Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Caxing - Tema Sorumlusu Başvurusu
(22-03-2018 Saat: 23:21)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-03-2018 Saat: 21:47)Caxing Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Önceden bıraktım ama yetkili değildim yani üyeydim. Bıraktım dediğim de mybb ile ilgilenmediğim için siteye de girmedim hiç :) Daha önce rütbe almış olsam sitede haklısınız. Şimdi tema yapmak var yapmak var. Günde 10 tane tema yaparım bende çoğu kişi gibi. Önce header değiştiririm. Sonra postbit. Sonra footer bir bakmışsın 3 tema paylaşmışım. Ama tema 1 tema :) Yani çoğu kişi böyle yapıyor yapmayanlar üstüne alınmasın. Böyle yapmaktansa 1-2 tane yapıyorum yetiyor diye düşünüyorum. Tekrar yapacağım kısa zamanda.

Genel kesimin, sözde tema yapış şeklini kısaca özetlemiş Onur. Ben başından beri yönetimde daima aklı başında, hakimiyet kurabilecek kişilerin olmasından yanayım.. Çat kapı gelip rütbe istiyor yahu değil, bu siteye neler katabilir diye düşünmek lazım. bakış açınızı biraz değiştirin. Başarılar.

Güzel yorumunuz için teşekkürler :) Şuan da bir temaya başladım bakalım biraz acemilik çekiyorum ama hatırlıyorum nerede ne yapılacağını 3 senede geçmiş olsa : ))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Escobar hocam, bu konuya da bakarsanız sevinirim, rapor bekliyorum.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-03-2018 Saat: 21:47)Caxing Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-03-2018 Saat: 21:12)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her şey iyi güzelde direk döner dönmez başvuru yapman biraz saçma geldi biraz emek sonra mükafat olarak sistem işliyor. Bırakıp geliyorsun başvuru yapıyorsun direk bunu düşündükçe gene saçma olarak geliyor...
- Bilginiz olabilir fakat başka forumlarda paylaştığınız konular buradaki konuları ilgilendirecek bir husus değil, yeni temalar bekliyoruz ve o temalar sonucunda veya eski temalarda olabilir bir değerlendirme yapılsın gene sonuç tema ekibi liderinin..
Ve bir arkadaşımız üstte demiş 20 yaşında olmana imkan yok, Kardeşim sen denetleme ekibinde değilsin bırakta denetleme ekibi işini yapsın.
Kolay gelsin, iyi forumlar dilerim.

Önceden bıraktım ama yetkili değildim yani üyeydim. Bıraktım dediğim de mybb ile ilgilenmediğim için siteye de girmedim hiç :) Daha önce rütbe almış olsam sitede haklısınız. Şimdi tema yapmak var yapmak var. Günde 10 tane tema yaparım bende çoğu kişi gibi. Önce header değiştiririm. Sonra postbit. Sonra footer bir bakmışsın 3 tema paylaşmışım. Ama tema 1 tema :) Yani çoğu kişi böyle yapıyor yapmayanlar üstüne alınmasın. Böyle yapmaktansa 1-2 tane yapıyorum yetiyor diye düşünüyorum. Tekrar yapacağım kısa zamanda.

Beni anlatmış adam ya.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2018 Saat: 22:49)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-03-2018 Saat: 21:12)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her şey iyi güzelde direk döner dönmez başvuru yapman biraz saçma geldi biraz emek sonra mükafat olarak sistem işliyor. Bırakıp geliyorsun başvuru yapıyorsun direk bunu düşündükçe gene saçma olarak geliyor...
- Bilginiz olabilir fakat başka forumlarda paylaştığınız konular buradaki konuları ilgilendirecek bir husus değil, yeni temalar bekliyoruz ve o temalar sonucunda veya eski temalarda olabilir bir değerlendirme yapılsın gene sonuç tema ekibi liderinin..
Ve bir arkadaşımız üstte demiş 20 yaşında olmana imkan yok, Kardeşim sen denetleme ekibinde değilsin bırakta denetleme ekibi işini yapsın.

Önceden bıraktım ama yetkili değildim yani üyeydim. Bıraktım dediğim de mybb ile ilgilenmediğim için siteye de girmedim hiç :) Daha önce rütbe almış olsam sitede haklısınız. Şimdi tema yapmak var yapmak var. Günde 10 tane tema yaparım bende çoğu kişi gibi. Önce header değiştiririm. Sonra postbit. Sonra footer bir bakmışsın 3 tema paylaşmışım. Ama tema 1 tema :) Yani çoğu kişi böyle yapıyor yapmayanlar üstüne alınmasın. Böyle yapmaktansa 1-2 tane yapıyorum yetiyor diye düşünüyorum. Tekrar yapacağım kısa zamanda.

Beni anlatmış adam ya.

Seni tanımıyorum..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2018 Saat: 23:06)Caxing Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Beni anlatmış adam ya.

Seni tanımıyorum..

Bu forumda büyük temacılardan biri olarak tanınıyorum. Genel olarak sitede tema yapan çoğu kişinin fikirlerini etkilemiş birisiyim. Hakkımda açtığım bir konu var, istersen okuyabilirsin: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=88779
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pek zaman bulamasam da rapor hazırlamaya çalışacağım @Nophex .
Bu arada eskiden forumlarla uğraşırken  temalarını kullanırdım hep, günümüzde bazı ekiplere 1 aylık üyeler bile girebiliyorken sizin girmeniz çok mantıklı olacaktır, başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer gerçek Caxing ise destekliyorum. (Forumexedeki)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2018 Saat: 23:12)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-03-2018 Saat: 23:06)Caxing Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Beni anlatmış adam ya.

Seni tanımıyorum..

Bu forumda büyük temacılardan biri olarak tanınıyorum. Genel olarak sitede tema yapan çoğu kişinin fikirlerini etkilemiş birisiyim. Hakkımda açtığım bir konu var, istersen okuyabilirsin: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=88779

Baktım da kardeşim pek bir şey göremedim burada ki yaptıkların hepsi mi başka bir şeyler var mı ? Yukarıda ki attıkların ilk başladığın zamanda ki amatör çalışmalar mı pek okuyamadım vaktim olmadığı için.

(25-03-2018 Saat: 23:24)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eğer gerçek Caxing ise destekliyorum. (Forumexedeki)

@Hypnos; evet aynı kişi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de destekliyorum. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2018 Saat: 02:43)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar hocam

Teşekkür ederim. @#Lykia;

(26-03-2018 Saat: 03:00)kaanst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben de destekliyorum. :)

Sağolasın @kaanst;
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2018 Saat: 11:01)La Fontaine Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dilerim :)

Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping