Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kabul Edildi Destek ekibi başvurusu
Yahu ben sizi anlamıyorum arkadaşlar... Yetkili bir arkadaş olunca hemen akla gelen ilk şey kendinizle kıyaslamak.. Madem kıyaslama yapıyoruz neden tam yapmıyoruz? Burada emekli ve kendi isteğiyle ayrılmış bir adminden bahsediyoruz. Yani bu arkadaş bugün bu sistemin oturmasına fayda sağlamış bir arkadaş. O nedenle bu gibi insiyatiflere bence o kadar yükselmemek lazım. Yarın bu size de yapılabilir. Kalkıpta doğrudan lider yapmadık. Forumun en üstüydü geri geldi ve orta makul bir seviyeden başlatmak istedik hepsi bu.

Ayrıca şu da yanlış. Arkadaş anlık öfkeyle başvuru konusundan vazgeçiyor, bunu bir yetkili alıntılayıp hayırlı olsun "hadi bakalım" dercesine yanıtlıyor. Bundan bir kaç mesaj önce aynı tepkiyi sende vermişsin ama seni üstün bu şekilde sorgulamıyor.Yani bir üyeyi direk baskıyla susturmayın -bence-

Başvuru yapan arkadaş yetkili olmak için başvuruyor ama yetkili olunca şaşırıyor bu da tabi bambaşka bir durum.
Kaldı ki bunların hepsinin tek adama yıkılması da yanlış. Yani kararı admin vermiş olabilir ama bu kararın altında bizimde imzamız var. Yani bir kişiye yıkmayın burada herşey konuşuluyor.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-05-2018 Saat: 20:12)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yahu ben sizi anlamıyorum arkadaşlar... Yetkili bir arkadaş olunca hemen akla gelen ilk şey kendinizle kıyaslamak.. Madem kıyaslama yapıyoruz neden tam yapmıyoruz? Burada emekli ve kendi isteğiyle ayrılmış bir adminden bahsediyoruz. Yani bu arkadaş bugün bu sistemin oturmasına fayda sağlamış bir arkadaş. O nedenle bu gibi insiyatiflere bence o kadar yükselmemek lazım. Yarın bu size de yapılabilir. Kalkıpta doğrudan lider yapmadık. Forumun en üstüydü geri geldi ve orta makul bir seviyeden başlatmak istedik hepsi bu.

Ayrıca şu da yanlış. Arkadaş anlık öfkeyle başvuru konusundan vazgeçiyor, bunu bir yetkili alıntılayıp hayırlı olsun "hadi bakalım" dercesine yanıtlıyor. Bundan bir kaç mesaj önce aynı tepkiyi sende vermişsin ama seni üstün bu şekilde sorgulamıyor.Yani bir üyeyi direk baskıyla susturmayın -bence-

Başvuru yapan arkadaş yetkili olmak için başvuruyor ama yetkili olunca şaşırıyor bu da tabi bambaşka bir durum.
Kaldı ki bunların hepsinin tek adama yıkılması da yanlış. Yani kararı admin vermiş olabilir ama bu kararın altında bizimde imzamız var. Yani bir kişiye yıkmayın burada herşey konuşuluyor.

İnsiyatifi sorgulamak istedim, hepsi bu, zaten kendisi de şaşırdı. Amacım kendimle karşılaştırma yapmak ya da herhangi kötü bir niyet değildi. Murat da zaten öylesine başvuru yapmış gibiydi. Gelip bana aç konumu hata ettim ben anlık sinirle derse de çözeriz o sorunu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-05-2018 Saat: 20:12)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başvuru yapan arkadaş yetkili olmak için başvuruyor ama yetkili olunca şaşırıyor bu da tabi bambaşka bir durum.

Bu kısım doğrudan beni ilgilendirdiği için cevaplıyorum, cevapladım da. Doğruca Destek Ekibi'nin 3. seviyesinden başlatılmayı beklemiyordum, şaşırdığım kısım bu. Her kullanıcı gibi kademeli bir şekilde yükselirim diyordum. Destek Ekibi 3. seviye olunca bir tuhaf karşıladım. Yoksa bir sıkıntım yok. Tekrar geri dönüş yaptım ve zamanla eksikliklerimi tamamlayacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende 2 gözüküyor ama,hayırlı olsun Hakan Hocam tam zamanında geldiniz el birliğiyle eski aktifliği hep birlikte sağlayacağız :)
İyi akşamlar :))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun, başarılar dilerim :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı Olsun Hakan Abi Biraz Geç Oldu Ama :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim. Önemli değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform