Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir olay anlatıcam
Sad 
Şimdi öncelikle selam millet, biraz kafam karışık başımdan geçen bir olayı anlatacağım şimdi bundan iki üç hafta önce çok samimi olduğum arkadaşım özel okula gitti. O başka okula gidince yalnız kaldım. Sınıftakilere beni dışlıyordu. Zaten biz o arkadaşla sınıfa küsmüştük. Çünkü her yaptığımız şeye köstek olup, laf söylüyorlar ve kumpas kurmaya çalışıyorlardı. Neyse aradan 4 gün geçti. Bir kız geldi yanıma senle konuşmak istiyorum dedi. Sonra bende olmaz falan filan dedim. Sonra ne zaman istersem konuşabilirsin benle dedi gitti. 1 hafta sonra bende o arkadaşımın okuluna geçmek için kaydımı aldırdım. En son giderken cuma günü bir tek en sevdiğim hocalara söyledim. sonra gittim. sınıfa söylemedim. sonra sınıftaki herkesi takipten çıktım. daha sonra bir kaç gün sonra o kızı takibe aldım ve ilk defa o kızda beni takibe aldı. sonra arkadaşa söyledim, kıza benle ilgili ne düşünüyormuş ? kız demiş, sınıfça ona kırgınız söylemediği için diye. sonra kız beni takipten çıktı.

Sizce şimdi bu kız ne demek istemiş ?
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence bu olaydan herhangi bir çıkarımda bulunma... En sonda sınıfça dediğine göre sana özel bir ilgisi yok yani, ne dediyse sınıf için yapmış olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş bence kız senin durumuna üzülmüş olabilir neden bu çocuk dışlanıyor diye en basitinden. Ama bence buna bu kadar kafa yorulmamalı. Sınıfça kırgınız, ne bileyim şimdi, sınıf ya troll bir sınıftı; yani seni sevip biraz oyun oynamak isteyen bir sınıftı ya da kız seviyodu da öyle genele mi bağladı valla kafa karıştırıcı. Bir soru soracam bir de, madem sınıftakilerle kavgalısın neden onları takip ediyomuşsun ki? :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2018 Saat: 23:35)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş bence kız senin durumuna üzülmüş olabilir neden bu çocuk dışlanıyor diye en basitinden. Ama bence buna bu kadar kafa yorulmamalı. Sınıfça kırgınız, ne bileyim şimdi, sınıf ya troll bir sınıftı; yani seni sevip biraz oyun oynamak isteyen bir sınıftı ya da kız seviyodu da öyle genele mi bağladı valla kafa karıştırıcı. Bir soru soracam bir de, madem sınıftakilerle kavgalısın neden onları takip ediyomuşsun ki? :D

Bilmem gariplik işte :)
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2018 Saat: 23:34)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence bu olaydan herhangi bir çıkarımda bulunma... En sonda sınıfça dediğine göre sana özel bir ilgisi yok yani, ne dediyse sınıf için yapmış olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaçıncı sınıf bu? merak ettim açıkçası.
Yani aralarına almak için kız sana güzelce söylemiş, reddetmişsin. Ayıp etmişsin be abi :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping