Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sorun nedir ??
Selam benim imzamda site linki var diye ban attınız peki EmreKrmn' a niye ban atmıyorsunuz? @shelby @Helper @TaaRRuz @atakaj @yusufkoc

Sıkı yönetim ilan edildi sanmıştım ama sözde ilan edilmiş icraat da birşey yok. :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Var olan iki rakip siteden bahsediyorsun.Şimdi kişinin şahsi bloğuyla rakip siteyi karşılaştırman hata en başta.Uzatmaya gerek yok.Sadece imzandan kaldırıp bırakmaları lazımdı.Ban fazla olmuş.

Sıkı yönetim önerisini en başında malum üyeler konusunda yapmıştım.Bakıyorum ki herkese sıçramış :P
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Siteler farketmez, icraat yok
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu kilitliyorum, gerekli açıklama yapılacak.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben bir açıklama yapayım emre krmn ı uyarmıştım özelden kaldırmamış demek. Hatırlattığın iyi oldu.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Görülen herkese bu uygulanıyor. 13.000 tane üyenin imzalarını açıp bakamayacağımız gibi. Kendinizi rakip gördüğünüz siteye içeriden reklam yaptırmaya çalışıyorsunuz 35.000 tane saçmalığın ilki. Açtığın bu ne rahatlık? konusunda bir uyarı almadığın için bu zaman ile birleştirilmiş. Daha fazla multi açman ceza süresi arttıracaktır.

Şekil a;
IIwDQ7.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konular hakkındaki son mesajım:

Eğer kendinizi bu siteye rakip olarak görüyorsanız, adil bir şekilde yarışın. Bu şekilde hile yapmış oluyorsunuz. ASi ile de konuştuğumuz gibi, ne sizin sitenizin ismi burada, ne de bizim sitemizin ismi orada geçmeyecek. Konuyu daha da üsteleyerek hiçbir yere gelemezsiniz. Cidden sıkıldım, o kadar çok alttan almaya çalışıyorum ki, bu tür çerezlik olaylara karşı sakin kalmak istiyorum. Fakat başaramıyorum. Bu saatten sonra sizin sitenizin ismini bile duymak istemiyorum. Umarım kendinizi -dediğiniz gibi- bu siteden soyutlarsınız. Zira benim, bu sitenin amacından sapmasını izlemek gibi bir huyum yok. Madem öyle istiyorsunuz, forumdan gidebilirsiniz. Destek sitesinin amacı, bedava olarak forum açan insanlara destek vermek. Yetkili olmak, terfi almak ya da yetkiden alınmak gönüllülük esasını etkilemez. Elinizde yetki olunca bir şey değişmiyor. Eğer gönüllü olarak yetkili oluyorsanız, yetkisiz de gönüllü olarak yardım edebilirsiniz. Bu forum, tartışmalarınızı görmek için kurulmadı. Kibrinizi yontana kadar bu foruma girebileceğinizi sanmıyorum.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping