Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buralar sessiz kalsın... / Türkçü
Bende bırakıyorum, kaldıki zaten aktif değildim forumda.Yetki merakı hiç yoktu, hiçbir zaman başvuru konusu vs. açmadım.Ezcümle; başlıca sebebi dostlarımın bırakması, dostlarım yoksa 10TL'nin hiçbir anlamı kalmamıştır.
Helallikte istemiyorum, benim veya dostlarımın hakkı yendiyse haram olsun.Aynı şekilde ben yediysem banada haram olsun.
Kalın sağlıcakla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-04-2018 Saat: 15:17)Türkçü Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende bırakıyorum, kaldıki zaten aktif değildim forumda.Yetki merakı hiç yoktu, hiçbir zaman başvuru konusu vs. açmadım.Ezcümle; başlıca sebebi dostlarımın bırakması, dostlarım yoksa 10TL'nin hiçbir anlamı kalmamıştır.
Helallikte istemiyorum, benim veya dostlarımın hakkı yendiyse haram olsun.Aynı şekilde ben yediysem banada haram olsun.
Kalın sağlıcakla...

haklısın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bende bırakıyorum , bana yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
iyi forumlar dilerim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Gidene el salla gelen merhaba diye bir cümle vardı zaman-ı behrin birinde. Gidecekseniz efendi gibi sessizce bırakın. Veda konularına, saçma saçma yazılara gerek yok. "dostlarım yoksa 10tl.net'in anlamı yok" bak sen. Ne kadar da dostlarına sadık ve bağlı biri. Ağlamama az kaldı.(!)

Bırakın "bu son konu, bırakıyorum, yeter artık" konularını. Çok giden oldu çok dönen oldu. Forum yokken de vardı, siz varken de var, siz gidince de olacak. Son bir kaç günde destek konusundan çok köstek konusu gördüm.
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İnşallah birisi köprüden atlamaz.. :) Ama yakındır, tecrübeliyiz..
"Akılsız bir insana akılsız olduğunu anlatmak imkansızdır. Çünkü akılsız bir insanın akılsız olduğunu anlayabilmesi için de akla ihtiyacı vardır."
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping