Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ka4p3 Tema Sorumlusu Başvurusu
(20-03-2018 Saat: 23:05)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkes gibi kolay söz geçirilmeyen, tartışmaya girmekten çekinmeyen, daha temiz akla sahip olan, daha geniş perspektife sahip olan biri olduğun için uzun süre bekletileceğini düşünüyorum. Ki zaten bu site böyle kişiler aramıyor. Bence aradıkları şey bir yapay zeka falan olabilir. Ayrıca herkesin görüşlerine de katılmak zorundasın.

tumblr_mqa6ymMVGn1s5bpvoo1_500.gif

Çok da kasmaya gerek yok. "Sivri dilli isen biraz yontul, minnet borcun var ise bunu başka yerde öde, yetkili olmak istersen özelden değil genelden yardım et, saygılı ol saygı gör, sabırlı ol destek gör.." diye bir nasihat vermeye gerek yok, işleyişi biliyorsun.. Daha yetkili olmadan yetkiliyle polemiğe giriyorsun.

mqdefault.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2018 Saat: 08:55)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-03-2018 Saat: 23:05)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkes gibi kolay söz geçirilmeyen, tartışmaya girmekten çekinmeyen, daha temiz akla sahip olan, daha geniş perspektife sahip olan biri olduğun için uzun süre bekletileceğini düşünüyorum. Ki zaten bu site böyle kişiler aramıyor. Bence aradıkları şey bir yapay zeka falan olabilir. Ayrıca herkesin görüşlerine de katılmak zorundasın.

Çok da kasmaya gerek yok. "Sivri dilli isen biraz yontul, minnet borcun var ise bunu başka yerde öde, yetkili olmak istersen özelden değil genelden yardım et, saygılı ol saygı gör, sabırlı ol destek gör.." diye bir nasihat vermeye gerek yok, işleyişi biliyorsun.. Daha yetkili olmadan yetkiliyle polemiğe giriyorsun.

mqdefault.jpg
Polemik değil tartışma. Hiç tartışmayacak mıyız biz ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uyarıları cok olan arkadaslar zaten yanlıs birşey oldugunu gösteriyor neyse bol şans .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2018 Saat: 10:37)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uyarıları cok olan arkadaslar zaten yanlıs birşey oldugunu gösteriyor neyse bol şans .
Uyarılarımın içinde çok ciddi uyarılar yok. Yönetici ile kavgalar var. Bir daha olacağını da sanmıyorum. Emek göstermeye çalışıyorum şansa ihtiyacım yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2018 Saat: 08:21)Ka4p3 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-03-2018 Saat: 00:48)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yağcılık yap dediğimi göremiyorum yazdığım yazıda? Seninmi benimmi daha çok yetkim alındı oturup tartışmayalım istersen. Konuyu anlamak istediğin gibi anlamaya çalışma sana hem üyelere hemde yetkililere karşı saygılı olmanı belirttim. Sev veya sevme ama saygı göstermek zorundasın. Sende kötü konuşunca işin boyutlarının nereye ulaştığını gördün anladın,akıllandınmı bilemiyorum onu yaşayıp göreceğiz. Birde madem buradan memnun değilsiniz sizi burada zorlamı tutuyorlar? Madem sevmiyorsun etmiyorsun bu başvuru konusuda ne,çekip gidin beğenmiyorsanız sizi kimse zorla tutmuyor burada. Aktiflik sizinle sağlanmadı,sizinlede bitmez.
Burada beni zorla tutan yok fakat burda beni zamanında eğiten abilerim var onlar bize emanet etti forumu bizde emanete ihanet etmeyiz. Benim yetkim 1 defa alındı fakat 7 den fazla uyarım var.
Bende yağcılık yap dedin demedim. Yazında ki cümlelerin bir yere ulaşmıyor ilk cümleden o çıkıyor sadece.

15 Tane uyarı kayıdın var. Bunlardan genel olanı 10tl.net sistemini kötülemek,yöneticiler ile tartışmak,hakaret,çalıntı tasarım,ve kışkırtıcı yazıların. Burayı sana emanet eden abilerin kim Allah aşkına? buranın birisine emanet edilmesine gerek yok burası hepimizin. 10tl.net sistemini kötüleyen birinin gelipte başvuru konusu açması bence çok garip. @Nophex mehmetin başvuruyu değerlendirirken kullanıcının önceki uyarı kayıtlarını inceleyeceğine son derece eminim. Tekrardan başarılar,iyi günler.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2018 Saat: 12:11)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-03-2018 Saat: 00:48)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yağcılık yap dediğimi göremiyorum yazdığım yazıda? Seninmi benimmi daha çok yetkim alındı oturup tartışmayalım istersen. Konuyu anlamak istediğin gibi anlamaya çalışma sana hem üyelere hemde yetkililere karşı saygılı olmanı belirttim. Sev veya sevme ama saygı göstermek zorundasın. Sende kötü konuşunca işin boyutlarının nereye ulaştığını gördün anladın,akıllandınmı bilemiyorum onu yaşayıp göreceğiz. Birde madem buradan memnun değilsiniz sizi burada zorlamı tutuyorlar? Madem sevmiyorsun etmiyorsun bu başvuru konusuda ne,çekip gidin beğenmiyorsanız sizi kimse zorla tutmuyor burada. Aktiflik sizinle sağlanmadı,sizinlede bitmez.
Burada beni zorla tutan yok fakat burda beni zamanında eğiten abilerim var onlar bize emanet etti forumu bizde emanete ihanet etmeyiz. Benim yetkim 1 defa alındı fakat 7 den fazla uyarım var.
Bende yağcılık yap dedin demedim. Yazında ki cümlelerin bir yere ulaşmıyor ilk cümleden o çıkıyor sadece.

15 Tane uyarı kayıdın var. Bunlardan genel olanı 10tl.net sistemini kötülemek,yöneticiler ile tartışmak,hakaret,çalıntı tasarım,ve kışkırtıcı yazıların. Burayı sana emanet eden abilerin kim Allah aşkına? buranın birisine emanet edilmesine gerek yok burası hepimizin. 10tl.net sistemini kötüleyen birinin gelipte başvuru konusu açması bence çok garip. @Nophex mehmetin başvuruyu değerlendirirken kullanıcının önceki uyarı kayıtlarını inceleyeceğine son derece eminim. Tekrardan başarılar,iyi günler.

Sustum Sustum Dayanımıcam Artık Hayır Siz 3-4Kisi Toplanmısınız Neden Dahada Olayı Uzatmaya Calışıyorsunuz Sonra Biz Bişey Dedikmi Üyeler Konuyu Uzattı Kavga Cıkardı Diyorsunuz Sonra Yetkiliye Karsı Geldik Siye Uyarı Yada Seni Tatile Göndeririz Diyorlar Böyle Bişey Olurmu Bence Şu Foruma Biraz Adalet Gelsin Yetkililer Konuyu Uzatıyor Geçmiş Geçmis"te Kalmış Bence @admin Bu Konuya Bence Bakması Gerek Ben Bile Konu Açmıştım SP İçin 3-4Kişi Geldiler Beni Kışkırtmaya Çalıştılar @Ka4p3 Bunların Oyununa Gelme Abi.Aynısını Sana Yapmaya Çalışıyorlar.Yetkili Olmanı İstemiyorlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş şaka mısın?
Adminin sadece bir işimi var bu konuya mı baksın onca işler arasında. Bırak üst yetkililer baksın zaten görüyorlar.
Arkadaşlar lütfen eski konuları açmayalım birbirimize nefret kin öfke savurmayalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2018 Saat: 12:11)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Senden daha mı bilgiliyim ? Kullanıcılara senden daha fazla mı yararım dokunmuş ? Forumla senden fazla etkileşimim var ? Önce ki hatalarımı telafi edecek işler yapıyor muyum ? 15 tane yok 8 tane var. 3 tanesi küfürden geri kalanı yöneticiyi kışkırtmaktan. Yetkim bir kıyağım olmadığı için alındı.
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=83617&pid=618819#pid618819
Sende çok saygılı değilsin kusura bakma. Belki, bi umut sistemi güzelleştirebilirim. OLANAK VAR. İsterse başvuru yapan 20 tane banı olan kişi olsun sisteme katkısı olacaksa, başvuru reddedilirse ayıp edilir. Ekipte bulunup bi işe yaramayan güya SAYGILI kişilerdense ekipte bulunması gereken ve yetenekleri olan güya SAYGISIZ kişileri tercih ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2018 Saat: 12:36)Colastin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş şaka mısın?
@Bygold

Şaka Degilim Gerçekleri Söylüyorum Nedense Yetkisi Olanlar Bizi Tatille Tehdit Ediyorlar Birseye Karşı Gelince.Ka4p3 Bile Tatille Tehdit Etmezlerse Bak Gör.
@Colastin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bak gerçekleri söyle ama artık şu sp konusunu her konuda açma.Böyle yaparak ortalığı kızıştırıyorsun.Sen gel kaç sp istediğini söyle göndereyim ayrıca senle zaten üst yetkililer konustu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2018 Saat: 12:40)Colastin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bak gerçekleri söyle ama artık şu sp konusunu her konuda açma.Böyle yaparak ortalığı kızıştırıyorsun.Sen gel kaç sp istediğini söyle göndereyim ayrıca senle zaten üst yetkililer konustu.

Benim Derdim SP Degil Nedense Yetkisi Olanlar Yetkililere Karsı Geldikmi Tatile Gondeririz Seni Diyor?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ByGold Neden Herşeye Admini Etiketliyorsun ? Artık Bi Kural Getirilmeli Diğer Yetkililer Varken Admin Niye ??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2018 Saat: 12:42)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ByGold Neden Herşeye Admini Etiketliyorsun ? Artık Bi Kural Getirilmeli Diğer Yetkililer Varken Admin Niye ??

Çünkü Burda Kimlerin Yetkileri Var Bilmedigim İçin Etiketliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bak, eğer kurallara uymassak cezaya katlanmak zorundayız. Yetkililer olarak biz bile benim uyarı geçmişime bakabilirsin üyelerle yanlış konuştuğum için uyarı aldım. Bu forumun bir disiplini, kuralları,şartları var. Eğer bunlar olmazsa forum anam babam gününe döner değil mi?O tehdit değil sadece hatırlatma. Eğer sen kurallara uyarsan sana kimse uyarı veremez, tehdit edemez rahat ol.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bencede Konuyu Fazla Uzatmaya Gerek Yok Forumda Agzımızın Tadı Kaçmasın En İyisi Herkez İşine Baksın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ByGold Nerdeyse Tüm Mesajlarında admin'i etiketliyorsun buna tüm yetkililer bakar ismaililhan'ı etiketle mesela admini etiketlemeyi bırak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu kapatıyorum 1 saatliğine tartışma uzamasın diye. Eğer isterlerse üst yetkililer konuyu açabilir, başvuru kapanmadı hala aktif.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Denetleme ekibi konuyu bir inceleyin bugün içerisinde ve bana dönün, bakalım neler olmuş... Diğer yetkililerde daha fazla konuyu uzatmasın sonuca bağlandığında ben açarım konuyu...

@Escobar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Müsait bir zamanda bana rapor iletirsen sevinirim @Escobar .
--
Bu arada, konuyu açıyorum. Açtığıma pişman etmezsiniz umarım.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2018 Saat: 08:55)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

mqdefault.jpg

Güzel sözler. Ama bu arkadaşın neden bu kadar herkesle sataştığını ben de anlamadım. Aslında gerçekten yetkili olmak istiyorsa kendisi en baştan ne yapması gerektiğini, yani mesela bu konuya atılan yorumlara daha sakince cevap verip kestirip atmasını biliyor olmalıydı değil mi? Daha fazla dalaşmanın bir manası yok çünkü.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping