Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instagram Paylaşım Şablonu Tasarımı ft. beratdemir
Nophex ft. @beratdemir
HD: http://i.hizliresim.com/9mkOmk.png
9mkOmk.png
HD: http://i.hizliresim.com/76R4QN.png
76R4QN.png
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok beğendim eline sağlık. Başarılarının devamını beklerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2018 Saat: 09:30)Emre Altındağ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok beğendim eline sağlık. Başarılarının devamını beklerim.

Teşekkür ederim kardeşim ^^
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş olmuş, eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tek kelime ile mükemmel,emeği geçenlerin ellerine sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alt panel gerçekten harika olmuş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel olmuş. Sayfanızı büyütmek istiyorsanız belli bir yatırım yapmanız gerekecek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2018 Saat: 17:55)alicanturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alt panel gerçekten harika olmuş :)

Teşekkürler, fikir ve uygulama benden, geliştirme Berat'tan.

(05-05-2018 Saat: 17:58)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş. Sayfanızı büyütmek istiyorsanız belli bir yatırım yapmanız gerekecek.

O kadar büyültme hayalim yok aslında. Neye yatırım yapılacak ki? Reklama mı? @Helper
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2018 Saat: 17:58)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş. Sayfanızı büyütmek istiyorsanız belli bir yatırım yapmanız gerekecek.

Bence yatırım yapmasına gerek yok, bu sıralar gt ile 1 saatte 400 takipçi kasarsın, ha illede reklam vericem diyorsanız @tam1lavuk(200TL) @gggofficial(230TL) @saykoturkeys(190TL) @ko4la(40TL) hesaplarında reklam için ben yardımcı olabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2018 Saat: 18:20)alicanturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bence yatırım yapmasına gerek yok, bu sıralar gt ile 1 saatte 400 takipçi kasarsın, ha illede reklam vericem diyorsanız @tam1lavuk(200TL) @gggofficial(230TL) @saykoturkeys(190TL) @ko4la(40TL) hesaplarında reklam için ben yardımcı olabilirim.

Böyle reklamların pek yararı olmuyor diye düşünüyorum.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İkinizde eline sağlık çok hoş olmuş...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumlar için teşekkürler, ben projeye dahil değilim bu arada arkadaşlar.+
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2018 Saat: 18:24)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Evet reklamlardan bahsediyorum. Alicanturk gt işi çok can sıkıcı ve istediğin kullanıcıyı elde edemezsin. Çok özgün içerikli, güzel sayfalar var 1-2 aydır gt, yorum altı reklam deniyor olmuyor. Gözlerimle görüyorum. 1-2 tane reklamcı türüyor ve yükseliyor. Yükseldiği için zamanla reklam parasını çıkarmaya başlıyor. Yani kıssadan hisse Mehmet yatırımsız iş zor. Çoğu instagram sayfası daha önceki sosyal medya güçlerinden geliyor. Mesela gggofficial facebookun en büyük gruplarındandı. Bende 2-3 yıl zaman geçirmiştim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2018 Saat: 21:58)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-05-2018 Saat: 18:24)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Evet reklamlardan bahsediyorum. Alicanturk gt işi çok can sıkıcı ve istediğin kullanıcıyı elde edemezsin. Çok özgün içerikli, güzel sayfalar var 1-2 aydır gt, yorum altı reklam deniyor olmuyor. Gözlerimle görüyorum. 1-2 tane reklamcı türüyor ve yükseliyor. Yükseldiği için zamanla reklam parasını çıkarmaya başlıyor. Yani kıssadan hisse Mehmet yatırımsız iş zor. Çoğu instagram sayfası daha önceki sosyal medya güçlerinden geliyor. Mesela gggofficial facebookun en büyük gruplarındandı. Bende 2-3 yıl zaman geçirmiştim.

Biliyorum hocam. Fakat, ben kendimden biliyorum sanki :) Komedi - eğlence sayfalarını çok severim. Ama, reklam olarak karşıma çıkınca hiç birini takip etmiyorum açıkçası. @Helper
--
Hikaye tanıtım şablonu hazır. HD: http://i.hizliresim.com/MdOlY7.png
@atakaj Atakan abi yorumunu merak ediyorum.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Guzel olmus fakat ortadaki yazinin satir araligi (Leading) biraz fazla degil mi?

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=89975
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2018 Saat: 13:23)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Guzel olmus fakat ortadaki yazinin satir araligi (Leading) biraz fazla degil mi?

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=89975

Önerin için teşekkür ederim hocam.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform