ne izlemeli?
     
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bakan Duyurdu! 25 Bin Jandarma Alımı Yapılacak
#1
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklama ile 25 bin jandarma alımı yapılacağı belirtildi. Peki jandarma alımları ne zaman yapılacak?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Jandarma Genel Komutanlığı açık olduğu pozisyonlar için rütbeli subay, astsubay, uzman erbaş ve çavuş alımları gerçekleştirmekte olup alım ilanlarını resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyurmaktadır.

Bu sene 2018 yılı içerisinde henüz Jandarma Genel Komutanlığı jandarma uzman erbaş ve çavuş alımına ilişkin her hangi bir duyuru yayımlamadı ve ilanlar kamuoyuna duyurulmadı. Buna göre adaylar 2018 yılında jandarma uzman çavuş, jandarma uzman erbaş alımı yapılmayacak mı derken sonunda konu hakkında Bakan Süleyman Soylu açıklama yaptı.


25 BİN JANDARMA ALINACAK


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklama ile 2018 yılı içerisinde 25 bin jandarma alımının yapılmasının planlandığı belirtildi. Buna göre asayiş faaliyetleri konusunda önemli aşamalar katettiklerini belirten Süleyman Soylu 25 bin kişilik jandarma alımı müjdesini verdi.


Buna göre alımların asayişe ağırlık verilerek yapılması bekleniyor bilindiği üzere Jandarma Genel Komutanlığı artık İçişleri Bakanlığına bağlandığı için daha çok operasyonlar şehir içine doğru kayacaktır. Ancak yinede Jandarma Özel Harekat JÖH sınıfına da kadro ayrılması beklenmekte olup JÖH alımları için daha seçkin kişilerin seçilmesi beklenmektedir.
Profilim ve gönderilerim üzerinden erişilen yerlerde eğer Allah'ın razı olmadığı şeyler varsa bunları reddediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÖzgün Forum - Güncel Paylaşım Forumu -

Online Shopping App