Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek Sitesi Logo Tasarım Çalışması @2018
7D8q9m.jpg

PDE08v.jpg

Merhabalar, yorum bırakırsanız sevinirim. Artı ve eksi yönlerini de belirtirseniz daha faydalı olacaktır.

Kullanılan fontlar
  • Gotham
  • Myriad CAD
  • Open Sans
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Davulcudan arkaya doğru material bir gölge görmek isterdim, ayrıca aynı şeyi sağdaki kutucuk için tamamen olabilir. Davulcunun yerini -kendimce- biraz daha aşağı çekmeniz daha hoş görünmesine sebep olacaktır :) Kudüs simgesine yer bulamadım açıkçası :) Elinize sağlık, font seçimleriniz ve logo tarafı gayet hoş. Beğendim :)
ek: Davulcuya bir konuşma balonu şeklinde de olabilirdi kutucuk kısmı :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence güzel olmuş tasarımcılar yapsın asıl yorumu :)

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben beğendim. Ayrıca seni buralarda konu açarken görmek çok hoş. Keşke böyle bir kaybolup bir çıkmasan ortaya :) Tasarımların çok iyi,teşekkürler.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bir çalışma Hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel tasarım olmuş ama bu çalışmaya logo demek ne kadar doğru olur bilemiyorum. Eğer logo siyah ve mavi arka planları olan çalışmaysa, ilginçmiş. İçerisinden bir çok şeyi ayrıştırıp bakıyorum ama bu bildiğimiz afiş gibi bir şey olmuş. Kötü mü? hayır. Eline sağlık güzel olmuş tabi. Yaptığın çalışmanın manasını da ekleyip bizlere sunman, ayrıca güzel olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-05-2018 Saat: 03:25)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel tasarım olmuş ama bu çalışmaya logo demek ne kadar doğru olur bilemiyorum. Eğer logo siyah ve mavi arka planları olan çalışmaysa, ilginçmiş. İçerisinden bir çok şeyi ayrıştırıp bakıyorum ama bu bildiğimiz afiş gibi bir şey olmuş. Kötü mü? hayır. Eline sağlık güzel olmuş tabi. Yaptığın çalışmanın manasını da ekleyip bizlere sunman, ayrıca güzel olmuş.

Yorumunuz için teşekkürler. Sağ kısımdaki ekleme gibi diyelim. Esas logo kısmı sol kısımda yer alıyor. Tabi profesyonel bir "logo" yok ortada. Artık Destek yazısını yazmak yerine siteyi daha rahat ifade edecek  birden fazla yazı ekledim. (Yardımlaşma Platformu)

(30-05-2018 Saat: 23:16)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Davulcudan arkaya doğru material bir gölge görmek isterdim, ayrıca aynı şeyi sağdaki kutucuk için tamamen olabilir. Davulcunun yerini -kendimce- biraz daha aşağı çekmeniz daha hoş görünmesine sebep olacaktır :) Kudüs simgesine yer bulamadım açıkçası :) Elinize sağlık, font seçimleriniz ve logo tarafı gayet hoş. Beğendim :)
ek: Davulcuya bir konuşma balonu şeklinde de olabilirdi kutucuk kısmı :)

Beğenmene sevindim :) Davulcu için gölgelendirme ve konuşma balonu şeklinde güzel olabilir dediğin gibi. Öneri için teşekkürler :)

(30-05-2018 Saat: 23:22)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence güzel olmuş tasarımcılar yapsın asıl yorumu :)

Taifun

(30-05-2018 Saat: 23:36)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben beğendim. Ayrıca seni buralarda konu açarken görmek çok hoş. Keşke böyle bir kaybolup bir çıkmasan ortaya :) Tasarımların çok iyi,teşekkürler.

(31-05-2018 Saat: 01:30)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir çalışma Hocam.

Beğendiğinize sevindim, teşekkürler :)
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılı. Tebrik ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-05-2018 Saat: 12:58)Remzi-gvn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılı. Tebrik ederim :)

Beğenmenize sevindim, teşekkürler :)

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:foru -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping