Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yavru köpek olayı hakkında
Bunu yapan her kimse normal psikolojiye sahip değil ve bu onun suçu da değil. Yapan kişiye herhangi bir şekilde laf etmeye hakkınız yok. Siz bu olayı görüp arkasını düşünmüyorsunuz, acaba bunu yapan kişi neden yapmış nasıl biridir diye? Sosyal medya ve metafizik düşünüş tarzı bu işte. Her şey göz önünde, üstüne düşünmeye gerek yok zaten. Bu tür şeyleri yapan insanlar genelde küçüklüğünde aynı tarzda şiddeti görmüş olup intikam alma psikolojisine giriyorlar, ayrıca bazı çocukların da hayvanlara şiddet eğilimi vardır. Bir suriyeli çocuğun bunu yaptığına dair söylentiler var, bir video var o köpeğe çok benzer bir köpeğin kuyruğu kesiliyor. Suriyeliye sövenler var. O çocuk daha çocuk, bir de aklını kullansaymış diyen var(bunların hepsini aptal sınıf grubumdan, onlarla da kavga ettim ve anlamadılar tabii ki sövdüler anca, çıktım ben de).
Bu tip istisnai durumlar doğada her zaman vardır ve bu durumlar en aza indirgenmeye çalışılır. Her insan böyle değildir, bu büyük derece de bir anormalliktir. Biz bunu yapana düşüncesizce söversek olmaz. Buna canilik demek de doğru değil. Yapan her kimse bunu yapan kişi mutlaka kendisini bunu yapmaya götüren bir şey yaşamıştır ki böyle bir şey yapmış. Bu kimsenin suçu değil.
Bir de imza kampanyası açmışlar change.org'da, artık ne yapacaklarsa, ölen hayvanı diriltecekler mi, hayvan suçlarıyla ilgiliymiş galiba. Ceza alsın falan da. Eğer bunu yapan kişi kesin olarak bulunursa eminim psikolojik olarak çok kötü durumları vardır ve bunların hiçbiri de kendi suçu değildir. Bir de insanlar fütursuzca arkasından sövecekler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnsanlar kapsamlı düşünemiyor pek. Eğitimi düzgün bir insan böyle bir davranışta bulunmaz. Durum genellikle cahilliye dayanır ki bunu yokedecek eğitimi sağlamış değiliz. Change.org yerine seçim aslında diğer köpeklere olacakları engelleyecektir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Suriyeli iki üç tane çocuk sanırsam yapanlar.Ailelerinide bunlarıda atmak lazım içeriye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1469783917.jpg
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Karşı çıkmak lazım bu nedenle Erman hocama hak veriyorum.
- O video eski yıllardaki bir videoymuş.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-06-2018 Saat: 21:26)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnsanlar kapsamlı düşünemiyor pek. Eğitimi düzgün bir insan böyle bir davranışta bulunmaz. Durum genellikle cahilliye dayanır ki bunu yokedecek eğitimi sağlamış değiliz. Change.org yerine seçim aslında diğer köpeklere olacakları engelleyecektir.

Herhangi bir insan cahil olsa bile bunu yapmamalı. O videodaki çocuklar ışid tarafından eğitilmiş bu arada.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam da neden hayvana zarar veriyor ? aklı olmasa bile cezayı hak ediyor o hayvanında canı vardı.Suriyelilerden nefret ederim , ülkenin huzurunu bozdular yolda Türk bile bulamıyorum buna el atılması lazım.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Videosu elimde var o suriyeli çocukların isterseniz atabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-06-2018 Saat: 12:41)#Sorrow Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Videosu elimde var o suriyeli çocukların isterseniz atabilirim.

Bu ortama uygun değil çünkü aramızda yaşı küçük olan arkadaşlarımız da var, dileyen internetten bulup seyredebilir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-06-2018 Saat: 12:41)#Sorrow Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Videosu elimde var o suriyeli çocukların isterseniz atabilirim.

O videonun fake olduğu çoktan ortaya çıktı.
Kod:
https://teyit.org/videonun-sapancada-bacaklari-kesilen-kopegin-suriyeli-cocuklar-tarafindan-iskenceye-ugradigini-gosterdigi-iddiasi/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping