Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sade Rank Tasarımı
admin.png
yetkili.png
uye.png

Ek Dosyalar
.psd   SadeRank.psd (Dosya Boyutu: 726.66 KB / İndirme Sayısı: 0)
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
Paintten mi yaptınız?Güzel olmamış, paintten kolayca yapılabilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Psd eklemiş ek dosya'ya sanırım paintten yapılmamış.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Emre Altındağ Ek dosyada psd mevcut tasarıma biraz ara verdiğim için paslanmış olabilirim tasarım konularıma açıp bakabilirsiniz ve dalga geçici yorumunuzu bu seferlik görmezden geliyorum.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık Ali düzeltilebilir fikirsel olarak iyi gibi duruyor :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık hocam.
PGM
Teşekkür verenler:
Dediğin gibi paslanmissin acilen toparlanman lazim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(14-05-2018 Saat: 00:07)Emre Altındağ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Paintten mi yaptınız?Güzel olmamış, paintten kolayca yapılabilir.

Kişi kendinden bilirmiş işi. Sevgide değil ama saygıda mecbursunuz. Bu tür yorumlarınızı gidin başka yerde yapın sizin niyetinizi ben gayet açık biliyorum.

Ali ellerine sağlık.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Neden Emre'nin üstüne gidiyorsunuz ki?
Kırıcı bir şekilde yorum mu yapmış?
Orada açıkça iyi niyetini kullanarak soru sormuş ve beğenmedim demiş. Bunda ne var ki?
Bazen çok sıkıcı oluyorsunuz.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık Ali,font değişebilir. :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(14-05-2018 Saat: 07:55)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neden Emre'nin üstüne gidiyorsunuz ki?
Orada açıkça iyi niyetini kullanarak soru sormuş ve beğenmedim demiş. Bunda ne var ki?

Mehmet arkadaşını dostunu savunmaya çalıştığını gayet iyi biliyorum bu güzel bir davranış ancak bende,buradakilerde böyle şeyleri anlayabilecek yaştayız. Yani küçük bir çocuk yok karşınızda.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yapmaya çalıştığın şeyi anlar gibiyim fakat tasarım hoş olmamış. Düzeltmen lazım eline sağlık.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık ali abi , baya paslanmışın eski tasarımlarına göre :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben konuda kötü bir yorum görmedim orda Emre'nin küçük düşürmekten çok eleştirdiğini düşünüyorum. Sizden daha iyi tasarımlar bekliyoruz doğal olarak. PSD için sağolun yeni başlayanlar için yararlı olabilir.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
PGM
Teşekkür verenler:
Aşırı kötü olmuş. Sende farkında olduğunu biliyorum. Bir süre zamanını Photoshopta geçirmen gerek. Demirin işlemesi lazım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(14-05-2018 Saat: 09:32)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-05-2018 Saat: 07:55)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neden Emre'nin üstüne gidiyorsunuz ki?

Mehmet arkadaşını dostunu savunmaya çalıştığını gayet iyi biliyorum bu güzel bir davranış ancak bende,buradakilerde böyle şeyleri anlayabilecek yaştayız. Yani küçük bir çocuk yok karşınızda.

Evet, dostumu savunuyorum :) Hepiniz birden üstüne gidiyorsunuz, bunu gizleyecek değilim abi
Bakın, siz böyle cümlelere farklı anlam yükleyebiliyorsunuz, biz ise farklı. Çünkü, herkes kendi açısından, kendi tarafı/ekibi açısından bakıyor. Şimdi, bu yazdıklarımdan da farklı anlam çıkarabilirsiniz. Umarım, demek istediğimi anlarsınız ve amacımın tartışma çıkarmak olmadığını da çözersiniz.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu kilityorum, lütfen yorum yazılmasın. Artık öğütte ve yorumda da bulanmak istemiyorum çünkü duvara konuşuyor gibiyim.

Sözlere değil'de biraz anlatılmak istenene bakalım..

Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping