Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Geneli Şikayet @admin
Exclamation 
Forum genelinde bir hayli artan kavgalardan artık gına geldi. Bundan bir forum üyesi olarak çok rahatsızım. Bu yazılanları özel mesaj  atarak da yapabilirdim. Fakat öyle yapmayacağım, sayın@admin nickli admin biran önce Forumdaki yönetim kadrosunu terhis edilmesi gerekmektedir. Neredeyse bütün yönetim üyelerinin üzülerek söylemek zorundayım ki, bu kavgalarda payı vardır. Aklı olan yazıyor. Bu kavgaların sona ermesi için kavgayı başlatan forum üyelerinin ve forum yetkililerin bulunup banlamasını ve kavga konularının kilitlenip kapatılmasını talep ediyorum. Ayrıca başkası uğruna yönetimden istifa edenleri yönetime alınmaması gerekmektedir. Sürekli çıkan bu kavgalar aktif üyelere zarar vermektedir. Derhal bu olaylar karşında forumda olağanüstü hal alınıp, gerekenin yapılması gerekmektedir.

Gereğinin Yapılmasını Arz Ederim. @admin

Not: Bu konunun altında kavga edilmesini istemiyorum. O yüzden bu konuyu gören yetkili konuyu kapalı tutsun.
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
PGM
Teşekkür verenler:
En Güzeli İstifa Edenler Bidaha Alınmasın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Geçmiş konuları neden pişirip tekrar sunuyorsun ki şuan forumda ne bir kavga yok bahsi ettiğin kişilerde yönetimden ayrıldı çok büyütülecek bir şey değil biri gelir biri gider asıl böyle olmazsa bir sıkıntı olur şuanda sıkıntı yok onu anlatmaya çalışıyorum ama bir şey oldukdan sonra onun üzerinden zaman geçince bunu tekrar önümüze koyarsan boş yapmış oluyorsun.
( boş derken anlam ifade etmeyen)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-05-2018 Saat: 18:59)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En Güzeli İstifa Edenler Bidaha Alınmasın

Okuduğun yorumların özetini çıkarmayı bırakta kendi fikirlerini üretmeye bak.
Oğuzhan abi nin sürü psikoloji si adlı konusunu alıp Arda'nın istifa konusunda kullanıyorsun. Yazı yazmayı bile beceremeyen sen lütfen alıntı yapmada kendi duruşunu ortaya koy.

Bu arada Erdem abi çok özür dilerim. Ama dayanamadım. Hakkını helal et.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-05-2018 Saat: 19:04)Samet_pro Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-05-2018 Saat: 18:59)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En Güzeli İstifa Edenler Bidaha Alınmasın

Okuduğun yorumların özetini çıkarmayı birkta kendi fikirlerini üretmeye bak.
Oğuzhan abi nin sürü psikoloji si adlı konusunu alıp Arda'nın istifa konusunda kullanıyorsun. Yazı yazmayı bile beceremeyen sen lütfen alıntı yapmada kendi duruşunu ortaya koy.

Bu arada Erdem abi çok özür dilerim. Ama dayanamadım. Hakkını helal et.

Neden birbirinize böyle davranıyorsunuz ? Barışmak , güzel geçinmek varken.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
@Samet_pro : Bilmediğin tartışmalara gereksizce katılman aleyhine sonuçlar getirecek haberin olsun. Burada herkes fikrini belirtebilir sen alıntı yapmasına ne kızıyorsun? Ayrıca konunun kapalı tutulmasını rica etmiş arkadaş hepiniz de bodoslama dalmışsınız, konuyu mu okumuyorsunuz yoksa konu sahibine bilerek saygısızlık mı ediyorsunuz?

Genel bir durum değerlendirmesi de yapmaya gerek yoktu, zaten olanlar ortada bir tane daha konu açıp çarpıtmamak lazım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping