Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web Tasarımcılar için UI Setleri
Arkadaşlar sınav haftam olduğu için pek aktif olamıyorum. Konu bana ait. UI'ler ücretsizdir. Resim ekleyemiyorum kusuruma bakmayın.

Flat UI
Tasarım ilginiz basitlikten yanaysa sanırım en başta bu UI'yi gösterebilirim sizlere. Çeşit çeşit araçlar mevcut. Bir tasarımcıya ait herşey var :)

Semantic UI
Yine çok güzel bir ui seti. Eğer tasarım işlerinde acemiyseniz bu UI setini kullanmanız zor olabilir.
Çok güzel animasyon seçenekleri ve buton çeşitleri var.

Material UI V1
Materyal tasarım içeren setlerin içinde bulabileceğiniz en iyi ve kullanışlı set. v1 dışında düz html üzerinden düzenleme yapamıyorsunuz bilgisayarınızda NPM olması gerekliydi. Fakat v1'de CDN sistemine geçiş yaptılar.

BootFlat
Flat UI'den biraz daha sade olan UI seti. Basit tasarımlara bire bir fakat profesyonel tasarımlara ne kadar yeterli araçlar var bilmem.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel paylaşım, değer görmemiş.
Ellerine, emeğine sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bootstrap ve material ui yi ne kadar öğrenmeye çalışsam öğrenemedim.
Eline sağlık.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mükemmel bir paylaşım, teşekkürler.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Flat UI , Boostrap :)
Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bootstrap çok kullanışlı arkasında twitter olduğu sürekli güncelenen bir kütüphane tavsiye ederim.google material.io unutmamak lazım.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping