Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB Güvenlik Hizmetleri
Merhabalar,
MyBB forumlarınız için çeşitli güvenlik önemleri uyguluyorum. Bunlar tamamen tarafıma özgün geliştirilmiş önlemlerdir. MyBB büyük forum sistemi diye açığı yok sanmayın lütfen. :)

Genel olarak sistem ve sistem tabanı üzerinde olan verilerin korunması ile alakalı çalışmalar yapıyorum. Ayrıca Veritabanı/Bilgi güvenliği, Script güvenliği ve açık tarama gibi işlemlerde gerçekleştiriyorum.

::YAPTIKLARIM::
  • Açıkların taranması ve kapatılması
  • Veritabanı bilgilerinin şifrelenmesi
  • Çeşitli güvenlik metodlarının uygulanması
  • DDOS ve çeşitli ataklara karşın koruma
  • Altyapının çeşitli önlemlerle donatılması.
  • Ve dahası...

FİYAT: 60 ₺
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-06-2018 Saat: 19:35)Majestik Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Merhabalar,
MyBB forumlarınız için çeşitli güvenlik önemleri uyguluyorum. Bunlar tamamen tarafıma özgün geliştirilmiş önlemlerdir. MyBB büyük forum sistemi diye açığı yok sanmayın lütfen. :)

Genel olarak sistem ve sistem tabanı üzerinde olan verilerin korunması ile alakalı çalışmalar yapıyorum. Ayrıca Veritabanı/Bilgi güvenliği, Script güvenliği ve açık tarama gibi işlemlerde gerçekleştiriyorum.

::YAPTIKLARIM::
  • Açıkların taranması ve kapatılması
  • Veritabanı bilgilerinin şifrelenmesi
  • Çeşitli güvenlik metodlarının uygulanması
  • DDOS ve çeşitli ataklara karşın koruma
  • Altyapının çeşitli önlemlerle donatılması.
  • Ve dahası...

FİYAT: 60 ₺

referanslar ?
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Gokss Valla referans olarak şöyle diyeyim hocam işe yeni başladığım için henüz referans almadım lâkin iş ve güvenilirlik konusunda pek çok referansım var pm olarak atabilirim isterseniz yani güvenilirlik ve iş tecrübesi konusunda en ufak bir şeyiniz olmasın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-06-2018 Saat: 00:39)Majestik Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Gokss Valla referans olarak şöyle diyeyim hocam işe yeni başladığım için henüz referans almadım lâkin iş ve güvenilirlik konusunda pek çok referansım var pm olarak atabilirim isterseniz yani güvenilirlik ve iş tecrübesi konusunda en ufak bir şeyiniz olmasın.
Yok canım Estağfirullah güvenilirlikten yana bir sıkıntı yok. Üzerinde çalışmış olduğun siteleri atarsan şayet daha fazla alıcı bulabilirsin. Kolay gelsin, hayırlı işler (:
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping