Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bitti]-Mr. Arcillius | Ar-ge ekibi başvuru konusudur.
Aaaa çok zekisin, harcanıyorsun buralarda
(25-03-2018 Saat: 16:58)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Eklemek İstedikleriniz: Daha öncedende başvuru yapmış idim, ama kabul edilmedim. Can çıkmadıkça umut kesilmez. İnşallah kabul edilirim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Canım kardeşim , bir başvurun sonuçlanmadan başka bir tane açman yanlış birşey , diğerine güncel çekebilirdin..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@#Lykia Yeni konu açmaması için bir kuralmı var? 6 senedir buradayım hiç öyle bir kural olduğunuda şahsen bilmiyorum. Şikâyetmi ediyorsun ekip liderine anlamıyorum,alınmasınımı istemiyorsun arkadaşın bir kastın,bir düşmanlığınmı var? Bırak ekip lideri karar versin,sen değil.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@EmSaLSiZ Herhangi bir düşmanlığım yok sadece daha önce arkadaşın başvuru konusu açtığını söylemek için yorum attım alınmasını istememem gibi bir durum yok olsa bile buna ben karar veremem ekip lideri karar verir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Onlar önemli şeyler değil. Yeni konu açmak istemiş açmış,bir sorun olacağını düşünmüyorum sende pek takma bunu. Yapman gereken önemli işler var.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bundan bi önceki başvuruma asipatron tarafından yazılan yazı;
Başvuru tarafımca iptal edilmiştir, ilgin için teşekkürler.

O başvurudan önceki formada baya uzun zaman geçtiği için, olumsuz denilebilecek bir cevap gelmemesine rağmen değerlendirilmesinin bırakıldığını, ve reddedildiğini düşündüm. Konuyuda bu sebepten açtım.
Anlamışsındır inşallah @#Lykia

Ayrıca son günlerde çok göze batıyorsun, tamam doğru olmayabilir ancak bunu sorgulamak sana değil ekip liderine ve denetleme ekibine düşer.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Saçma bir sebepten polemi yaratıyorsunuz bu bile sizi başvuruda geri düşürür. Önceki başvurunuza yorum atarak tekrar incelenmesini isteyebilirdin konu kilitliyse de yetkililere bildirebilirdin. Boşuna direttirmişsin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu kilitliyorum birazdan ilgileneceğim.
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bir önceki başvurunu da iptal etme sebebim yetersiz olmandı. Ne yazık ki o günden bugüne hiçbir gelişme yok. Ar-Ge ekibine girmek kolay gözükse de ben başvuruları incelerken birçok şartı göz önüne alıyorum.

Ayrıca, forum içinde ve burayı ilgilendirmese de forum dışında takındığın tavır, yanlış üslupları hiç onaylamıyorum. Yani burada lafım sadece sana değil, saygı çok önemli.
Bizim de sevmediğimiz kişiler var forumda, elbette olacak. "Kimseyi sevmek zorunda değilsin, ama saygı göstermek zorundasın."

Başvurunu reddediyorum, ekibime girmek için bir daha konu açmana gerek yok. Olur da gelişim gösterirsen (hem teknik hem karakter olarak)özel mesaj ile iletişime geçersin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping