Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir soru
Merhabalar ,
Kendi browser internet tarayıcımı yapma fikrim var , bir çok da özelliği olacak.Ancak ben kendi ağımda dolaşmalarını istiyorum , bu ağımda herkes kendi sitesini ücretsiz kurabilecek vesaire yani şuan ki internet gibi insanlar ücretsiz bir şekilde sitelerini falan kurabilecekler.Nasıl yapabilirim böyle bir şeyi ? Deep Web gibi düşünebiliriz.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Silicon Valley'deki merkezleşmiş "New İnternet" geldi aklıma :) Kolay gelsin Murat.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gereksiz bir girişim. Zamanını ilgi görebilecek şeylere harca.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-06-2018 Saat: 22:55)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gereksiz bir girişim. Zamanını ilgi görebilecek şeylere harca.

O gereksiz bu gereksiz sonra neden biz bir şey yapamıyoruz , yapanlar oluyor böyle şeyleri kullananı da olacaktır.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-06-2018 Saat: 23:49)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-06-2018 Saat: 22:55)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gereksiz bir girişim. Zamanını ilgi görebilecek şeylere harca.

O gereksiz bu gereksiz sonra neden biz bir şey yapamıyoruz , yapanlar oluyor böyle şeyleri kullananı da olacaktır.

Onu yapanların elinde 500 işçi ve her biri işini yazılıma harcamış kişiler. Önce basit ve ilgi görecek şeylerle geliş devamında o işçileri alacak şirketi kurarsın belkide.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping