Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WebiDebby - Tema Çizim Çalışması
Herhangi bir açıklama yazmıyor,özelden bildirirsen ilgilenirim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rapor sistemi bozuk. Yazdığınız açıklamalar gözükmüyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık Wp'ye benzemiş...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kullanışsız olmuş, şahsen daha çok işlev ararım herhangi bir web sitesinde.

(03-05-2018 Saat: 19:31)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-05-2018 Saat: 19:31)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış Anlamada Bildigin Reklam Yapmisin Gibi Birsey Yani Anlasilmadi Sanma :)

Off ya, bütün sırrı bozdun ama.
İmzamdaki kurallara ne zaman uymayı planlıyorsun? Benim için değil, bizim Türkçemiz için.

Boşuna uğraşma xd
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yeni projenizde başarılar.

Çizim güzel olmuş zaten siz yaparsanız neden kötü olsun ki :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-05-2018 Saat: 22:13)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kullanışsız olmuş, şahsen daha çok işlev ararım herhangi bir web sitesinde.

(03-05-2018 Saat: 19:31)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış Anlamada Bildigin Reklam Yapmisin Gibi Birsey Yani Anlasilmadi Sanma :)

İmzamdaki kurallara ne zaman uymayı planlıyorsun? Benim için değil, bizim Türkçemiz için.

Boşuna uğraşma xd

Evet Bosuna Ugrasmasina Gerek Yok Onlar Benle Ugrastigi Sürece Böyle Yapicam.Buarada Sende Karışmasssan Mutlu Olurum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-05-2018 Saat: 22:13)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kullanışsız olmuş, şahsen daha çok işlev ararım herhangi bir web sitesinde.

Boşuna uğraşma xd

Daha eklemeler yapacagim.
Haklisin, ugrasmaya degmez.

(03-05-2018 Saat: 22:22)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yeni projenizde başarılar.

Çizim güzel olmuş zaten siz yaparsanız neden kötü olsun ki :)

Tesekkur ederim Murat :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-05-2018 Saat: 22:41)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Boşuna uğraşma xd

Evet Bosuna Ugrasmasina Gerek Yok Onlar Benle Ugrastigi Sürece Böyle Yapicam.Buarada Sende Karışmasssan Mutlu Olurum

Büyüdüğünde anlarsın zaten boş ver. Kimse karışmasın bu adama.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üstteki menüler dışında güzel olmuş. Kendini geliştirmişsin, birde şu nick değişimi bu kadar basit olmasa keşke. Kim kimdir anlayamıyoruz, takibini yapmak zorunda kalıyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-05-2018 Saat: 23:30)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Üstteki menüler dışında güzel olmuş. Kendini geliştirmişsin, birde şu nick değişimi bu kadar basit olmasa keşke. Kim kimdir anlayamıyoruz, takibini yapmak zorunda kalıyoruz.

Begenmene sevindim Bilal abi. Dusuncen icin tesekkur ederim ^^
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Nothing2Lose rapor sebebin nedir? özelden iletirmisin.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Soru-cevap tarzına benzettim ben, ellerine sağlık güzel olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2018 Saat: 11:09)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Soru-cevap tarzına benzettim ben, ellerine sağlık güzel olmuş.

O tarz, ama öyle olmayacak. Teşekkürler.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema çizimi bittimi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-05-2018 Saat: 23:47)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema çizimi bittimi

Evet, neden sormuştun?
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uzun zaman olmuş ama görünce hoşuma gitti yazmak istedim. Eline sağlık, arkaplanla renklerin uyumu çok hoşuma gitti. Konu başlıkları ve başlıklarla içerik arasındaki mesafe biraz çok olmuş sanki. Tema genelinde fontlar küçük, başlıklar büyük olmuş direkt dikkat oraya gidiyor. Başlıklar büyük olmalı tabii de hafif küçültebilirsin daha güzel olacaktır. Üstteki butonların yerleşimi tercih meselesi ama renkleri gayet güzel. Bir tek Bilgi butonunun arkaplanı beyaz yerine renkli yapılabilir. Diğerkileriyle de uyum sağlamış olur böylece. Logo da güzel bu arada. Eline sağlık tekrardan :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2018 Saat: 22:43)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zaman olmuş ama görünce hoşuma gitti yazmak istedim. Eline sağlık, arkaplanla renklerin uyumu çok hoşuma gitti. Konu başlıkları ve başlıklarla içerik arasındaki mesafe biraz çok olmuş sanki. Tema genelinde fontlar küçük, başlıklar büyük olmuş direkt dikkat oraya gidiyor. Başlıklar büyük olmalı tabii de hafif küçültebilirsin daha güzel olacaktır. Üstteki butonların yerleşimi tercih meselesi ama renkleri gayet güzel. Bir tek Bilgi butonunun arkaplanı beyaz yerine renkli yapılabilir. Diğerkileriyle de uyum sağlamış olur böylece. Logo da güzel bu arada. Eline sağlık tekrardan :)

Çok teşekkür ederim hocam yazılarınız ve önerileriniz için ^^
Bilgi butonu aktif olduğu için o şekilde çizildi. Ayrıca bu tema kodlandı. Sanırım başlıklar ile küçük yazılar arasında dikkat çekici bir fark yok kodlamada. Logoda boyutlar birbirine eşit değil bu yüzden tekrar çizeceğim onu :) @Time Traveler
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping