla ilgilenirdik, burada vakit geçirirdik. Yetkili olabilmek için birbirimizle yarışırdık. Her saniye sayfayı yeniler yeni konu var mı birisine yardım edelim diye saniyelerle oynardık. Ne oldu peki o eski günlere? O zamanlar çocuktuk biraz da. Yani  zamanlar yaş ortalamamız bildiğim, hatırladığım kadarıyla küçüktü. Yani sorumluluklarımız yoktu. Kalkardık kahvaltı bile yapmadan geçerdik saatlerce burada vakit geçirirdik. Şimdi öyle mi? Ben bile haftanın 6 gününe kadar başka bir işle meşgul olduğum oluyor. Okul ile uğraşmak ayrı, ailenin senden bekledikleri farklı, hayatın sana yükledikleri farklı. Geçmişini iyi bil ki geleceğini ona göre yönlendiresin diye bir laf duymuştum. Geçmişteki sıcak ortamı yakalayabilecek ortamı olusturabilirsek yine aynı canlılığı sağlayabiliriz ama şuan ki şartlarda ne kadar mümkündür orası ayrı.

Kesinlikle ben lise son sınıfa kadar sürekli forumda aktiftim ondan sonra ygs-lys stresi vs. derken çok fazla giremedim. Zaten o sıralar da aktiflik düşmeye başlamıştı malesef..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-08-2018 Saat: 01:27)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

İyi Geceler.

Burda Bir Çözüm Önerisi Yok.Buraya Kendi Öz Eleştirimi Yazdım Ve Bu Kendi Düşüncemdir.Ortaya Bir Şey Atıp Kaçmıyorum.

(08-08-2018 Saat: 03:50)HByktas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-08-2018 Saat: 03:26)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Doğru. Forumda eski zamanları ben de aramıyor değilim. O güzel yıllarda sabah erkenden kalkıp kendi forumumuzla ilgilenirdik, burada vakit geçirirdik. Yetkili olabilmek için birbirimizle yarışırdık. Her saniye sayfayı yeniler yeni konu var mı birisine yardım edelim diye saniyelerle oynardık. Ne oldu peki o eski günlere? O zamanlar çocuktuk biraz da. Yani  zamanlar yaş ortalamamız bildiğim, hatırladığım kadarıyla küçüktü. Yani sorumluluklarımız yoktu. Kalkardık kahvaltı bile yapmadan geçerdik saatlerce burada vakit geçirirdik. Şimdi öyle mi? Ben bile haftanın 6 gününe kadar başka bir işle meşgul olduğum oluyor. Okul ile uğraşmak ayrı, ailenin senden bekledikleri farklı, hayatın sana yükledikleri farklı. Geçmişini iyi bil ki geleceğini ona göre yönlendiresin diye bir laf duymuştum. Geçmişteki sıcak ortamı yakalayabilecek ortamı olusturabilirsek yine aynı canlılığı sağlayabiliriz ama şuan ki şartlarda ne kadar mümkündür orası ayrı.

Kesinlikle ben lise son sınıfa kadar sürekli forumda aktiftim ondan sonra ygs-lys stresi vs. derken çok fazla giremedim. Zaten o sıralar da aktiflik düşmeye başlamıştı malesef..

İnsanların Yaşı Büyüdükçe Üniversite Hayali İş Hayali Okul Hayali'de Büyüyor.Bu Yüzden Aktiflik Düşüyor.

(08-08-2018 Saat: 02:18)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Birşey ölür, birşey doğar... hayat devam eder.
Ama herkes yaptığıyla anılır ya da unutulur..
Peki geride ne bırakıyoruz? arkanızdan güzel şeyler söyleyenler mi? yoksa çirkin şeyler söyleyenler mi?

Sorun Şu Sn.Adminim Bizi Bilen Çok Az Kişi Aktif Kaldı.Çoğu Zaten Gitti.Bize İyi Ya Da Kötü Bir Şey Söylemek İsteyenler Genelde Yeni Arkadaşlarımız.Onlarda Aktif Tutmak İçin Elinden Geleni Yapmaya Çalışıyor.Ama Nafile Dediğiniz Gibi D10 Çaresi Zor Bulunan Bir Hastalığa Yakalandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Google Adwords reklamı yapmalıyız. Bunun önerisini daha öncede sunmuştum zaten.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu Durum İçin Herşeyi Denemeliyiz.Güzel Öneri @BizeHerYer61
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merak etmeyin, daha yeni başlıyoruz. Sadece biraz zaman verin bize ve yönetime bunları düzeltmek için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek'in battığını düşünmüyorum sadece forumlara talep yok yönetim ekibi çözüm önerilerine başvurup onları uygularsa aktiflikte artacaktır diye tahmin ediyorum.

Ek olarak
Hiçbir şey eskisi gibi olmaz ama eskisinden daha iyi olabilir.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi Pek Aktiflik Yok Ama O'da Şu Sebepten İnsanlar Şimdi Tatile Ve Denize Gidiyorlar Oyüzden Üyelerde Pek Aktif Olamıyorlar Ama Okullar Açıldığı Zaman Aktif Olacaklarını İnanıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ilk öncelikle sistemde olan sorunları düzeltelim/düzeltiyoruz, sonra destek forumunda etkinliklere başlayalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping