Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
header_welcomeblock_member rehberi
{$lang->welcome_back} -> Hoş geldin mesajı (dile göre) yazdırır. Kullanıcı adına link verir. (Hoşgeldin, #Power. Son Ziyaretiniz: Bugün, 08:18 AM)
{$lang->welcome_logout} -> Çıkış Yap (dile göre) yazar. Sadece bu yazar. Linksizdir. Orijinal şablonda linki üstüne konur.
{$usercplink} -> header_welcomeblock_member_user şablonunu çeker.
{$modcplink} -> header_welcomeblock_member_moderator şablonunu çeker.
{$admincplink} -> header_welcomeblock_member_admin şablonunu çeker.
{$lang->welcome_open_buddy_list} -> "Arkadaşlarım" yazısını yazdırır (dile göre). Bu değişken ile link verilmez, üzerindeki kodlar bunu sağlar.
{$searchlink} -> header_welcomeblock_member_search şablonunu çeker. Orijinalinde "Son Aktiviteler" ve "Bugünkü Yorumlar" vardır.
{$pmslink} -> header_welcomeblock_member_pms şablonunu çeker. Orijinalinde şu şekilde yazar: Özel Mesajlar: Toplam 0, Okunmamış 0

Kod:
<!-- Continuation of div(class="upper") as opened in the header template -->

Orijinal header şablonunda "<div class="upper">" şeklinde açılmış bir div vardır. Bunun bu şablonda kapandığını gösteren yazıdır. Aynı şekilde bundan header_welcomeblock_guest'te de bundan bir tane vardır.

header şablonunda ise bu yapı şu şekilde görünür:

Kod:
<div id="panel">
<div class="upper">
<div class="wrapper">
{$quicksearch}
{$welcomeblock}
<!-- </div> in header_welcomeblock_member and header_welcomeblock_guest -->
<!-- </div> in header_welcomeblock_member and header_welcomeblock_guest -->
</div>

{$quicksearch} -> header_quicksearch şablonunu çeker.
{$welcomeblock} -> Giriş yapıp yapmadığınıza göre header_welcomeblock_guest'i ya da header_welcomeblock_member'ı çeker.

Görüldüğü üzere bütün bu şablonlar header şablonunda birbirine bağlanır. MyBB şablon yapısı da bu şekilde işler. (Orijinal MyBB temasında saçma bulsam da)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım yetkili ekibine geri dönmeyi düşünüyorsun, umarım seni yeniden yetkili ekibinde görürüz. :)
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerine sağlık mert
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2018 Saat: 13:08)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım yetkili ekibine geri dönmeyi düşünüyorsun, umarım seni yeniden yetkili ekibinde görürüz. :)

Yönetim beni alırsa dönerim, bu paylaşımları karşılık beklemeden yapıyorum. Ben tema yapmada pasif biri olduğum için ve fazla bilgim olduğu için başkaları bilgilenip yapsınlar diye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
edit......
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: