Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mehmet Aydın - Çok Geç Artık

Sözleri
bir şişede hayallerim ciğerlerime duman gelir her çekişte hayaldeyim yaşattığın hayal değil tamamı gerçek emme bunları yazdı elim yallansa sen de söyle küfürlerim az mı gelir alışkanlık yaptı öyle aşk değilse sen bi söyle aşkı hiç bilmeyenler yazabilir mi sence böyle belki bi müptezelim bağımlıyım gözlerine belki de bi aptaldım inanmıştım sözlerine gözlerine yansımış parıldayan ay ışığı bi yıldız kaydı hani dileğim sen ol ışığım ölümden sonra tanrı yasakladı aşkı bana günahlara boğuldum ve cennetten kaçtım sana değerlimsin en değerli mutluluk hazinesi bi korsanım kaybetmeye korktuğum hazinemsin insanlığı katlederim ulaşmak için sana kaybettim kıymetlimi bu yüzden içim yanar uyan sonsuz rüyalardan uyan çok geç artık çok geç mesafeler uzak bana fersahlarca dert denizi yokluğuna boğuldum ben hasa gördü aşk denizi denize düşen yılana sarılır yılana aşk sorulur mu bu yüzden sormuyorum yılansın bak sorunun bu soru mu bu? simdi söyle ben miydim aşkı satan sorunumu duman tıkar her zerreme ölüm katan zehrimi akıttım bak gözyaşıma karıştığında sevinç ve hayallere gözyaşımı akıttım laan kalmadı içimde bak hayallerim piç ince bak kayboldum yokluğunda aşığını seçince bak öldürdüm kainatı hayallerimi yıktım ulan sevmiyorum seni dedin hayatımdan bıktım o an gitti duman bitti ferim ilaçlarla bitkiselim kaybettim hislerimi en sıcak iklim serin güneşimdin solumda gidince buzul çağı başladı sanki orda sevdiceğim artık uyan uyan sonsuz rüyalardan uyan çok geç artık çok geç
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu tosuna bir prim vermeyin artık....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yengesi tutuklanmış yazık lan :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence işin başında bu çocuğun amacı insanları dolandırmak değildi, anladı ki gelen insanlar dolandırılmaya meyilli; bir de ben dolandırayım dedi. Sanırım paraya ihtiyacı da vardı. Rustin Cohle’un da dediği gibi;

“İnsanlar o kadar zayıflar ki, gidip yemek alacaklarına paralarını dilek kuyusuna atarlar...”
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping