Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Çözüldü]-Hakoon Şikayet
Thumbs Down 
Kendisinden forum huzurunu bozmaktan , eğlenceye izin vermemesinden , foruma katı kurallar eklemesinden şikayetçiyim.Yaa kardeşim şurada bir eğlenelim bizim de hakkımız eğlenmek , tartışmak adam konuda seviyeli tartışın , yorum yazmayın diyor hala siyasetten bahsediyor.Biliyorum ben bir malım ve konuyu okumadan yorum yazdım.Bari düşünseydin yorumları silseydin yorum yazanlara uyarı vesaire vereceğiz deseydin haşa biz ona da şükür derdik.Umarım anket konusu yeniden açılır.

#FreeDESTEK10TLNET
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konu hakkında bir açıklama yapacağım. Şikâyetin dikkate alınacak. Üyelerin ne düşündüğü bizim için çok önemli ve adaletli bir şekilde bu durumu halledeceğiz.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Türkiye'nin şu durumu içerisinde apolitik kalabilmemiz asıl sakıncalı olan şeydir bence. O yüzden siyaset konularının kapatılması bana göre saçma. Ancak Kaan'ın endişesini de anlayabiliyorum. Bu tür konularda illaki muhalif taraflar oluyor ve ortalığın karışmasına sebep oluyorlar. Ancak bu muhaliflik durumu sadece siyaset konularında olmuyor. Bunun da altını çizelim. En son açılan konuda herhangi bir kişiden aşırı agresif bir tavır görmemiştim. Umarım bu konudaki görüşlerimiz dikkate alınır.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

1
PGM
Teşekkür verenler:
Hakkımda şikayet sonuca erdirilsin, bir kaç işlem daha yapacağım; tehdit-vari bir dil kullanmıyorum, yanlış anlaşılmasın. Forumda yoktum, geldim, gördüm ve uyguluyorum.
2
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi arkadaşlar önerileriniz gayet güzel. Bu konularda yorumlarda bende bulunmuştum... Lakin bu hayatın renkli tarafı oraya da bir bakmak lazım. Zaten ağır işler dönseydi gerekli uygulamaları yapardık. Forum kurallarını uyguladığı için açılan bir şikayet. Bu öncelikle başlı başına bir yanlış zaten. Kuralları uygulayan yetkiliyi şikayet etmekten bahsediyorum.

Takım tutar gibi, sorgulamadan parti tutulan ülkemizde, maalesef bu konuların konuşulmasını pek uygun artık bende bulmuyorum. Hatta seçim dolayısı ile "canlar" kaybetmemizde ayrı bir nokta. Üzülerek bu istek maalesef yerine getirilemeyecek. Haklı bulacağınızı umarak konuyu kitliyorum. Teşekkürler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping