Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.NET Premium Üyelik???
Böyle bir şey nasıl olur? Parası olanlar için uygun bir fiyatla premium üyelik dağıtılabilir. Hem destekte özel rankı, hemde 10tl.net genelinde çeşitli ayrıcalığı olabilir. 10 yıllık babayiğit bir sistem sonuçta gerek yok felan demeyin o yüzden bence :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Buna Benzer Bisey Sunmustum Ama Vip Sistemiyle İlgili :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanal para ile alınan gold üyelik vardı bir zamanlar.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hiçbir özelliği olmadan bunları getirmek saçma kim niye para versin ki bu siteye sonuçta destek sitesi :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam güzel de şuan normal kullanıcı ile özel üyelikteki kullanıcının ayrıcalıklarını nasıl ayıracaksın? Özel kullanıcıya ne vereceksin. Evet fikir hep var da içerik bakımından yetersiz geliyor. Uygulanabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence böyle bir ayrıcalık saçma olur desteklemiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2018 Saat: 20:01)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam güzel de şuan normal kullanıcı ile özel üyelikteki kullanıcının ayrıcalıklarını nasıl ayıracaksın? Özel kullanıcıya ne vereceksin. Evet fikir hep var da içerik bakımından yetersiz geliyor. Uygulanabilir.
Bide Bu Üyelikleri Alanların Parasıylada Ssl Sertifikası Alınabilir.

1)Sinirsiz Site Acma
2)3Defa Nick Degistirme
3Premium Üyeliklere Özel Rank
4)KimlerCevrimici Listesinde Ayrı Gösterilmesi
5)1Adet Destek Sitesi Reklami
6)Aklıma Anca Bukadar Geliyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burasının bir destek forumu olmasından dolayı böyle bir ayrıcalığın foruma bir şey katmayacağını düşünüyorum. Yanlışsam düzeltin nedenleriyle beraber..
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ücretsiz sitesine istediği plugini yükleme fırsatı olabilir.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2018 Saat: 19:56)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hiçbir özelliği olmadan bunları getirmek saçma kim niye para versin ki bu siteye sonuçta destek sitesi :)

Özellik verebiliriz diyor arkadaşımız ve parası olan diyor. Kimin para vereceği bizi ilgilendirmez veren verir. Güzelce okuyup yorum yapalım lütfen art niyetli yorumlarınızı kendinize saklayın.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2018 Saat: 20:45)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-05-2018 Saat: 20:01)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam güzel de şuan normal kullanıcı ile özel üyelikteki kullanıcının ayrıcalıklarını nasıl ayıracaksın? Özel kullanıcıya ne vereceksin. Evet fikir hep var da içerik bakımından yetersiz geliyor. Uygulanabilir.
Bide Bu Üyelikleri Alanların Parasıylada Ssl Sertifikası Alınabilir.

1)Sinirsiz Site Acma
2)3Defa Nick Degistirme
3Premium Üyeliklere Özel Rank
4)KimlerCevrimici Listesinde Ayrı Gösterilmesi
5)1Adet Destek Sitesi Reklami
6)Aklıma Anca Bukadar Geliyor :)

Rütbeyi geçin; o kadar para verip rütbesini farklılaştırmak yerine yararlı 15-20 konu açar, üyelere yardım eder yönetim kadrosuna girer. Kimler aktif listesinde de farklı gösterilir bu şekilde de.
Sanal Para ile destek sitesinde reklam alabilir. Kullanıcı adı değiştirme de aynı şekilde yapılabilir.

Gördüğün gibi şuan normal üyelikte var olanları vereceksin gene. Bir şey değişmeyecek yani. Fazladan bir özelliği bulunmayacak.
Örneğin -ismine yükseltilmiş üyelik diyelim- yükseltilmiş üyelik alırsan seçtiğin bir premium sana verilecek, istediğin bir oyun verilecek, Udemy'den bir eğitim seti verilecek tarzı şeyler kullanıcıyı teşvik eder. Şuan için Destek.10TL.NET sitesi içerisinde bu işlem; yükseltilmiş üyelik pek tutacak bir şey değil. Üst tarafta yaptığım yorumda Uygulanabilir dedim de şuan, şu düzende pek olası değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu yanlış yerlere çekilmiş Premium üyelerin sitesini tanıtmak için özel ayrıcalıklar olabilir en basitinden dahada geliştirilebilir diye düşünüyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamamo zaman özellik versin ondan sonra konu açsın. Günlük olarak paylaşılıyor zaten bu konu.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Düşüncem güzel olabilir eklenirse.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping