Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destekle ilgili öneriler konusu
Ben sizi gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum. Ve epey kahkaha atmama da sebep oluyorsunuz. Bu durum baya eğlenceli.

1- Arda'nın sistemle hiç bir sıkıntı yok iken. Kışkırtan, benle bile ilgilisi olmayan bir olayda üstüme yollayan siz EmSaLSiZ'in yorumuna teşekkür eden yine siz.

2- İnsanları kışkırtıp işi bitince oradan buradan banlayıp. Bir yerlerde tekrar çabalamaya çalıştığında, gelip karalamaya çalışan yine siz.

3- @EmSaLSiZ : Yusuf' verdiği tepki normal. Hiç bir problemim yok .

Bunları neyin yüzüdür ben çözemiyorum. İnsanlıktan bir nebze ders almamış. Kulaktan dolma yaşanan canlılar. Hayatınızda başarılar. (eğer olabilirse)..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Amacım tartışma çıkarmak değil. Zaten bunu seviyesiz biri olarak gördüğüm kişiyle yapmam. Ayrıca küfür ettiğini demedim ''sitem'' dedim. Yaşın küçük olduğu için bunu anlamak istediğin gibi anlaman normal. Dream41,Ripbyrustavi yi ifşa etmiştin hatırladığım kadarı ile. Banın açıldığında buraya geri döneceğini bildiğinde görmeyenler görmesin diye ve görenlerin yüzüne vurmaması için banın açıldığında direk konunu silmene ne diyelim peki? Her neyse uzatmaya gerek yok bilen biliyor,görmeyenler görüyor :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-06-2018 Saat: 15:52)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Amacım tartışma çıkarmak değil. Zaten bunu seviyesiz biri olarak gördüğüm kişiyle yapmam. Ayrıca küfür ettiğini demedim ''sitem'' dedim. Yaşın küçük olduğu için bunu anlamak istediğin gibi anlaman normal. Dream41,Ripbyrustavi yi ifşa etmiştin hatırladığım kadarı ile. Banın açıldığında buraya geri döneceğini bildiğinde görmeyenler görmesin diye ve görenlerin yüzüne vurmaması için banın açıldığında direk konunu silmene ne diyelim peki? Her neyse uzatmaya gerek yok bilen biliyor,görmeyenler görüyor :)

Konumu silmemin sebebi seni hiç ilgilendirmez. İnsanlar bir şeyler yapmaya çalışırken siz laf sokmaya devam edin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet beni ilgilendirmez,ben görevimi yaparım zaten cezanı uzatarak görevimide yaptım. Ne zamandan beri düşüncelerimizi söylemek kışkırtmak olmuş? Her neyse konu uzamasın kilitliyorum tartışma soğuduğu zaman açarım. Herhangi bir sorunun tartışmak istediğin konu varsa özel mesaj kutum açık.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuya devam edilebilir,kilidi kaldırdım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#G Ü N C E L

Ben hala buradan umutluyum , Mert'den de umutluyum.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2018 Saat: 13:32)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: #G Ü N C E L

İmkansıza yakın. Umutlu olman güzel bir şey tabii fakat 2 yıldır ölü gibi duran bir forum. Sadece genel bakıştan zamanları kaldırarak, temada küçük dokunuşlar yaparak eski aktifliğine kavuşturamazsın. Devrim yapman gerekir. Bu üşengeçlikteki yöneticilerin bunu yapacağını sanmıyorum.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu güncellediyseniz bende bir yorumda bulunayım üyelerin önemli izniyle tabi, önerilerin hepsi çok saçma geldi burasının destek forumu olduğunu halen anlamamakta ısrar ediyor(lar) oyun forumu değil burası her gün konu açılsın bir şeyler yapılsın destek forumu arkadaşlar.:P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2018 Saat: 20:09)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

İmkansıza yakın. Umutlu olman güzel bir şey tabii fakat 2 yıldır ölü gibi duran bir forum. Sadece genel bakıştan zamanları kaldırarak, temada küçük dokunuşlar yaparak eski aktifliğine kavuşturamazsın. Devrim yapman gerekir. Bu üşengeçlikteki yöneticilerin bunu yapacağını sanmıyorum.

2 sene önce ben buradayken aktiflikten şikayet ediyorlardı o günleri ne çabuk geçtik vay be :) Yapılır yapılır ama burayla ilgilenecek yatırım yapabilecek hatta reklamı bile havalı olurdu TRT'de reklamı çıkıyor düşünsenize :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2018 Saat: 20:09)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bu konuyu niye açmışım bilmiyorum, çok saçma geldi şu an.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping