Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hypnos hkk
Hypnos başki arge ekibi lideri değilmiydi ? Nerde bu adamın onursal rankı :D Onu kendisinden daha çok düşünüyorum :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onursaldı yetkili oldu sonra bırakınca emektar oldu. Ancak isterse onursal rankı alabilir,power gibi. @Hypnos
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vermemişler.Çok üstüne gitmedim fakat verilmesi doğru olacaktır.Yinede adminlere kalmış birşey.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-06-2018 Saat: 08:15)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Onursaldı yetkili oldu sonra bırakınca emektar oldu. Ancak isterse onursal rankı alabilir,power gibi. @Hypnos

Ben bu konuda çok farklı düşünüyorum. Sonuçta emektar üye bu foruma birazda olsa katkıda bulunmuş, aktifliği birazda olsa arttıran kişilerdir ama; onursal üye bu forumdaki davranışları ile göz önüne çıkan, destek sitesi deyince kullanıcı isimleri akla gelen, bu foruma çok fazla katkıda bulunup aktifliği sağlamış kişilerdir.

Yani, her önüne gelen onursal üye olmamalıdır. Her lider bu foruma aynı katkıyı sağlamamıştır.
Biliyorsunuzki; zamanında onursal üyelerin yarısından çoğu temizlendi. Bu gerekli birşeydi, bazı kullanıcılar bu rankı hak etmiyordu. Bu temizliğin yine olmasını isterim. Yukarıdaki düşünceme bağlı kişiler onursal üye olsaydı daha iyi olurdu.

Hayırlısı..
@admin, @TaaRRuz, @Shelby
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-06-2018 Saat: 17:13)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-06-2018 Saat: 08:15)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Onursaldı yetkili oldu sonra bırakınca emektar oldu. Ancak isterse onursal rankı alabilir,power gibi. @Hypnos

Ben bu konuda çok farklı düşünüyorum. Sonuçta emektar üye bu foruma birazda olsa katkıda bulunmuş, aktifliği birazda olsa arttıran kişilerdir ama; onursal üye bu forumdaki davranışları ile göz önüne çıkan, destek sitesi deyince kullanıcı isimleri akla gelen, bu foruma çok fazla katkıda bulunup aktifliği sağlamış kişilerdir.

Yani, her önüne gelen onursal üye olmamalıdır. Her lider bu foruma aynı katkıyı sağlamamıştır.
Biliyorsunuzki; zamanında onursal üyelerin yarısından çoğu temizlendi. Bu gerekli birşeydi, bazı kullanıcılar bu rankı hak etmiyordu. Bu temizliğin yine olmasını isterim. Yukarıdaki düşünceme bağlı kişiler onursal üye olsaydı daha iyi olurdu.

Hayırlısı..

Kendim hakkında şahsi görüşlerime dayalı bir yorum yapacak olursam lider olduğum süre içinde ar-ge ekibini tamamen farklılaştırdım.Tamamen farklı tip bir ekip oluşturdum.Lider olduğum süre içerisinde ise gayet aktif idik ekip olarak.Daha sonrasında ise eğitim hayatıma yoğunlaşmak için ekibi bıraktım.Onursala ayrıldım.Liderlik sürem içerisinde ise birçok şey sundum.Ayrıldıktan sonra farklı kişiler girsede ekibe yavaş yavaş parçalanıyordu.Daha sonra ise ekibe davet edildim ve bu daveti geri çevirmedim.S2 olarak başladım.Sonrasında ise çalışma yapan kimse kalmadığı için tekrardan ekibi bıraktım ve şu an emektarım.Murat Baykam'ın yazdığının uzun hali oldu :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Haklı olabilirsin Cem. Eski Admin rütbesi gibi eski liderler içinde Eski Lider “-EL” olabilir.
@Shelby @TaaRRuZ @#Captain
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kısacası; anlatayım.

Onursal üye yorumda belirttiğim gibi kişilere verilmelidir. Yönetim kadrosunda gözükmelidir.
Emektar üye ise normal yetkili olmuş ve hafifte olsa katkıda bulunmuş kişilere verilmelidir. Yönetim kadrosunda gözükmemelidir.
Eski lider diye bir rütbe açılmalı ve eski liderler bu rütbeye taşınmalıdır. Yönetim kadrosunda gözükmemelidir.
Eski adminler için zaten mevcut rütbe var. Sadece yukarıdaki üç önerim uygulanmalıdır.

Onursal Üye kullanıcı adı kısaltması - O
Emektar Üye kullanıcı adı kısaltması - E
Eski Lider kullanıcı adı kısaltması - EL
Eski Admin kullanıcı adı kısaltması - EA

Rank isimleri düzenlenmelidir. Mesela yönetim kadrosunda çok iğrenç gözüküyor. Simetri hastaları bu duruma gıcık kalabilir. :D

Not: Onursal üyelerin hepsinden bu rank alınmalı ve eski lider konumuna getirilmelidir. Eğer onursal üyelerin içinde; aşağıdaki linkteki yorumda belirttiklerim mevcut ise bu rankta kalmalıdır. (Bkz: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=97639&pid=646144#pid646144)

Not: Forumdaki yetkili adaylarıda forum kadrosunda gözükmemelidir.

Göz ardı etmez; bu durum üzerinde çalışırsınız.

@Shelby, @TaaRRuz, @admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üzerinde çalışacağız Cem. Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-06-2018 Saat: 17:13)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hayırlısı..

Aklıma hepimizin birden genel şef adayı olduğu zaman geldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rütbe sistemi hakkında benim önerilerim/fikirlerim/düşüncelerim şunlardır;

Bence şöyle olsun, emektar ve onursal üye ranklarını üyelerin rütbe sistemleri haline getirelim. Hani çalışkan üye önerisi vardı bir ara, bir kullanıcı paylaşmıştı. Öyle yapalım.

Mesala;

Emektar Üye 500 mesaj (mesaj sayısı değiştirilebilir, bu bir örnektir.)

Onursal Üye rütbesine ulaşmak için; 1000 mesaj (mesaj sayısı değiştirilebilir, bu bir örnektir.)

Yetkililerin yetkiden ayrıldıktan sonra, rütbe sistemleri şunlar olsun;

Eski Lider -EL
Eski Yetkili -EY
Eski Admin -EA

@admin @TaaRRuz @#Captain @Emsalsiz @karanlık-61 @shelby
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında üyeleri yapmaya çalıştım fakat olmuyor bir türlü. Zamanında attığın sistemi de denemiştim olmamıştı... Diğerlerine katılıyorum yapılabilir.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emektarlık ya da onursal üye rankı için mesaj sınırı sizce de çok saçma değil mi?

(19-06-2018 Saat: 15:03)Hynes Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rütbe sistemi hakkında benim önerilerim/fikirlerim/düşüncelerim şunlardır;

Bence şöyle olsun, emektar ve onursal üye ranklarını üyelerin rütbe sistemleri haline getirelim. Hani çalışkan üye önerisi vardı bir ara, bir kullanıcı paylaşmıştı. Öyle yapalım.

Mesala;

Onursal Üye rütbesine ulaşmak için; 1000 mesaj (mesaj sayısı değiştirilebilir, bu bir örnektir.)
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-06-2018 Saat: 15:19)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Emektarlık ya da onursal üye rankı için mesaj sınırı sizce de çok saçma değil mi?

(19-06-2018 Saat: 15:03)Hynes Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rütbe sistemi hakkında benim önerilerim/fikirlerim/düşüncelerim şunlardır;

Mesala;

Ne yazdığımı okudun mu? @escobar

Kod:
Bu bir örnektir.

Emektar ve Onursal Üye ranklarının isimleri veya ulaşabilmek için gerekenler değiştirilebilir. Sadece örnek verdim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-06-2018 Saat: 15:21)Hynes Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-06-2018 Saat: 15:19)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Emektarlık ya da onursal üye rankı için mesaj sınırı sizce de çok saçma değil mi?

Mesala;

Ne yazdığımı okudun mu? @escobar

Kod:
Bu bir örnektir.

Emektar ve Onursal Üye ranklarının isimleri veya ulaşabilmek için gerekenler değiştirilebilir. Sadece örnek verdim.

Yazdığını okuduğum için cevap verdim zaten, yoksa nasıl cevap vereyim?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Mesala;

Eski Lider -EL
Eski Yetkili -EY
Eski Admin -EA

Onursal bence herkese verilmemeli.Onursal olmak için post kasacak kişiler olabilir ve zaten 1000 mesajı geçen çok kişi var galiba. Forumda onursal rütbede olan çok üye olur. Diğer önerdiklerin olabilir. @Hynes
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence işleri karmaşıklaştırmaya hiç lüzum yok. Böyle kalabilir. Bir problem yok. Problem bazı kişilere rank verilmemesi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-06-2018 Saat: 18:31)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence işleri karmaşıklaştırmaya hiç lüzum yok. Böyle kalabilir. Bir problem yok. Problem bazı kişilere rank verilmemesi.

@#Power: Özetlendi, belkide problem bazı kişilere rank verilmesi olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-06-2018 Saat: 15:03)arvoX Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rütbe sistemi hakkında benim önerilerim/fikirlerim/düşüncelerim şunlardır;

Mesala;

Eski Lider -EL
Eski Yetkili -EY
Eski Admin -EA

Bunlar hakkında gördüğüm kadarıyla @Shelby ve @TaaRRuz admin aynı fikirde, yapabiliriz ozaman. Çalışmalara başlıyalım. Gerekli özel mesajı ilgili kişilere atıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping