Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deniz,Yusuf ve Hüseyin'in Katledilişinin Yıldönümü
"Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."

jbCqGgJoT9c76RQWzfNmwMd1iLSJZ0yfYD6CdRv4.jpeg
Bugün Deniz Gezmiş,Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ın kalleşçe katledilişinin 46. yıl dönümü.Türkiye'deki devrimci haraketin önderlerinden olan ve vatanlarının bağımsızlıkları uğruna savaş veren bu 3 fidan vatanını ele geçirmiş işbirlikçiler tarafından katledilmiştir.Bize düşen ise bu dönemlerde onların ismini ve davasını yaşatmaktır. 

Benim herkese şahsi önerim onun bunun anlatımını değil Deniz Gezmiş'i okuyarak tanımaktır.

"Biz şahsi hiçbir çıkar gözetmeden, halkımızın bağımsızlığı ve mutluluğu için savaştık!"

"Yaptıklarımızın haklı olduğuna inanıyorum. Halen de bu inancı taşıyorum. Türkiye’nin bağımsızlığından başka bir şey istemedim ve bu sebeple Amerikan emperyalizmine ve işbirlikçilerine karşı mücadele verdik. Bundan dolayı ölümden korkmuyoruz."

"Vatan, onu parsel parsel satanların değil; uğrunda darağacına gidenlerin vatanıdır. !"

20169.jpg
763480422445.jpg

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Ulusun zulme karşı direnme hakkını kullandık, bu sebeple anayasal bir davranışta bulunduk!"
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping