Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube'da iyi yerlere gelme [Acemi önerileri]
#1
Selam ,

Youtube'de 1000 Aboneyi geçmiş biri olarak sizlere bir kaç tavsiye vereceğim.Bu tavsiyeler ile abone , izlenme kasabilirsiniz.

Söylediklerimin çoğu kendimce bir acemi olduğumdan dolayı sizlere basit gelebilir ama bu işe başladınız mı sürdürmek zorundasınız.

1) Trendleri Takip edin

Trendleri takip ettiniz mi işi elinize alırsınız.Şuan seçim mi var ? Hemen bir video yapın seçimle alakalı olsun alacağınız izlenme bir kaç gün içinde bu kadar olacaktır :

http://prntscr.com/jxndjp

2) Abone nasıl kazanılır

Bir diğer olay ise abone kasmak diyebilirim.Abone kasmak ülkemizde yaygın bir olay değildir.Her attığınız videodan abone alamazsınız.Bu işte sabırlı olmalısınız.Elinizde kitle varsa bir videoda anında 100 , 150 görüntüleme alabilirsiniz.

3) İçerik arttırma , kitleyi elde tutma

Öncelerden mapping yaptığımdan dolayı genel anlamda içeriğim bu tarz videolardan olurdu , farklı bir içerik yapmazdım bu yüzden kitlemi kaybettim.Siz siz olun abonelerinize farklı içerikler sunun , eğer yaptığınız sektör farklıysa o vakit abonelerinize yaptığınız içerik hakkında bilgiler sunun , yaptığınız işin yapılışını anlatın.

4) Montaj

Youtube hayatımın en berbat kısmı budur diyebilirim.Hele ki benim gibi interneti berbat bir kullanıcıysanız.Ben abonelerime kaliteli montajlar sunduğumdan dolayı render işi uzun sürüyor.Efekt , animasyon gibi abonelerinize sürprizler yapın bu videonuzu hem özelleştirecek , hem de güzelleştirecektir.Karşıda ki izleyen sıkılmamalı videoda ki gereksiz yerler kalkmalı.


Coming Soon....

Anlatan & Yazan : Murat Baykam
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#2
Yararlı olmuş yeni başlayanlara eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#3
Mapping ile ilgileniyorsan o kanal fazla büyümez. Montaj ise en keyifli kısım, render ve upload en bayıcı kısım. Youtube'a video atma düzeni oluşturmalısınız. Atıyorum günde 1 video atan kanal Youtube tarafından öne çıkarılmaya başlıyor (sağ bölümdeki önerilen videolarda). Asıl olay pes etmemekte. Enes Batur bunu yıllardır yapıyor ve istatistiği gittikçe arttı. Trendlere uymak size hızlı abone kazandırır ama boş kitledir. Atıyorum gülmeme challenge moda oldu modaya uyup cıvıklaşmayın. Kendi trendinizi kendiniz çizin. Kemik kitle o zaman oluşur. Asla para kazanma mottosuyla bu işe koyulmayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#4
Youtube kanalının linkini bırakabilirmisin Murat özel değil ise?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping