Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#tamam , yeter , sıkıldık
Artık yeter , mazotun 6 lira olması , doların 5 liraya yaklaşması , euro kalkmış gidiyor , meyve , sebze çok pahalı eve yemek , giyecek alamıyoruz vergiler patlamış YETER YETER ! #SIKILDIK

Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#ArtıkTamam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tartışma çıkarmak amacım değil.
Fakat, anlamıyorum. Bu adamlar bilerek mi yapıyor ki? Bilerek yapmıyorlar ise neden böyle bir tepki yiyorlar?
Kafamda sorular var, açıklık getirmek istiyorum. Bilen, seviyeli tartışma yapabilen birisi var ise konuşmak istiyorum.
SEVİYELİ TARTIŞMA
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-06-2018 Saat: 14:23)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tartışma çıkarmak amacım değil.
Fakat, anlamıyorum. Bu adamlar bilerek mi yapıyor ki? Bilerek yapmıyorlar ise neden böyle bir tepki yiyorlar?
Kafamda sorular var, açıklık getirmek istiyorum. Bilen, seviyeli tartışma yapabilen birisi var ise konuşmak istiyorum.
SEVİYELİ TARTIŞMA

Bu adamlar ilk başta iyiydiler sonra makam sevdası yüzünden böyle oldu diyebilirim.İstanbul başkanı oldu yetmedi Vali oldu yetmedi Başbakan oldu yetmedi Cumhurbaşkanı oldu yetmedi ulan nereye gidiyor bu adam? Peygamber mi olacak ? Yani bu adamlar makam sevdalısı bence.Ülkeyi şimdi kalkmış tek yönetmek istiyor , meclisi feshedecek , padişah olacak herhalde.

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-06-2018 Saat: 14:43)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-06-2018 Saat: 14:23)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tartışma çıkarmak amacım değil.
SEVİYELİ TARTIŞMA

Bu adamlar ilk başta iyiydiler sonra makam sevdası yüzünden böyle oldu diyebilirim.İstanbul başkanı oldu yetmedi Vali oldu yetmedi Başbakan oldu yetmedi Cumhurbaşkanı oldu yetmedi ulan nereye gidiyor bu adam? Peygamber mi olacak ? Yani bu adamlar makam sevdalısı bence.Ülkeyi şimdi kalkmış tek yönetmek istiyor , meclisi feshedecek , padişah olacak herhalde.

Bildiği bir şey varsa? Ya İstanbul başkanı iken birçok yapmak istediği şeyi yapamıyorsa? Hiç kimsenin düşüncesini bilemezsin. Öyle direkt yargısız infaz yapıyorsun. Ben burada kimseyi savunmuyorum, savunmak da istemiyorum.
Umarım yazdıklarıma alınmazsın; sen diye konuştum.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Artık devir değişti arkadaşlar. Artık kollar değil, beyinler iş görüyor. 19 yaşında bir adamım ve AKP Hükümeti dışında bir hükümet görmedik. Şuanda oy kullanacak gençlerin hepsi bu şekilde. Artık kol devri bitti.

Bilerek yapmak ve ya bilerek yapmamak arasında fark var. Şu sen seçilmiş hükümet isen. Her şeyin farkında olmalısın, yaptıkların insanların huzuru ve geleceğimiz için olmalı. İnsanlar arasında ayrım yapılmamalı.

"Hayır veren teröristtir" lafı gibi Ülkenin %49'una terörist lafı damgalandı.

Halka güven verilmeli.

16 yıl boyunca yapılan bütün sınavlar şaibeliydi. Üniversite sınavı, askeriye sınavı gibi. Konuda hesap verilebilirliği yerle bir ettiler. Ve bunca yıldır olan olayları da görev ortaklarına devrederek işin içinden çıkmaya çalışıyorlar.

TSK
- Tsk zaten patlatıldı. (balyoz,ergenekon) sonra salındılar ne oldu? Fetö aldı bunları. O zaman fetö senle değil miydi? balyoz ile ergenekon ile alınan paşaların yerine getirenler şuanda içeride neyden dolayı kalkışmadan dolayı.

Ekonomi
- TCMB'nın bağımsızlık hakları söylemleri için doların 5 lira olmasını beklediler. Madem sen faizi arttıracaktın bunu neden piyasa 100-150 bas puan isterken yapmadın da şuanda geldiğim durumda 475 baz puan faizi arttırdın? Artık bu dik kafalılık bırakılıp işler ehline bırakılmalı. 475 puanlık baz artısı sonunda Türkiye dolar kuru 4,76 demek ki neymiş her şey faizle de olmuyormuş. İçeriyi toplamak gerekiyormuş, hukuku,güveni kazanmak gerekiyormuş. Oradan burdan borç alınarak, halktan gelen paraları betona değilde. Akılcı işlere harcamak gerekiyormuş. Bilime, marka yaratmaya...

Ya dış mihraklar olayına kanacağız zaten ülkenin yarısı inanmış durumda, ve batacağız. Yada şu işlerden silkelenip akılcı çözümler arayıp bu işin içinden çıkacağız.

Bu şey gibi oraya buraya sallayıp foruma laf edip, sonradan sabah akşam çıkmamak gibi bir şey :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Shelby-EA sonuna kadar haklısın artık ülkede huzur refah kalmadı. Adam diyor ki seçimi kazanalım dolar düşecek şu bu olacak lan seçimi kazanmadan önce neysin sen seçimi kazandıktan sonra ne olacaksın anlamadım sanki bana ülkenin cumhurbaşkanı değil valisi felan! Anlamıyorum hala bu adama inananlar var ülkede ithalat 1 artıyor ihracat 5 azalıyor fabrikalar satılıyor üretim yok teknoloji devri diyoruz başörtü tartışılıyor ülkede bu ülke uyanmadığı ve bu adam başa geldiği sürece düzelecek birşey yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ülkenin bu durumda olmasının sebebi sizce şuanki yönetim değilde nedir? Biri bana bunu açıklasın.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-06-2018 Saat: 17:57)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ülkenin bu durumda olmasının sebebi sizce şuanki yönetim değilde nedir? Biri bana bunu açıklasın.

Aynen öyle ama anlamıyorum hala neden iktidara oy veriyorlar ? Biri bana açıklayabilir mi

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyinleri yıkanmış o yüzden.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O oy verenler zaten tüm yaşlı kesit, laf anlatsan anlayacaklar mı ki?
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle diyelim arkadaşlar, Türk halkına zarar verecek tek şey cebidir. Yaşlısı genci farketmez. Şuan o dalgalanmaları az da olsa yaşıyorlar. Bu ülke bir şeyi deneyimlemeden bırakmaz. Emekli maaşlarını çekmeye gittikleri gün maaşlarını alamayınca AKP adı kalmayacaktır. Buda kazanırsalar alacakları son seçim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-06-2018 Saat: 14:43)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
SEVİYELİ TARTIŞMA

Bu adamlar ilk başta iyiydiler sonra makam sevdası yüzünden böyle oldu diyebilirim.İstanbul başkanı oldu yetmedi Vali oldu yetmedi Başbakan oldu yetmedi Cumhurbaşkanı oldu yetmedi ulan nereye gidiyor bu adam?  Peygamber mi olacak ? Yani bu adamlar makam sevdalısı bence.Ülkeyi şimdi kalkmış tek yönetmek istiyor , meclisi feshedecek , padişah olacak herhalde.

edit
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hakaret yasak diye bir kural var değil mi? Seviyeli tartışın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşa gerekli cezayı uyguladım,seviyeli bir şekilde tartışabilirsiniz arkadaşlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Seviye değişkenlik gösterir arkadaşlar, arkadaşın seviyesi buna uyuyormuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türk halkı 2.kez padişahı kovmasını seçimlerde bilecektir diyelim.

Bu leojely denen şahsın kaçıncı suçu artık süresiz banlanmalı bence.Ne zaman baksam ban yemiş birşey yapmış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşın cezası hakkında ufak bir bilgilendirme yapayım.
5 ay ban cezası + cezası açıldığında konulara yorum yapamayacak,biz kaldırana kadar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu ülke için eskiden çok kan döküldü ancak şuandaki iktidar partiyi ne kadar yorumlarsak-yorumlayalım cahil zihniyetine bunu anlatamayız. Bunları yapan kişiler; (iktidar) bilinçli sahtekarlardır. Bizim ülkemizde sanayi gelişimine ihtiyaç var ancak; iktidar parti birçok fabrikayı sattığı için ülke günden-güne kötüye gidiyor. Bazı arkadaşlar seçim gününü çok güzel özetlemişler; iktidar parti birdaha seçilirse kur düşecekmiş. Bunlar pespaye masal yaşıyor.

Şuanda ne halt yiyorlar?
Üniversite diploması olmayan birisi bu ülkeyi yönetebilirmi?
Neden işçi emeğinin karşlığını almıyor?
Neden ülke kötüden-kötüye gidiyor?
Neden insanlar susuyor?
Neden ülkemizde hırsız siyasetçiler var?

Birçok kişinin aklında bu sorular dönüp-duruyor. Biz insanız; sorgularız, tartışırız, konuşuruz gerekirse suçlarız ancak birçok insan bu saydıklarımı yapmaktan çekiniyor. Bazılarının ise cahil kafasına bunlar girmiyor.

Biliyorsunuz üç gün sonra seçim var. Şuandaki iktidar parti kaybedecek olsa bile dolandırıcılık ve sahtekarlık yaparak yine iktidar olacaktır, elbet birgün hesabı sorulur. :P
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pazara gidemiyoruz diye isyan edenler var. Nedenini anlatıyorum ama, Sonuç şu;

Bayram ya ondan (geçtide) , sel vurmuş, yok şu yok bu acayip bir şekilde inanmışlar. Yakın bir arkadaşımın babasından ben canlı görmedikten sonra hiç bir şeye inanmam lafını duydum...

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=97725&pid=646621#pid646621

Şu yorumunda tamamen arkasındayım. Benim vatanımın evladı Suriye'de ölürken adamların sahilde nargile içmesine izin veren iktidara.

Oy çalın diyen iktidara;

OY VERMEM.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping