Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sametpro Şikayet (Yetkililer Gelebilirmisiniz?)
Bu Sametpro Adlı Şahış Bence Sıkıntılı birisi çünkü hangi konuya girise orda bi tartışma çıkıyor oyüzden benim düşüncem ya uyarı verilsin yada 1-2gün banlansın tabi yetkililerin kararıda şikayetim dikkate alınırsa çok mutlu olurum.Samet anlıyorum seni yaşın küçük ama biraz saygılı olursan mutlu olurum çocuksu davranışlarını bırak artık.
(Amacım Kavga Etmek Degildir)
jhTFBB.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2018 Saat: 19:45)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu Sametpro Adlı Şahış Bence Sıkıntılı birisi çünkü hangi konuya girise orda bi tartışma çıkıyor oyüzden benim düşüncem ya uyarı verilsin yada 1-2gün banlansın tabi yetkililerin kararıda şikayetim dikkate alınırsa çok mutlu olurum.Samet anlıyorum seni yaşın küçük ama biraz saygılı olursan mutlu olurum çocuksu davranışlarını bırak artık.
jhTFBB.png

Offf yeter artık bak.
Yaşı küçük diyene bak.
Bir yorum yaparken bile zorlanana zorlanan yazan sen ,
Zamanında bana iftira atan rencide eden haksızlık yapan sen, yorumlarıma saçma saçma işaretler koyan sen. Bana bunları yaparken saygı duymadıysan sana saygı duymamamı nasıl beklersin.

Eğer banalayacaksınız @Shleby ile bir işim vardı onu bitiriiyim ben çekip gidecem zaten.
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2018 Saat: 19:52)Samet_pro Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-05-2018 Saat: 19:45)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu Sametpro Adlı Şahış Bence Sıkıntılı birisi çünkü hangi konuya girise orda bi tartışma çıkıyor oyüzden benim düşüncem ya uyarı verilsin yada 1-2gün banlansın tabi yetkililerin kararıda şikayetim dikkate alınırsa çok mutlu olurum.Samet anlıyorum seni yaşın küçük ama biraz saygılı olursan mutlu olurum çocuksu davranışlarını bırak artık.
jhTFBB.png

Offf yeter artık bak.
Yaşı küçük diyene bak.
Bir yorum yaparken bile zorlanana zorlanan yazan sen ,
Zamanında bana iftira atan rencide eden haksızlık yapan sen, yorumlarıma saçma saçma işaretler koyan sen. Bana bunları yaparken saygı duymadıysan sana saygı duymamamı nasıl beklersin.

Eğer banalayacaksınız @Shleby ile bir işim vardı onu bitiriiyim ben çekip gidecem zaten.

Lütfen Biraz Daha Saygılı Konuşurumusun Sametcim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu kilitlendi. İlgilenilecek.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform