Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#tamam , yeter , sıkıldık
Yorum Sayısı: 3,344
Konu Sayısı: 276
Rep Puanı: 318
Teşekkürler: 6
1 mesaj içinde 259 teşekkür verildi.
(21-06-2018 Saat: 14:43)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-06-2018 Saat: 14:23)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tartışma çıkarmak amacım değil.
Fakat, anlamıyorum. Bu adamlar bilerek mi yapıyor ki? Bilerek yapmıyorlar ise neden böyle bir tepki yiyorlar?
Kafamda sorular var, açıklık getirmek istiyorum. Bilen, seviyeli tartışma yapabilen birisi var ise konuşmak istiyorum.
SEVİYELİ TARTIŞMA

Bu adamlar ilk başta iyiydiler sonra makam sevdası yüzünden böyle oldu diyebilirim.İstanbul başkanı oldu yetmedi Vali oldu yetmedi Başbakan oldu yetmedi Cumhurbaşkanı oldu yetmedi ulan nereye gidiyor bu adam?  Peygamber mi olacak ? Yani bu adamlar makam sevdalısı bence.Ülkeyi şimdi kalkmış tek yönetmek istiyor , meclisi feshedecek , padişah olacak herhalde.
Normalde bu konuya karışmayacaktım ancak şu mesajı görünce tepem attı. Ya kardeşim gerçekten bunların başta iyi olduklarına inanıyor musun? Bu konu hakkında yeterince siyasi bilgin olduğunu sanmıyorum, bunlar yedisinde neyseler yetmişinde de öyleler. 
DgRq_WxWAAIL1WY.jpg:large
Akın var
Güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz
Güneşin zaptı yakın!

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Yorum Sayısı: 11,183
Konu Sayısı: 629
Rep Puanı: 520
Teşekkürler: 0
3 mesaj içinde 845 teşekkür verildi.
#OylarDüzenDeğişikliğine

eski ve ilk tema ekibi lideri
Yorum Sayısı: 4,908
Konu Sayısı: 834
Rep Puanı: 110
Teşekkürler: 20
15 mesaj içinde 1161 teşekkür verildi.
#K A Y B E T M E D İ K

Artık milletin buna oy vereceğini sanmıyorum gördük.Tabii bir anda star wars savaşlarına dönüşüp gökten peygamber inip 3.dünya savaşı çıkıp osmanlı kurulmazsa o ayrı bir mesele.Dolar uçtu dediğim zaman 4 TL idi sanırsam 6 TL şuan €URO İse 7 ₺ durum vahim.

edit : panpalar buna bakın http://prntscr.com/kymvie
Bana ulaşmak için

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

‘’Gerçeği, insanların ölçüsü ile değil; insanları gerçeğin ölçüsü ile tanı.’’ Hz.Ali (r.a)

Bir sürü örnek insan var burada onları örnek alın , başarılı olun pes etmeyin.

Yorum Sayısı: 4,690
Konu Sayısı: 338
Rep Puanı: 89
Teşekkürler: 129
44 mesaj içinde 1184 teşekkür verildi.
Senin oy vereceğin adam dolarda nasıl bir etki yaratacaktı çok merak ediyorum.
Mükemmeliyetçilik adına..
"Saygıyla, Aşkla, Hoşgörüyle"
#efsanebaşkan
"Michael Gray"

Yorum Sayısı: 4,908
Konu Sayısı: 834
Rep Puanı: 110
15 mesaj içinde 1161 teşekkür verildi.
(25-09-2018 Saat: 22:13)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin oy vereceğin adam dolarda nasıl bir etki yaratacaktı çok merak ediyorum.

Aynen bende merak ediyorum ama nasip değilmiş (blki trump ile iyi anlaşabilirlerdi.)

Dolarda değil tek sıkıntı.Suriyeli falan durumları da var.Ancak iktidardakiler bunla ilgilenmiyor.
Bana ulaşmak için

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

‘’Gerçeği, insanların ölçüsü ile değil; insanları gerçeğin ölçüsü ile tanı.’’ Hz.Ali (r.a)

Bir sürü örnek insan var burada onları örnek alın , başarılı olun pes etmeyin.

Yorum Sayısı: 4,690
Konu Sayısı: 338
Rep Puanı: 89
Teşekkürler: 129
44 mesaj içinde 1184 teşekkür verildi.
(25-09-2018 Saat: 22:17)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-09-2018 Saat: 22:13)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin oy vereceğin adam dolarda nasıl bir etki yaratacaktı çok merak ediyorum.

Aynen bende merak ediyorum ama nasip değilmiş (blki trump ile iyi anlaşabilirlerdi.)

Dolarda değil tek sıkıntı.Suriyeli falan durumları da var.Ancak iktidardakiler bunla ilgilenmiyor.

Suriyeliler konusuna katılıyorum, neden sadece biz üstleniyoruz ki? Yan/dost ülkelerde (Azerbaycan vb.) üstlense iyi olur. Ayrıca insanlığımızın karşılığında bazı suriyelerinin yaptığı adam bıçaklamak falan.

Trump'un hiç biri ile iyi anlaşacağını sanmıyorum. Adamın piskolojisi zaten bozuk ülkesinin adamları bile aynı şeyi diyor buda ayrı konu neyse.
Mükemmeliyetçilik adına..
"Saygıyla, Aşkla, Hoşgörüyle"
#efsanebaşkan
"Michael Gray"

Yorum Sayısı: 7,958
Konu Sayısı: 766
Rep Puanı: 534
35 mesaj içinde 988 teşekkür verildi.
Türk’ün türk’ten başka dostu yoktur cümlesini vurgulamak istiyorum bu konuda. Ayrıca şuanki iktidardan çoğu kişinin memnun olmadığını düşünüyorum yani mantıken memnun olmaması gerekiyor.

Yetkili olduğum tarih: 18-04-2018
22-06-2018 Denetleme Ekibi Lideri
~2018 Temmuz Ayı En Aktif Yetkilisi~
~2018 Ağustos Ayı En Aktif Yetkilisi~

Yorum Sayısı: 28
Konu Sayısı: 0
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
11 mesaj içinde 10 teşekkür verildi.
Ülke 20 yaşına gelmiş; fikirleri, düşünceleri sabitleşememiş ve bir ideolojiye sahip olamamış gençlerle dolu. Bu gençler kurtuluş olamaz çünkü kendilerini kurtarabilecek yeteneğe sahip değiller ki ülke kurtarsınlar. Ideoloji sağdan soldan duydukların doğrudur fiili değildir. Genç kadın nufusu eğitimsiz ve kalitesiz. Geleceğe ait standartları artırmak hususunda ne gibi bir proje üretebilirsin sorusu sorulsa kendilerine; “MSN”i geri getiririm demekten öteye gidemeyeceklerdir. Şu anki ülke başkanı Tayyip Erdoğan makam sevdalısı olduğunu belli etti. Ailesiyle birlikte kendilerini bir yerlere atayıp duruyor. Ahh şu %52'lik kısım var ya...

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Reliable Magento web hosting on https://certahosting.co.uk page. Click to see prices!