Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koskoca Bir Mazi.. @#Power @ASİ
rOlE8V.png

Eskiler Duygulandırdı @ASİ @#Power :) Bilenler bilir orayı Bilmeyenler bu ne der ?

Site kapalı olduğu için resmi kaldırmanıza gerek yok. Zaten domainin süresi bile bitti. Sene 2015 16 Temmuz :)
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
1
PGM
Teşekkür verenler:
Avifors büyük adamdı...
Şu yaptığım temaların bir tanesi bile bulamıyorum. Multicolor'dı bir de.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
AvanT? :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2018 Saat: 16:02)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: AvanT? :)

Senin bu kadar uzun süredir buralarda olmana hala aklım ermiyor...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ne Günlerdi be :) Yedekleri olsa Verecemde bendede formattan dolayı yok.
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
PGM
Teşekkür verenler:
Avifors 10tl.net'ten değildi. Hepimizden daha olgundu o, işi çok iyi bilirdi. Senin arkadaşındı galiba Erdem?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
O zamana göre böyle bir temanın olması büyük bir nimet
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2018 Saat: 16:05)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Avifors 10tl.net'ten değildi. Hepimizden daha olgundu o, işi çok iyi bilirdi. Senin arkadaşındı galiba Erdem?

Evet hala daha görüşüyorum.
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
PGM
Teşekkür verenler:
1 yanlış 2 doğru kişi ile girdiğimiz bir proje, ilgi gösterebilsem daha iyi yerlere gelebilirdi. Geçmiş tecrübedir, bu tecrübeyi yaşattığın için teşekkürler Erdem.
Daha iyileriyle, daha iyi projeye. Esen kalın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2018 Saat: 16:04)ErdemGün Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne Günlerdi be :) Yedekleri olsa Verecemde bendede formattan dolayı yok.

Benim de bilgisayarımın ana kartı yanmıştı hard diski almayı akıl edemedim.

(29-04-2018 Saat: 16:06)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O zamana göre böyle bir temanın olması büyük bir nimet

Eeee #Power farkı

(29-04-2018 Saat: 16:07)ErdemGün Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-04-2018 Saat: 16:05)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Avifors 10tl.net'ten değildi. Hepimizden daha olgundu o, işi çok iyi bilirdi. Senin arkadaşındı galiba Erdem?

Benle de görüştürebilir misin acaba?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2018 Saat: 16:10)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-04-2018 Saat: 16:04)ErdemGün Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne Günlerdi be :) Yedekleri olsa Verecemde bendede formattan dolayı yok.

Benim de bilgisayarımın ana kartı yanmıştı hard diski almayı akıl edemedim.

(29-04-2018 Saat: 16:06)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O zamana göre böyle bir temanın olması büyük bir nimet

Eeee #Power farkı

(29-04-2018 Saat: 16:07)ErdemGün Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Benle de görüştürebilir misin acaba?

Görüştürürüm, whatsapptan yazdım bu konuyu görünce döner sana.
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

#GünümüzünSorunuEGOİZM
PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2018 Saat: 16:09)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 yanlış 2 doğru kişi ile girdiğimiz bir proje, ilgi gösterebilsem daha iyi yerlere gelebilirdi. Geçmiş tecrübedir, bu tecrübeyi yaşattığın için teşekkürler Erdem.

Şöyle bir düzeltme yapalım. O zaman yanlış değildim, şimdi yanlış olabilirim. Ayrıca sistemin temelini atan kişi bendim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2018 Saat: 16:11)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-04-2018 Saat: 16:09)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 yanlış 2 doğru kişi ile girdiğimiz bir proje, ilgi gösterebilsem daha iyi yerlere gelebilirdi. Geçmiş tecrübedir, bu tecrübeyi yaşattığın için teşekkürler Erdem.

Şöyle bir düzeltme yapalım. O zaman yanlış değildim, şimdi yanlış olabilirim. Ayrıca sistemin temelini atan kişi bendim.

Ne olduğun umrumda bile değil, ben Erdem'i tanırım, Erdem'e teşekkürümü ederim. Yanlış olan da üstüne alır zaten. Tartışmaya girecek vaktim yok maalesef. Proje bekletilmez.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2018 Saat: 16:15)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-04-2018 Saat: 16:11)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ne olduğun umrumda bile değil, ben Erdem'i tanırım, Erdem'e teşekkürümü ederim. Yanlış olan da üstüne alır zaten. Tartışmaya girecek vaktim yok maalesef. Proje bekletilmez.

Tartışmayı başlatan ve ne olduğumu söyleyen kişi sensin ve de umrumda değil diyen.. Üstüne de tartışmaya girecek vaktim yok maalesef deyip, alakasız olan bir laf "proje bekletilmez". Bana ne projenden?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hmm diyorsun. Sahi yetki yokken nasıl şımarıyordunuz? Mesela bu yorumuna şöyle mi karşılık versem?
Ağla.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2018 Saat: 17:11)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hmm diyorsun. Sahi yetki yokken nasıl şımarıyordunuz? Mesela bu yorumuna şöyle mi karşılık versem?
Ağla.

- http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=96855
Ağlayacak tek kişi sensin. :P
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İnanılmaz,
Kullanıcı isteği üzerine konu kilitlendi.

Lütfen uzatmayalım kitli konuyu, muhatap olacak kişileri iyi seçin..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping