Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB Onaylı Hesap Eklentisi Geliştirme..
Öncelikle uzun bir aradan sonra herkese merhabalar. MyBB ile ilgili birşeyler hazırlamayalı aylar oldu biraz paslandık okul yoğunluğundan dolayı. Hazırlamaya başladığım eklenti sayesinde resimde de görüldüğü gibi "onaylanmış" hesapların sağ tarafında tik işareti çıkıyor. Eklenti şuan sadece admin paneli tarafından komutsuz bir şekilde uygulanabiliyor. Kullanıcı panelinden "hesap onaylama talebi" şeklinde ayar çekmeyi düşünüyorum ve bu talebi gerçekleştirmek içinde bazı şartlar gerekecek belli bir mesaj limiti, referans limiti gibi. Şimdilik kendi sitemde denemelerini yapıyorum tamamen hazır olduğunda istek olursa herkese sunabilirim.

LbMjQz.png

vjG3Az.jpg

6JBjpv.png

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık beklemedeyiz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vov çok iyi bir uygulama olacak anlaşılan şimdiden elinize sağlık
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
d10'a eklenebilir emek verenlere onaylı hesap verilebilir bu sayede onaylı hesap olan üyeler/yetkililer de marketten istediklerini %70 indirim vb şeylerle alabilir, çok güzel gidiyor ellerine emeklerine sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık gayet güzel
all my projects
2012 - 2018
ForumDenge - ForumEtkin - ForumVefa - ForumJest
Forumzeo - Gezegenim - Mybb-Tema - KaplanHaber
KanaryaHaber - WmTurko - HaberKafa - PBBoard
SagHaber - Teknozia - UzmanHaber - KirazMevsimi - Köpek-Mekanı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler yorumlarınız için

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerine emeğine sağlık kardeşim :)
2000px-Signature_of_Mustafa_Kemal_Atat%C3%BCrk.svg.png
Vatana ihanetin nedeni olmaz.
Er yada geç bedeli olur.
------------------------------------
E-Posta: asi@10tl.net
Discord: ASi#7561
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onaylı hesap denilince telefon doğrulanması ve fotoğraf doğrulanması geldi aklıma şahsen ama yine de bir başlangıç olabilir eline sağlık.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
- Saçma Konu Başlıklarına ve Özelden Destek Vermiyorum...!
Ücretli Her Türlü Script(MyBB,vB,smf,wordpress,phpBB,joomla,eschat,cms, vb.) Kurulumu ve Optimizasyon Yapılır.Ücretli Tema Tasarımı Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler
Bizim kral olduğumuz yerde siz ancak maraba olursunuz.
04-11-2017 / 10.08.2020
4XFp5t.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onaylamak için hesap adı değil de iş id numarası veya hesap adı seçme ile yapılabilir. Elinize sağlık.
improve yourself.
İletişim: james@10tl.net
i'm back.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kolay gelsin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@AperioN, Aslında MyBB'de ayarlarda bir kullanıcı seçileceği zaman ID'si ile seçilmesi son derece saçma bluuyorum onun yerine k. adı da olur. İkisi de benzersiz sonuçta. Hem k. adı daha kolay ID'yi bulmaktan normalde.
İletişim Kanalları:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline Sağlık hocam , Çok iyi Olmuş , Beklemedeyiz
Kendinizi beğenmiş tavırlarınız , kimsenin umurunda değil.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Abdülhamid Han severleri her yerde Allah'a şükür :)

Elinize sağlık hocam.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş ellerine sağlık.
Ama bende var onaylandım. :D
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-03-2018 Saat: 03:52)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Onaylı hesap denilince telefon doğrulanması ve fotoğraf doğrulanması geldi aklıma şahsen ama yine de bir başlangıç olabilir eline sağlık.

Telefon doğrulanmasını yapmak için çok farklı fonksiyonlar gerekiyor sadece mybb üzerinden yapılamaz. Bu eklentinin amacı sosyal medyada nasıl tanınmış kişilerin yanına mavi tik geliyorsa forum içerisinde de herkes tarafından tanınan kişilerin kullanıcı adının yanına mavi tik getirmek.

(28-03-2018 Saat: 08:17)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Onaylamak için hesap adı değil de iş id numarası veya hesap adı seçme ile yapılabilir. Elinize sağlık.

Hesap adı seçme ile hesap adı yazma arasında ne gibi bir fark var? İd numarası gibi karmaşıklığa gerek bile duymuyorum en basitinden herkesin kullanacağı bir biçimde olması her zaman iyidir.

(28-03-2018 Saat: 00:56)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine emeğine sağlık kardeşim :)

Eyvallah kardeşim :)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ne zaman paylaşılacak ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hocam indirme linki varmı acil lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: