Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yaptığım Meslekle İlgili Sorularınız (muavinlik)
1 yıla yakın muavinlik yapmış bulunmaktayım meslekle ilgili sorularınız varsa cevaplayabilirim :) canımızın sıkıntısı gitsin en azından :)

20621290_854751741346789_798097825721517...e=5B693312
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Umarım Metro'da değildir :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2018 Saat: 16:33)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Umarım Metro'da değildir :D

metroda var içinde :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
uyku sorununu napıyorsunuz?
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende küçüklüğümden beri dedemle birlikte kamyon yolculuğu yaparım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2018 Saat: 16:43)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: uyku sorununu napıyorsunuz?

otobüste oturdugumuz yerde şekelemeler yaparak gidermeye çalışıyoruz bazen gittigimizyerde bi kaç saat vaktimiz oluyor kendimize oradada 2-3 saat uyuyarak halletmeye çalışmış oluyoruz  :)

(31-03-2018 Saat: 16:44)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende küçüklüğümden beri dedemle birlikte kamyon yolculuğu yaparım.

kamyon otobüse göre çok rahat :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle güzel konu için teşekkürler, Allah kolaylık versin mesleğinde.
Geleceğe dair planların nelerdir? Bu işten sonra başka bir iş yapmayı düşünüyor musun?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2018 Saat: 16:55)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle güzel konu için teşekkürler, Allah kolaylık versin mesleğinde.
Geleceğe dair planların nelerdir? Bu işten sonra başka bir iş yapmayı düşünüyor musun?

ben teşekkür ederim merak eden kardeşlerimiz varsa merakını gidermek istedim Allah razı olsun 5-6 ay sonra uzman çavuşluk mülakatım olucak insallah orayı kazanırsam uzman çavuş olmayı düşünüyorum :) bu iş yapılcak iş değil ömür çürütür 3 kuruşa yıpranıyoruz bu işte değcek iş değil Allaha şükür ediyoruz yinede helalinden kazanıyoruz gücenmiyoruz yaptığımız işten
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2018 Saat: 16:56)sportvde Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-03-2018 Saat: 16:55)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle güzel konu için teşekkürler, Allah kolaylık versin mesleğinde.

ben teşekkür ederim merak eden kardeşlerimiz varsa merakını gidermek istedim Allah razı olsun 5-6 ay sonra uzman çavuşluk mülakatım olucak insallah orayı kazanırsam uzman çavuş olmayı düşünüyorum :) bu iş yapılcak iş değil ömür çürütür 3 kuruşa yıpranıyoruz bu işte değcek iş değil Allaha şükür ediyoruz yinede helalinden kazanıyoruz gücenmiyoruz yaptığımız işten

kolay gelsin başkan youtube'da ki otobüs kanallarını baya yakından takip ediyordum yaptığınız iş çok zor gerçekten uykusu mu dersin insanların 50 tl verip seni satın aldığını düşünmesi mi dersin işiniz zor gerçekten umarım mülakatın başarıyla geçer kurtulursun o cehennemden
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne kadar kazandırıyor bu iş ? Belki bende olabilirim :D
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her sene 2 defa Pamukkale'de yolculuk yapıyorum, Ankara-Aydın güzergahında. Karşılaşmış olma ihtimalimiz var mı? :D
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2018 Saat: 18:10)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-03-2018 Saat: 16:56)sportvde Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

kolay gelsin başkan youtube'da ki otobüs kanallarını baya yakından takip ediyordum yaptığınız iş çok zor gerçekten uykusu mu dersin insanların 50 tl verip seni satın aldığını düşünmesi mi dersin işiniz zor gerçekten umarım mülakatın başarıyla geçer kurtulursun o cehennemden

(31-03-2018 Saat: 18:19)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne kadar kazandırıyor bu iş ? Belki bende olabilirim :D
ortalama 2 bin lira kazanırız ama inan değmez :)
(31-03-2018 Saat: 19:03)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her sene 2 defa Pamukkale'de yolculuk yapıyorum, Ankara-Aydın güzergahında. Karşılaşmış olma ihtimalimiz var mı? :D

kesinlikle var sabit ankara-bodrum çalışırdım ben aksam 10 arabası :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle Allah kolay versin. Soğuk oluyor ya hani molalar, alıştınız mı? Bir seneden sonra işlemez size :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-03-2018 Saat: 19:26)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle Allah kolay versin. Soğuk oluyor ya hani molalar, alıştınız mı? Bir seneden sonra işlemez size :)

alıştık alıştık ister istemez ama yine dikkat etmek gerekiyor 1 1.5 ay önce 5 gün salya sümük yola gittim kabus gibiydi :) terli terli acele iş yapim diye üstüme bişey almayınca şifayı kaptım tesiste :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tek güzeli yanı var tesislerde istediğin yemekleri yemek.onun dışında inşaat amelesi ol daha iyi o kadar kötü.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-04-2018 Saat: 15:33)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tek güzeli yanı var tesislerde istediğin yemekleri yemek.onun dışında inşaat amelesi ol daha iyi o kadar kötü.
onun bile güzel yanı yok çoğu zaman :) çünkü az yerde temiz güzel yemek çıkıyor :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping