Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pikatres - İlk rank çalışması denemem..
Merhaba arkadaşlar ben Pikatres. İlk defa böyle bir çalışma deniyorum dolayısıyla fazla iyi olmayabilir beklentim yüksek değil yani o yönde. Sadece yorumlarınızı almak istedim,sizce devam etmeli ve kendimi geliştirmeli miyim? Yoksa bende hiç umut yok mu? Yorumlarınız cidden değerli,beni fazla üzmeyecek şekilde yaparsanız çok makbule geçer :)

Kiho4G.png?v=10201801114903000300
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlk denemeye göre gayet başarılı olmuş, daha çok kendini geliştirip minimal anlamda tasarımlar çıkarman gerek. Eline sağlık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2018 Saat: 02:41)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk denemeye göre gayet başarılı olmuş, daha çok kendini geliştirip minimal anlamda tasarımlar çıkarman gerek. Eline sağlık.

Gerçekten teşekkürler,konuyu açtığımdan beri bekliyordum bir an umutsuzluğa kapıldım hiç cevap gelmeyecek mi diye, ama böyle bir cevap vermeniz bana moral kazandırdı. Daha çok geliştirmeye çalışacağım kendimi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Font değişebilir, fikir gayet güzel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2018 Saat: 02:47)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Font değişebilir, fikir gayet güzel.

Teşekkürler,bir sonra ki çalışmalarımda değerlendirmenizi dikkate alacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazı fontu değiştirlmeli, ayrıca en alt kısımda bulunan site ismi neredeyse gözükmüyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping