Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Venomous İle Röportaj
Öncelikle Venomous(Alper)'e teşekkür ederim röportaj yapmayı kabul ettiği için. Her neyse sorulara geçelim :)

1.Kendinizden kısaca bahseder misiniz?
Adım Alper, 17 yaşındayım. İzmir Urla'da doğdum. Anne tarafım Yunanistan(Anneannem Kesriye, Dedem Karaferya) göçmenidir. Babam ise Anadolu'dandır. İzmir'de Sosyal Bilimler Lisesi'nde okuyorum . 11. sınıfım ancak bir sene de İngilizce hazırlık okudum. Eğer 20 gün içerisinde evraklarımda bir sıkıntı olmazsa bir sene değişim öğrencisi olarak  yurt dışında okuyacağım. 

2-Forum'un sizin hayatınızdaki yeri ?
Forumların benim hayatımda artık herhangi bir yeri yok. Artık sadece zamanımı geçirmek, bir kaç fikrimi paylaşmak için girdiğim sıradan bir yer.

3-Forumda en cok girdigin bölüm hangisi?
Herhangi bir bölümle ilgilenmiyorum ancak eskiden Grafiker Lideri olduğum için tasarım bölümü diyebilirim.

4-Nickinizin bir anlamı var mı? Neden bu nicki seçtiniz?
Venom adlı grup, büyük bir akımın öncüsüdür. Black Metal akımının. O yüzden büyük bir hayranlığım var. Onların isminden türemiş bir kullanıcı adı.

5-Hangi takımlısınız?
Göztepe.

6-Tuttuğunuz takımın hayatınızdaki yeri?
Maçlarını takip ederim ancak sıkı bir taraftar olduğum söylenemez. Ayrıca babam Göztepe'de çalışıyor.

7-Takımınızın maçlarına gidiyor musunuz ?
Çok nadir.

8-Arkadaşlarının senin için genel düşüncesi nedir ?
İyi bir izlenim bıraktığımı düşünüyorum. Bazı fikirlerimin olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Arkadaşlarımla bu konu hakkında tartışıyoruz. Bazıları bana katılıyor ve bu
beni sevindiriyor.

9-Kendinde begendigin yönler nelerdir ?
Araştırma, okuma isteğimin hiçbir zaman kaybolmaması.

10-Hayatında olmazsa olmaz dedigin şeyler varmı ?
Kitaplar, dostlar, müzik.

11-Teknoloji ile aran nasıl ?
Teknolojinin yararlarından faydalanmaya çalışıyorum.

12-Sürekli takip ettiğin bir dizi varmı? Varsa hangisi
Takip ettiğim güncel bir dizi yok ancak size bir dizi önerebilirim. OZ.

13-Film olarak en cok hangi filmlerden etkilendin ?
One Flew Over the Cuckoo's Nest, Elephant Man, The Pianist, Chinatown. Daha vardır ancak aklıma gelen bunlar.

14-Bir film kahramanı olmak isteseydin bu hangi film kahramanı olurdu?
Hiçbiri.

15-Ne tarz müzik dinlersin sevdigin bi kaç sanatçıyı paylaşırmısın ?
Metal, rock ve klasik müzikten ve kızıl ordu marşlarından hoşlanıyorum. Metal olarak Euronymous, Gylve Fenriz Nagell, Attila Csihar ve bir sürü daha önerebilirim. Rock olarak Ritchie Blackmore, Ronnie James Dio, Jimmy Page ve bir sürü daha önerebilirim. Klasik müzik daha fazla önereceğim çünkü biliyorum ki diğerleri ilginizi çekmeyecek. Klasik müzik olarak Beethoven, Franz Schubert, Chopin, Mozart, Jeremy Soule, Tchaikovsky, Sergei Prokofiev.

16-Aşk'a inanırmısın?
İnanırım ancak sonsuz sevgiye inanmıyorum. Bir zaman sonra ilişkide bir taraf diğerini daha çok sever ve her şey bozulur.

17-Hayatta yapmaktan en çok mutlu olduğunuz şeyler nelerdir ?
Arkadaşlarımla zaman geçirmek, insanlarla bir konu hakkında tartışmak, bir yerler gezmek, öğrenmek, gitar çalmak, bestelemek.

18-Gündelik hayatında spor ile uğraşıyormusun ?
Uğraşıyordum. Windsurf yapıyordum ancak bıraktım.

19-Seni en çok ne kızdırır?
Araştırmadan, sorgusuz sualsiz bir fikre sahip olanlar.

20-Bugüne kadar yaşadığın en büyük hayal kırıklığın nedir?
Çok yakınım bir insanın geleceğini sadece kendini tatmin etmek olarak planlaması, sevdiğim insanın olmak istediği karakterin kendi karakterinin önüne geçmesiyle bana karşı
tavırları beni en büyük hayal kırıklığına uğratan durumlar.

21-10 sene sonra kendini nerede görüyorsun?
Mutlu, mücadele içerisinde ve son derece donanımlı.

22-Yakın bir arkadaşın kanunsuz bir iş yapsa polisi arar mısın?
Kanunsuz işe bağlı. Siyaset konuşmak istemem ama hık desek kanunsuz bir iş oluyor değil mi?

23-Bir film yapmaya karar versen adı ve konusu ne olurdu?
Hemen uydurayım bir tane. "Haklı Mücadele" belki. Ama ben bu konu üzerinde çok düşünürdüm. Sırf cevap vermek için veriyorum şu an.

24-Erman(@Helper)'e sorduğum soruyu sanada sormak istedim kendisi cevaplamadı belki sen cevaplarsın :)
Annen ve babanın ayrı olduğunu var sayalım ve birisini seçmek zorundasın yaşamak için. Annenizimi seçerdiniz babanızımı?
Annemi seçerdim. Fikirlerimin altyapısını ona borçluyum.

25- Forumda en çok değer verdiğiniz kişi veya kişiler kimler?
Mert (#Power), Ömer(Rayray93). Tabii ki değer verdiğim çok insan var ancak kimse darılıp gücenmesin en çok değer verdiğim insanlar onlar.

26- Forumda davranışını beğenmediğiniz kişiler varmı,varsa kimler ve neden?
Bu konu hakkında konuşmayacağım. En son konuştuğumda ban yemiştim.

27- Benim hakkında bir düşüncen varmı? Varsa nedir?
Sorunu şöyle cevaplayayım. İlk öncelikle bir muhabbetimiz sohbetimiz yok ancak gözlemlerime dayanarak eğer admin falan olsaydım yetkili olarak bırakacağım bir kaç kişiden biri olurdun. Diğerlerinin yetkisini direkt alırdım.

28-Son olarak röportajda sorduğum soruları beğendinmi? Seni zorlayan ve hoşuna giden bir soru oldumu? Eğer olduysa hangileri.
Sorularınızı beğendim, beni zorlayan herhangi bir soru yoktu daha da zorlayan sorular bile olabilirdi ve son olarak röportaj için teşekkür ederim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel röportaj olmuş :) kısa kısa okudum ama güzel röportaj olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nickin nasıl okunuyor ? Bir türlü okuyamadım Venomus gibi mi ?

Elinize sağlık
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2018 Saat: 12:46)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nickin nasıl okunuyor ? Bir türlü okuyamadım Venomus gibi mi ?

Elinize sağlık

Venımıs
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping