Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne değişik
Vallahi diyorum. Bu forum çok garip. Yaşı 12 olan bir çocuğa yapmaması gereken bir şey hakkında ikazda bulunuyorsun, racon kesiyor.

Türkiye'de mybb üzerinde gelişim gösterecek işler yapmaya çalışıyorsun %40 uyarı veriyorlar.

İnsanlar 12 yaşında ki çocuklar ve adminler yüzünden isyan ediyor, mesaj alınması gerekirken adminler totoşunda ki egolar ile belkide şu sistem için kendinden daha fazla emek harcamış kişilere abilik taslıyor.

Biz ormanlar kralı aslanız ite çakala verecek canımız yok diyip meydanı 12 yaşındakilere veriyoruz. Meydan mubabereden başka birşeye yaramıyor. Ee banlayın şu Türkçemizi düzgün kullanalım kuralını çiğneyen veletleri, yaşı 15 den küçük çocukları banlayın kardeşlerim. Boşuna yok bi aralar sende öyleydin felan demeyin. R10 veya wmaraci neden en kaliteli forumlar, forumlar arasında ? İçerisinde çocuk yok. Tamam madem çocuk işini çözemediniz, bari telefon onayı felan ekelyin de bize yerli yersiz atarda bulunan arkadaşlarımızın boyunu posunu bi şekilde ölçelim. 
Bu bir şikayet konusudur. Bütün forumu adminlere şikayet ediyorum. Düzeltin şu rezaletleri. Nice insanlar yetişti burdan, 12 yaşındaki çocuklar yüzünden çocuk parkı yorumunu almak istemiyorsanız şu sorunu düzeltin. Kocaman bir yazı ile headere
"Bir cümlede ki her kelimenin baş harfi büyük yazılmaz."
Bu konuyuda kilitlemeyin, kilit tuşunu oyuncağa çevirdiniz yalama yapar sonra..
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-04-2018 Saat: 00:35)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Vallahi diyorum. Bu forum çok garip. Yaşı 12 olan bir çocuğa yapmaması gereken bir şey hakkında ikazda bulunuyorsun, racon kesiyor.

Türkiye'de mybb üzerinde gelişim gösterecek işler yapmaya çalışıyorsun %40 uyarı veriyorlar.

İnsanlar 12 yaşında ki çocuklar ve adminler yüzünden isyan ediyor, mesaj alınması gerekirken adminler totoşunda ki egolar ile belkide şu sistem için kendinden daha fazla emek harcamış kişilere abilik taslıyor.

Biz ormanlar kralı aslanız ite çakala verecek canımız yok diyip meydanı 12 yaşındakilere veriyoruz. Meydan mubabereden başka birşeye yaramıyor. Ee banlayın şu Türkçemizi düzgün kullanalım kuralını çiğneyen veletleri, yaşı 15 den küçük çocukları banlayın kardeşlerim. Boşuna yok bi aralar sende öyleydin felan demeyin. R10 veya wmaraci neden en kaliteli forumlar, forumlar arasında ? İçerisinde çocuk yok. Tamam madem çocuk işini çözemediniz, bari telefon onayı felan ekelyin de bize yerli yersiz atarda bulunan arkadaşlarımızın boyunu posunu bi şekilde ölçelim. 
Bu bir şikayet konusudur. Bütün forumu adminlere şikayet ediyorum. Düzeltin şu rezaletleri. Nice insanlar yetişti burdan, 12 yaşındaki çocuklar yüzünden çocuk parkı yorumunu almak istemiyorsanız şu sorunu düzeltin. Kocaman bir yazı ile headere
"Bir cümlede ki her kelimenin baş harfi büyük yazılmaz."
Bu konuyuda kilitlemeyin, kilit tuşunu oyuncağa çevirdiniz yalama yapar sonra..

Birkaç kısım dışında çok çok çok haklı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle konular çok açılmadımı? ortak nokta davranış sorunu birbiriniz ile tartışmaya girmezseniz sorun olmayacak diye düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-04-2018 Saat: 01:02)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle konular çok açılmadımı? ortak nokta davranış sorunu  birbiriniz ile tartışmaya girmezseniz sorun olmayacak diye düşünüyorum.

Ben bilmiyorum eski konuları şikayet konusu bu topundan şikayetçiyim bi abi tavsiyesini bile tartışmaya dönüştürüyorlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu telefon onayı olmalı diye düşünüyorum bende. Suyu çıktı zaten çoğu şeyin ama halledilir yakın zamanda.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Haklısın kardeşim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-04-2018 Saat: 09:14)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu telefon onayı olmalı diye düşünüyorum bende. Suyu çıktı zaten çoğu şeyin ama halledilir yakın zamanda.

Ama Abi Peki Telefon Onayı Yapıldı Diyelim Yinede Fayda Etmezki Okadar Fake Telefon Numarası Siteler Var Yinede Bunun Bence Engelleme Yolu Yok İyi Forumlar Buarada Hayırlı Olsun Yeni Yetkinde.
@EmSaLSiZ
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-04-2018 Saat: 10:42)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-04-2018 Saat: 09:14)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu telefon onayı olmalı diye düşünüyorum bende. Suyu çıktı zaten çoğu şeyin ama halledilir yakın zamanda.

Ama Abi Peki Telefon Onayı Yapıldı Diyelim Yinede Fayda Etmezki Okadar Fake Telefon Numarası Siteler Var Yinede Bunun Bence Engelleme Yolu Yok İyi Forumlar Buarada Hayırlı Olsun Yeni Yetkinde.
@EmSaLSiZ
Telefon onaydan kastımız sms onaylı olacak. Annesinin-babasının akrabasının telefonuyla onaylayacak hali yok ya. Hatta onaylanan telefonlu hesaplara otomatik sms yaparız forumdan bilgilendirmeler vs.
Teşekkür ederim bu arada kardeşim :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-04-2018 Saat: 10:46)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-04-2018 Saat: 10:42)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@EmSaLSiZ
Telefon onaydan kastımız sms onaylı olacak. Annesinin-babasının akrabasının telefonuyla onaylayacak hali yok ya. Hatta onaylanan telefonlu hesaplara otomatik sms yaparız forumdan bilgilendirmeler vs.
Teşekkür ederim bu arada kardeşim :)

Anladimda Abi Nedemek İstedigini Bak Sana 1-2örnek Site Atayım Sms Siteleri.Bide Suda Kötü Olur Üye Olacak Arkadaslar Üye Olamacakları İçin Aktif Üye Kaybı Yaşarız.
Kod:
https://smsreceivefree.com
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel kardeşim sadece Türkiye'ye mesaj gönderilebilir yaparsak sıkıntı kalmaz dert etme :) Wmaracı'nı örnek verdim ki orada öyle sadece Türkiye'ye mesaj atılıyor o gösterdiğin sitelere gitmez.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-04-2018 Saat: 11:22)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel kardeşim sadece Türkiye'ye mesaj gönderilebilir yaparsak sıkıntı kalmaz dert etme :) Wmaracı'nı örnek verdim ki orada öyle sadece Türkiye'ye mesaj atılıyor o gösterdiğin sitelere gitmez.

Dedigin Yapilirsa Güzel Olur Fakat Üye Kaybı Yaşanır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-04-2018 Saat: 11:50)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-04-2018 Saat: 11:22)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel kardeşim sadece Türkiye'ye mesaj gönderilebilir yaparsak sıkıntı kalmaz dert etme :) Wmaracı'nı örnek  verdim ki orada öyle sadece Türkiye'ye mesaj atılıyor o gösterdiğin sitelere gitmez.

Dedigin Yapilirsa Güzel Olur Fakat Üye Kaybı Yaşanır.

az üye öz üye kardeşim.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping