Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk'tan anlayan biri?
Aşk'tan anlayan birileri, tecrübesi olan, fikirleri olan her kim varsa yazarsa sevinirim :) (özellikle köklü üyelerden)

Sizin üzerinizden anlatacağım,
Birisiyle konuşmak istediniz, o da konuşmak istediğinizi kabul etti ve siz ondan hoşlandığınızı da belirttiniz konuşmadan önce. Size instagram adresini verdi, siz de konuşmaya başladınız. 1 hafta boyunca konuştunuz fakat karşı taraf size biraz geç cevap verdi (10-20dk) ve bu durumdan rahatsız oldunuz, bunu ona söylemediniz ve sizin aracılığınızı yapan arkadaşa (binevi çöpçatan) konuşmak istemediğinizi söylediniz. 1-2 hafta konuşmadınız ve tekrardan konuşmak istediğinizi söylediniz ve tekrar konuştunuz karşı tarafla. 1 ay güzelce konuştunuz ve onun da size olan duygusu (hoşlantı) oluştu bu 1 ay içerisinde.

Karşılıklı olarak seviyorsunuz birbirinizi ve 1.5 ay sonra size eski sevgilinizin ayrılma nedeninden dolayı (ya aynısını bana da yaparsa düşüncesinden dolayı) sizinle konuşmak istemediğini söylüyor. Siz de tepki gösteriyorsunuz tabi yapmayacağınızı cart curt falan bütün her şeyi söylüyorsunuz.

Karşıdaki kişiyle konuşurken karşıdaki kişiye 2 kişi daha yazıyor yani 2 kişi de konuşmak istiyor fakat birine olmaz diyor diğerine eğer o olmasa olabilirdi diyor. Yani konuşabilirdik tarzında. Ve umut verici konuşuyor.

Bütün bu olaylar gerçekleşirken 1.5 ayın sonunda 1 hafta daha geçiyor 2. haftadan sonra arkadaşına tekrar konuşsam mı diye soruyor (arkadaşı da konuş diyor)

Sorum şu; Size bunları yapan kişi, tekrar konuşmak istediğini söylüyor fakat sizle geri konuşma nedeni ne olabilir? Ben pek güvenmiyorum pek. Artık güvenim kırıldı çünkü.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-04-2018 Saat: 22:37)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aşk'tan anlayan birileri, tecrübesi olan, fikirleri olan her kim varsa yazarsa sevinirim :) (özellikle köklü üyelerden)

Sizin üzerinizden anlatacağım,
Birisiyle konuşmak istediniz, o da konuşmak istediğinizi kabul etti ve siz ondan hoşlandığınızı da belirttiniz konuşmadan önce. Size instagram adresini verdi, siz de konuşmaya başladınız. 1 hafta boyunca konuştunuz fakat karşı taraf size biraz geç cevap verdi (10-20dk) ve bu durumdan rahatsız oldunuz, bunu ona söylemediniz ve sizin aracılığınızı yapan arkadaşa (binevi çöpçatan) konuşmak istemediğinizi söylediniz. 1-2 hafta konuşmadınız ve tekrardan konuşmak istediğinizi söylediniz ve tekrar konuştunuz karşı tarafla. 1 ay güzelce konuştunuz ve onun da size olan duygusu (hoşlantı) oluştu bu 1 ay içerisinde.

Karşılıklı olarak seviyorsunuz birbirinizi ve 1.5 ay sonra size eski sevgilinizin ayrılma nedeninden dolayı (ya aynısını bana da yaparsa düşüncesinden dolayı) sizinle konuşmak istemediğini söylüyor. Siz de tepki gösteriyorsunuz tabi yapmayacağınızı cart curt falan bütün her şeyi söylüyorsunuz.

Karşıdaki kişiyle konuşurken karşıdaki kişiye 2 kişi daha yazıyor yani 2 kişi de konuşmak istiyor fakat birine olmaz diyor diğerine eğer o olmasa olabilirdi diyor. Yani konuşabilirdik tarzında. Ve umut verici konuşuyor.

Bütün bu olaylar gerçekleşirken 1.5 ayın sonunda 1 hafta daha geçiyor 2. haftadan sonra arkadaşına tekrar konuşsam mı diye soruyor (arkadaşı da konuş diyor)

Sorum şu; Size bunları yapan kişi, tekrar konuşmak istediğini söylüyor fakat sizle geri konuşma nedeni ne olabilir? Ben pek güvenmiyorum pek. Artık güvenim kırıldı çünkü.

O Aşk senin kalbinde bizim değil
Herkes 2. Bir şansı hakkeder ama illa güvenim kırıldı diyorsan karar senin
Aşk güzeldir ver onu hakkedene
Ben 3 yıldır birini seviyorum hala peşindeyim aşkın o da beni seviyor
Ve aşkı hakkediyor
Karar senin allah yolunu açık etsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlk olarak sana güvenmiyerek baştan kaybetmiş , sana güvenmiyen biriyle konuşmaman gerekir . Tekrar konuşma isteğide büyük ihtimalle bir çıkar içindir , benim düşüncem böyle .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu yaşta hiç kendini harcattırma derim.Kızlar (afedersiniz) bu dönemde kafa sevmekten ( :) ) başka birşey yapmıyor.
1
1
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorma kendini, meşgul etme aklını böyle ıvır zıvır meselelerle. Bırak her şey oluruna varır sen kendini geliştirmeye kendi tavrını yakalamaya bak.
Sert kişiliğin olsun (sert derken kadınları kırma tabii) kendince kuralların olsun. Ne o öyle çocuk oyuncağı gibi bir konuşalım, bir konuşmayalım?
Madem seninle konuşurken bir noktada güven bitmiş o zaman benden sana tavsiye karşına daha iyileri çıkacak.
Aşkın bol, Eros'unun oku zehirsiz olsun...

Ufak bir not: Sözlüyüm. :)
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kafa takma böyle şeylere zaten güvenin kırılmışsa salla gitsin derim. Zor ama zamanla yaralar kabuk bağlar... :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-04-2018 Saat: 22:58)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorma kendini, meşgul etme aklını böyle ıvır zıvır meselelerle. Bırak her şey oluruna varır sen kendini geliştirmeye kendi tavrını yakalamaya bak.
Sert kişiliğin olsun (sert derken kadınları kırma tabii) kendince kuralların olsun. Ne o öyle çocuk oyuncağı gibi bir konuşalım, bir konuşmayalım?
Madem seninle konuşurken bir noktada güven bitmiş o zaman benden sana tavsiye karşına daha iyileri çıkacak.

Ben de tam kaan abiyi etiketleyecektim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dünyadaki 7 milyar insanın yarısına kadın desen sadece 1 tanesi mutlakmış gibi davranmamaya dikkat et. Sanırım Ruhi Çenet'in bir sözü vardı hatırladığım kadarıyla şu şekildeydi: "Tarih boyunca milyarlarca insanlar yaşadı ve öldü. Sadece birkaç yüz kişinin ismini biliyoruz ve kalanları tarihin tozlu sayfalarında yok olup gittiler. Ya hayatını ismini ileride yazdıracak şekilde yaşayacaksın ya da hayattan olabildiğince keyif alacaksın." Yazdığım belkide alakalı olmamış olabilir ama ilham vermiş olabilir.

tumblr_o4td8aJtFg1rw9xr5o1_500.gif
3
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-04-2018 Saat: 23:22)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dünyadaki 7 milyar insanın yarısına kadın desen sadece 1 tanesi mutlakmış gibi davranmamaya dikkat et. Sanırım Ruhi Çenet'in bir sözü vardı hatırladığım kadarıyla şu şekildeydi: "Tarih boyunca milyarlarca insanlar yaşadı ve öldü. Sadece birkaç yüz kişinin ismini biliyoruz ve kalanları tarihin tozlu sayfalarında yok olup gittiler. Ya hayatını ismini ileride yazdıracak şekilde yaşayacaksın ya da hayattan olabildiğince keyif alacaksın." Yazdığım belkide alakalı olmamış olabilir ama ilham vermiş olabilir.

Ekleme;
Aşka çok kendini kaptıranlardan örnek; http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=87512&highlight=intihar
Bir kız için, canına kıydı. Değer miydi? Hayır... Aşka kendinizi çok kaptırmayın, sevmeyide dereceli sevmelisiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gönül eğlendiriyorlar anlatılana bak :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-04-2018 Saat: 23:22)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dünyadaki 7 milyar insanın yarısına kadın desen sadece 1 tanesi mutlakmış gibi davranmamaya dikkat et. Sanırım Ruhi Çenet'in bir sözü vardı hatırladığım kadarıyla şu şekildeydi: "Tarih boyunca milyarlarca insanlar yaşadı ve öldü. Sadece birkaç yüz kişinin ismini biliyoruz ve kalanları tarihin tozlu sayfalarında yok olup gittiler. Ya hayatını ismini ileride yazdıracak şekilde yaşayacaksın ya da hayattan olabildiğince keyif alacaksın." Yazdığım belkide alakalı olmamış olabilir ama ilham vermiş olabilir.

Çok alakalı ve , ilham verici . Söz öyle olmasa bile cümleler birbiriyle çok yakın ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-04-2018 Saat: 22:58)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorma kendini, meşgul etme aklını böyle ıvır zıvır meselelerle. Bırak her şey oluruna varır sen kendini geliştirmeye kendi tavrını yakalamaya bak.

Normalde kafama takmam böyle şeyleri (eskiden daha çok takıyordum) şuan da takmam bunu da bilmiyorum kafamdan gitmedi birkaç zamandır. Ben de senin gibi aynı tepkiyi verdim, ne bu çocuk oyuncağı mı diye? Tavsiyen ve cevabın için sağolasın abim.

Bazen öyle olmuyor usta işte, birine kapılıp gidiyorum, ben de istemem bağlanmayı fakat bunda böyle oldu, dikkat edeceğim kendimi kaptırmamaya. Bunu da bitirmeye çalışacağım. Söz güzelmiş bu arada :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende senin durumundaydım, fakat ne oldu fark edemeden artık soğudum. Ama yine de içimizde bir şeyler kalıyor. O sana güvenmiyorsa, sende ona güvenme. Neyse ki, şuan kafam rahatlaşıyor yavaş yavaş ^^
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-04-2018 Saat: 23:57)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende senin durumundaydım, fakat ne oldu fark edemeden artık soğudum. Ama yine de içimizde bir şeyler kalıyor. O sana güvenmiyorsa, sende ona güvenme. Neyse ki, şuan kafam rahatlaşıyor yavaş yavaş ^^

Bu da biter elbet usta :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aşk hoştur ama çokta boştur. - #Captain ^_^
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Küçükken 3.sınıf'tı herhalde,bir kızla çıkmışlığım var şuan 6. sınıf 7'ye geçeceğim.Artık hiç umursamıyorum aşk nedir felan takmam öyle sevgili yapayım fln en iyisi büyüyünce rahat yaşamak evlenmek değil evi geçindirirsin çalışarak çocuğa kıza bakma derdi yok.Yani boş işler elbet birgün öleceğiz ve o yaşadığımız şeylerin hepsi gidecek geçecek sonuçta geçici bir dünya asıl dünya ahirette...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2018 Saat: 00:53)Papilion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Küçükken 3.sınıf'tı herhalde,bir kızla çıkmışlığım var şuan 6. sınıf 7'ye geçeceğim.Artık hiç umursamıyorum aşk nedir felan takmam öyle sevgili yapayım fln en iyisi büyüyünce rahat yaşamak evlenmek değil evi geçindirirsin çalışarak çocuğa kıza bakma derdi yok.Yani boş işler elbet birgün öleceğiz ve o yaşadığımız şeylerin hepsi gidecek geçecek sonuçta geçici bir dünya asıl dünya ahirette...

"Yalnızlık Allah'a mahsustur."
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2018 Saat: 00:58)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2018 Saat: 00:53)Papilion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Küçükken 3.sınıf'tı herhalde,bir kızla çıkmışlığım var şuan 6. sınıf 7'ye geçeceğim.Artık hiç umursamıyorum aşk nedir felan takmam öyle sevgili yapayım fln en iyisi büyüyünce rahat yaşamak evlenmek değil evi geçindirirsin çalışarak çocuğa kıza bakma derdi yok.Yani boş işler elbet birgün öleceğiz ve o yaşadığımız şeylerin hepsi gidecek geçecek sonuçta geçici bir dünya asıl dünya ahirette...

Evlenmeyince yanlız mı kalınıyor? tabikide hayır.Ailenle yaşarsın daha iyidir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Lise'ye geç bi bakalım, ortaokuldaki ortam ne ki :p lise 3'e gidiyorum ne güzel kızlar geçti gitti :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-04-2018 Saat: 00:59)Papilion Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-04-2018 Saat: 00:58)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Evlenmeyince yanlız mı kalınıyor? tabikide hayır.Ailenle yaşarsın daha iyidir.

anlamadın, neyse
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping