Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni EK Teması #ekmaster
Senden "master" bir tema olarak daha iyisini beklerdim ancak MyBB bu daha ne yapabilirsin ki?

(27-04-2018 Saat: 23:18)Papilion Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-04-2018 Saat: 23:04)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Papilion aynı mesajı iki kere atmanın sebebi ne :)

Bilmiyorsan söyleyeyim,Sana katılıyorum anlamında attım.

Gereksiz muhabbete girmek istemiyorum ama bu iki kez mesaj atmanı açıklamıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-04-2018 Saat: 23:34)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senden "master" bir tema olarak daha iyisini beklerdim ancak MyBB bu daha ne yapabilirsin ki?

Bitmemiş bir tema daha, ancak dediğin gibi sonuçta mybb alt yapılı bir forum sistemi en fazla ne gelebilir elden?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Header'a duyuru ekleme, adamlar uzun yazdığı zaman oraya sığmayacak ve can sıkacak, ha kaldırır istemeyen derse orasını bilmem.
Sağ taraftan açılan bir şeyler ekleyebilirsin, hoş gözükebilir.
Footer'da 3'lü kısım olsun mesela menü, sosyal medyalar, hakkında gibi
Postbit anlaşılır ve güzel olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yeni görüntü;
4a6pQY.png
NOT: Daha bitmemiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Manus temasına benzemiş. Header gelişirse temanın çok daha iyi görünümü olacaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-05-2018 Saat: 00:57)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Manus temasına benzemiş. Header gelişirse temanın çok daha iyi görünümü olacaktır.

Bu manustan ne anladığınızı anlamadım. Neyse yorumunuz için teşekkürler, yazdığım gibi daha bitmedi ve değişecek çok yeri var.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema resimde görüldüğü gibi sade bir tasarım değildir bir çok özelliği mevcuttur.

2JDmp0.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2018 Saat: 23:15)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema resimde görüldüğü gibi sade bir tasarım değildir bir çok özelliği mevcuttur.

2JDmp0.png

#güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet başarılı gidiyor, Elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2018 Saat: 18:18)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gayet başarılı gidiyor, Elinize sağlık.

Baya zamandır üzerinde çalışılıyor, teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tema noldu ya, yaşıyormuyuz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@emrekrmn reis hala devam ediyorsan tavsiyem forumbiti güzelleştir html gibi duruyor be reis sana yakışmıyor be
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: EmreKRMN
(06-03-2019 Saat: 21:02)oneturkman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @emrekrmn reis hala devam ediyorsan tavsiyem forumbiti güzelleştir html gibi duruyor be reis sana yakışmıyor be

Devam ediyorum, yorumun için de teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping