Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Önemli
Beyler ForumGrand Giriş Yapıyom Şifremi Giriyom Olmuyo Hesaba Girmiyor Hesabım Çalınmış Olmalı Veya Bi Yönetici Ver Şifremi Değiştirmiştir Belki Acil Yardımmm @leojely yardım edermisin site senindi Şifremi unuttum de e postanı git yeni şifre gelir belki yardım edin nolur @admin @ismaililhan @TaRRuZ
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anaa forumgrand bi aralar benimdi :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-04-2018 Saat: 18:59)[TR]Flash Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyler ForumGrand Giriş Yapıyom Şifremi Giriyom Olmuyo Hesaba Girmiyor Hesabım Çalınmış Olmalı Veya Bi Yönetici Ver Şifremi Değiştirmiştir Belki Acil Yardımmm @leojely yardım edermisin site senindi Şifremi unuttum de e postanı git yeni şifre gelir belki yardım edin nolur @admin @ismaililhan @TaRRuZ

Süper admin hesabı sendeyse kimse senin hesabınının şifresini değiştiremez
Değilse
10 konu atanı admin yapacam diyorsun
Ne beklenebilirdiki
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şifremi unuttum postası geldi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Selamlar,
Site sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir. Eğer o değiştirmediyse @admin nickli admin ile görüşmeniz lazım. Forumlardaki hesapları yönetme yetkisi bir tek ondadır.
Ayrıca, forumunuzdaki herkese adminlik vermeyiniz. Güvendiğiniz kişilere yetki verin.
Bkz: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=58052&highlight=admin (admin nickli adminin uyarısı)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Defalarca banlanmana rağmen hala bu tür bir başlık atmanın, başlıkta konuyu açıklamamanın yasak olduğunu bilmiyor musun?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@leojely Yardım Et Öm At ;(

(07-04-2018 Saat: 19:04)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şifremi unuttum postası geldi :)

Ağa Siteye Gir Şifremi Unuttum De E postanı Yaz Şifre Gelecek Sana Bana Verirmisin Öm Gel Konuşuruz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@admin Yardım Edinn
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform