Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkçe İStatistik Ekleme
merhaba prostats var ama oda ingilizce ben türkçe istiyorum önceden vardı sanki şimdi nasıl yapabilirim
site : http://sportvde.10tl.net/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Admin paneline gir --> Forum Ayarları( Configuration)--> Genel ayarlar(General Configuration )--> Varsayılan Dil Seçimi(Default Language) Türkçeyi seç en alttaki ayarları kayıt et'e bas

Admin paneli İngilizce ise 
Configuration--> Control Panel Preferences (Global)--> Control Panel Language Türkçeyi seç en alttaki ayarları kayıt et'e bas
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-03-2018 Saat: 22:03)Rankings Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Admin paneline gir --> Forum Ayarları( Configuration)--> Genel ayarlar(General Configuration )--> Varsayılan Dil Seçimi(Default Language) Türkçeyi seç en alttaki ayarları kayıt et'e bas

hocam bende mor bi sayfa şeklinde çıkıyor forum ayarlarında genel ayarlar gözükmüyor nedense

(29-03-2018 Saat: 22:03)Rankings Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Admin paneli İngilizce ise 
Configuration--> Control Panel Preferences (Global)--> Control Panel Language Türkçeyi seç en alttaki ayarları kayıt et'e bas

tamam tamam buldum teşekkür ederim şimdi oldu :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Selamlar,
Admin CP > Configuration > Control Panel Preferences (Global) > Control Panel Language = Türkçe ve Control Panel Style = Default yap kaydet.
Sonra ise,
Admin Paneli > Forum Ayarları > Genel Yapılandırma Ayarları > Varsayılan Dil Seçimini Türkçe yap kaydet.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping