Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MP RANK SETİ
Brick 
Merhabalar 1 Gün boyunca uğraştığım rank setidir. 

g65GbQ.png

Emeği Beğenmeden Geçme Teşekkür Etmeyide Esirgemeyelim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emeginize Sağlık Paylaşılcak Mı acaba ? :) paylaşılırsa psd ile paylaşabilirmisiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumexe için ha ? Gayet güzel fakat büyük olmuş :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlk Olarak Çok Teşekkür Ederim. 1 Aylık Bir Eğitim Sürecindeyim daha tam fazla bilgim yok ama ileriye dönük tabiki elimden geldiği kadar yapılacaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet iyi. Elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fontlar bir uyumsuz geldi bana. Material yerine flat tercih etseydiniz benim gözümde daha çok yakışırdı. Elinize sağlık, yeni başlayan biri için gayet düzenli olmuş.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emeğine sağlık güzel olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Font seçiminiz fena değil. Gotham gibi fontlar kullanabilirsiniz çalışmalarınızda. Boyutları rank şeklinde kullanmak için büyük olmuş. Küçültebilir ve yazıları biraz daha belirgin hale getirebilirseniz daha güzel olacaktır. Başarılar dilerim, elinize sağlık.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önerileriniz İçin Çok Teşekkür Ederim Yeni Çalışmaya Devam ediyorum sizin Gibi Kullanıcılar ve önerilerini sundukları biri olduğu için mutluyum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz orantısızlık var siz de fark edersiniz bunu zamanla. Çok büyük ve font büyüklüğüyle rank kalıbı arasındaki dengeyi bulmak lazım, tamam font da önemli ama görünüşü en büyük oranla etkileyen şeyin bu olduğunu düşünüyorum. Ben de bir ara bir rank yapmıştım fontu büyütebildiğim kadar büyütmüştüm mesela... Bu tür şeyler yapmamak lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet güzel, eline sağlık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform