Anket Başlığı: Btk
Yardım Ederler
60.00%
3 60.00%
Yok Ya Ne Yardım Etmesi
40.00%
2 40.00%
Katılımcı sayısı: 5 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Btk'dan Anlayanlar Konuya Gelsin :)
Merhaba Arkadaşlar Bana Discord Ve Skype'tan Çok Agır Küfür Edenler Varda Ben Btk'ya Onları Sikayet Edicem Fakat Yasım 18 Degil Sizce Nolur? Yada Savcılıga Gitsem NeOlur?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Babanla git'de , Daha yaşı küçük derler seni takmazlar :) yolun açık olsun...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2018 Saat: 16:59)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Babanla git'de , Daha yaşı küçük derler seni takmazlar :) yolun açık olsun...

Babası ciddiye alacakmı peki bunu :P
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Hypnos orasını düşünemedim :P , ama belki babasını bağlıcak küfürlerde etmiş olabilirler de , babası'da takmaz büyük ihtimalle :D , yaşı küçük diye buna internetide yasaklarlar :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ailene durumu bildir, savcılığa gitmek istediğini ve bu durumu hukuki boyuta taşımak istediğini söyle. Ve asla hakkını aramaktan vazgeçme.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@kaanst kaan konuştu :) , bu arada bilgisiyarını boşaltacağını söylemiştin ne oldu ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Böyle saçma şeyler ile adamları uğraştırmamak lazım.Belki sana küfür edenlerde yaşı küçüktür ? işin boyutu artarsa sonuçları kötü olur.En iyisi sen takma onları büyütme böyle mevzuları.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2018 Saat: 17:25)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle saçma şeyler ile adamları uğraştırmamak lazım.Belki sana küfür edenlerde yaşı küçüktür ? işin boyutu artarsa sonuçları kötü olur.En iyisi sen takma onları büyütme böyle mevzuları.

Hakkını aramaktan vazgeçmemek yapman gereken ilk şey, ancak hakkımı arayacağım diye başını belaya sokma.
Tamam karşındaki kişinin çocuk olma ihtimali var, doğru. Ancak arkasında sağlam bir insan(devlet yetkilisi vb. bahsetmiyorum) yani hack işlerinden uğraşan bir insan var ise senin peşini bırakmayacaktır. Hele o karşındaki insan hapis cezası alırsa ki-alabilir mümkün- bu daha olasılıklı bir ihtimaldir. Ben şu an için şikayet etmeni tavsiye etmiyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2018 Saat: 17:22)kaanst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ailene durumu bildir, savcılığa gitmek istediğini ve bu durumu hukuki boyuta taşımak istediğini söyle. Ve asla hakkını aramaktan vazgeçme.

Beni Anlayan Bir Abimiz Cıktı Ama Abi Akılanmıyorlarki Yaslarıda 12-13Falan Zaten Nerde Oturduklarinida Biliuorum :)
*Lütfen Konuyla Alakasızda Yorumlar Yapmayalım Arkadaşlar*

(02-05-2018 Saat: 17:29)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-05-2018 Saat: 17:25)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle saçma şeyler ile adamları uğraştırmamak lazım.Belki sana küfür edenlerde yaşı küçüktür ? işin boyutu artarsa sonuçları kötü olur.En iyisi sen takma onları büyütme böyle mevzuları.

Hakkını aramaktan vazgeçmemek yapman gereken ilk şey, ancak hakkımı arayacağım diye başını belaya sokma.
Tamam karşındaki kişinin çocuk olma ihtimali var, doğru. Ancak arkasında sağlam bir insan(devlet yetkilisi vb. bahsetmiyorum) yani hack işlerinden uğraşan bir insan var ise senin peşini bırakmayacaktır. Hele o karşındaki insan hapis cezası alırsa ki-alabilir mümkün- bu daha olasılıklı bir ihtimaldir. Ben şu an için şikayet etmeni tavsiye etmiyorum.

Son Defa Uyarıcam Zaten Küfür Edenleri Bidaha Yapmayın Diye Bidaha Yaparlarsa Şikayet Edicem Önerin İçin Teşekkürler
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
https://www.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx
http://www.siber.pol.tr/Sayfalar/iletisim.aspx
Siber zorbalığa boyun eğmeyin.
https://www.youtube.com/watch?v=CcLCBmA8FEY
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2018 Saat: 17:20)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Hypnos orasını düşünemedim :P , ama belki babasını bağlıcak küfürlerde etmiş olabilirler de , babası'da takmaz büyük ihtimalle :D , yaşı küçük diye buna internetide yasaklarlar :D

Bazen Cok Gereksiz cümleler kuruyorsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
T.C.K. Madde #125 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adli para cezası ile cezalandırılır.

Hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilat ederek işlenmesi gerekir.

Kaynak ve yazının devamı için:
Kod:
https://www.samildemir.av.tr/2008/10/kufur-etsem-ne-ceza-yerim-abi/

#######################

#Lykia Vay be. İşi çözdün. Konuya falan gerek yok. Hatta hükme de gerek yok. Zaten aileleri takmaz küfür. Çocuk bunlar.
kızancık seni
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
#Lykia Karşındaki insan bir insan ve sende bir insansın. Yaş önemli değil burada bir çok bizden küçük arkadaşımız var. Karşındaki kişiyi küçümseyerek alaycı bir tavırla konuşmanı tasvip etmiyorum. Hatalarını düzeltmen farkına varman için 5 günlük bir uyarın var. İyi forumlar.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@EmSaLSiZ Küçümsemek ? Alakası yok , yazdığım şeyler benim için hatta 18 yaşından küçük olanlar için , 18 yaşının altındaki kişilerin bu davalarını önemsemeyeceklerinden bahsettim , yazdığım şeyler benim içimde geçerlidir . Boş yere uyarı aldım...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2018 Saat: 23:11)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @EmSaLSiZ Küçümsemek ? Alakası yok , yazdığım şeyler benim için hatta 18 yaşından küçük olanlar için , 18 yaşının altındaki kişilerin bu davalarını önemsemeyeceklerinden bahsettim , yazdığım şeyler benim içimde geçerlidir . Boş yere uyarı aldım...

Bence Haksız Yere Uyarılmadın Konustugun Kelimeler Agır Bence.Cümle Kurarken Dikkat Edersen Çok Mutlu Olurum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2018 Saat: 23:11)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @EmSaLSiZ Küçümsemek ? Alakası yok , yazdığım şeyler benim için hatta 18 yaşından küçük olanlar için , 18 yaşının altındaki kişilerin bu davalarını önemsemeyeceklerinden bahsettim , yazdığım şeyler benim içimde geçerlidir . Boş yere uyarı aldım...

Alıntı:babası'da takmaz büyük ihtimalle :D , yaşı küçük diye buna internetide yasaklarlar :D

Bu cümleden ne anlam çıkarmamız gerekiyor? Hatalı davranıp eleştiriyorsunuz sonra öylede böyleye geliyor durum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@#Lykia Herhangi bir şikâyetin varsa aldığın uyarıya itiraz etme hakkın ve beni şikâyet etme hakkında bulunmakta.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2018 Saat: 23:28)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Alıntı:babası'da takmaz büyük ihtimalle :D , yaşı küçük diye buna internetide yasaklarlar :D

Bu cümleden ne anlam çıkarmamız gerekiyor? Hatalı davranıp eleştiriyorsunuz sonra öylede böyleye geliyor durum.

Aynı şey benim içimde geçerli bunuda en son yorumumda belirttim , benimde babam takmaz , ve bu tip insanlarla uğraştığım için 1 2 hafta bilgisiyardan uzaklaştırır...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu Kilitlensin Alttaki Konuyu Okudum :)İşe Yaradı.
Şu Konuyu Okudum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping