Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumdaki imza değiştirme sorunu
Merhaba sitemde imza değiştirirken şu hatayı alıyorum.

Kod:
Fatal error: Call to undefined method UserDataHandler::verify_signature() in /home/specific/public_html/forum/usercp.php on line 70

Sitemde 2 gün önce 1.8.7'den 1.8.15'e yükseltme yaptım

Sitem: 
Kod:
specificfootball.com
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tüm dosyaları doğru bir şekilde FTP'ye yüklediğinizden emin misiniz? Lütfen bir kontrol edin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-04-2018 Saat: 23:12)kaanst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tüm dosyaları doğru bir şekilde FTP'ye yüklediğinizden emin misiniz? Lütfen bir kontrol edin.
%100 doğru yüklemeseydim kurulmazdı öyle diyebilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pardon pardon şunu sormam lazım siz 1.8.7'den direkt olarak mı 1.8.15'e geçtiniz? Öyle yapmamanız gerekirdi eğer öyle yaptıysanız. Yedeğiniz varsa geri yükleyin MyBB dosyalarını.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-04-2018 Saat: 23:16)kaanst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Pardon pardon şunu sormam lazım siz 1.8.7'den direkt olarak mı 1.8.15'e geçtiniz? Öyle yapmamanız gerekirdi eğer öyle yaptıysanız. Yedeğiniz varsa geri yükleyin MyBB dosyalarını.

Aynen öyle yedek dosyalarımı veritabanını almadan yedeklemiştim direk atsam konular ile bilrikte gidermi veya konularımın ve üyelerimin yedeğini alarak baştanmı kurmam gerekiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çıldırıcam ya olmuyor veritabanıyedeğidi işlemiyor yardımcı olucak birileri yokmu @ismaililhan @karanlık61
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorunumun çzümünü şu şekilde yaptım,
ilk olarak phpMyAdmin'den sorunlu olan forumun veritabanı yedeklerini aldım.
1.8.15 kurdum farklı bir uzantıya,
Eski aldığım yedeği yeni kurduğuma aktardım ve sorunum çözüldü
Konu Kilitlensin
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform