Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumların Chat ortamına dönmesi
Merhabalar artık dayanamayacağım ve bir konu hakkında sizlerle görüşmek zorundayım.

Son zamanlarda bakıyorum herkes yüz yüze tanımadığı kişilere yada kendinden büyük yaştakilere "sen" diye hitap ediyor. en azından yaş farkından dolayı böyle yapılmamalı.

Destek forumumuz artık herkesin herşeyini paylaştığı bir yer olup çıktı şimdi ben Ömer adında istanbulda yaşayan 1 tek ömer yok bu konuda azda olsa güvendeyim.

Ama bazı arkadaşlar ad soyad yaşadığı yer okul hatta resim bile ekliyorlar. şimdi benim niyetim kötü olsa gidip onu bulup birşey yapamazmıyım birde böyle bir açıdan düşünün.

Dün televizyonda birşey izledim kamu duyurusu.

"İnternet yararları olduğu kadar zararlarıda olabiliyor. lütfen interneti kişisel bilgilerinizi paylaştığımız bir ortam yapmayalım.
"

bu konuda hepimiz tehlike altındayız forumda bilmediğimiz daha yüzlerce hacker var. lütfen güvenlik açısından çok bilgilerimizi paylaşmayalım. sonra genel sorunlar çıkabiliyor.

Eğer beni desteklemeyen varsa canı sağolsun. diyecek birşeyim yok.

Bu davrandığım şeyi çocukça görenler olabilir. onlara diyecek birşeyim yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Paylaşım İçin Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-04-2012 Saat: 14:10)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Paylaşım İçin Teşekkürler :)

Desteklediğiniz için teşekkürler umarım bundan sonra herkes daha dikkatli olur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
umarım uyarını herkes okur uymayacak kişilerin birçoğu aklımda sıralı teşekkürler bilgilendirme için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum,

yapmayın böle arkadaşlar nerede saygı nerede sevgi ?

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Umarım herkes başkasının kalbini kırmadan kaga etmeden konuşarak uzlaşacağını bilir.

Sadece hacker ler değil. o sadece bir örnek düşünün.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
haklısın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saygı ile ilgili yazdıklarınıza katılıyorum saygılı olunması gerekir eğer saygılı olmayı bilmiyorlarsa saygıyı öğretmek bize mi kalmış gereğini yaparız.
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok doğru diyosun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destekleriniz için çok teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-04-2012 Saat: 14:33)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Umarım herkes başkasının kalbini kırmadan kaga etmeden konuşarak uzlaşacağını bilir.
Çok Haklısın :)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu Hortlatalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App