Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasıl Mavi Tik Alabilirim [EFPİAYDAN ÇOK GİZLİ BİLGİ]
Çok gizli bir bilgi, yaptıktan sonra sileceksiniz değil mi :)
[/url]2565605_o44d8.md.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her konunun açılması için belli bir sebebi vardır. Bu konunun açılma sebebi nedir ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-03-2018 Saat: 18:01)Ka4p3 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her konunun açılması için belli bir sebebi vardır. Bu konunun açılma sebebi nedir ?

Geyik köşesi diye bir köşe vardır acaba bilirmisin? Orada geyik yapılır. Her konunun bir sebebi olmak zorunda değil eleştirisel bakmaya gerek yok kategoriye bakıpta yorum yapmayıda öğrenmelisin artık..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-03-2018 Saat: 18:03)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-03-2018 Saat: 18:01)Ka4p3 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her konunun açılması için belli bir sebebi vardır. Bu konunun açılma sebebi nedir ?

Geyik köşesi diye bir köşe vardır acaba bilirmisin? Orada geyik yapılır. Her konunun bir sebebi olmak zorunda değil eleştirisel bakmaya gerek yok kategoriye bakıpta yorum yapmayıda öğrenmelisin artık..

Geyik mi ? Saçma birşeyi ss alıp konu açmak geyik mi ? Bu mudur geyik ? Sen geyiği çok yanlış öğrenmişsin. Bak bakalım kategoriye böyle saçma konular varmı. Aktifliği arttıracağız diye forumun ağzına etmeyin ama.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanane?
Sana fikrini soran oldu mu ki?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ağzına etmeyiz forumunda ağzımızı açarız:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=95417
Konuya bak :D Heçkır indexlerini paylaşacak bir forum bulamadınmı da buraya gelip burada ahkam kesmeye çalışıyorsun millete.
Kimse kimsenin açacağı konuya karışamaz belirli kurallar çerçevesinde her konu serbesttir.
Kendini haklı göstermek için geyik muhabbetini bile yanlış dedin diye söylemeye çalışan bir insansın. Arkadaş sadece eğlence amaçlı "fbi"'yıda ekleyip bir konu paylaşmış.
Gelip tartışma başlatacak yorumlar atıp sonra ben haklıyım diyede gezme.
Her zaman haklı olamazsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-03-2018 Saat: 18:10)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ağzına etmeyiz forumunda ağzımızı açarız:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=95417
Konuya bak :D Heçkır indexlerini paylaşacak bir forum bulamadınmı da buraya gelip burada ahkam kesmeye çalışıyorsun millete.
Kimse kimsenin açacağı konuya karışamaz belirli kurallar çerçevesinde her konu serbesttir.
Kendini haklı göstermek için geyik muhabbetini bile yanlış dedin diye söylemeye çalışan bir insansın. Arkadaş sadece eğlence amaçlı "fbi"'yıda ekleyip bir konu paylaşmış.
Gelip tartışma başlatacak yorumlar atıp sonra ben haklıyım diyede gezme.
Her zaman haklı olamazsın.

Kim bir temasını paylaşıyorsa oda benim indexim. Saçma olan tarafı nedir ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kafa yapısı tek yönde işliyor, adam sadece bir fikre odaklanmış "Daima ben üstün olmalıyım, daima ben haklı olmalıyım".
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam madem sen keykır indexini paylaşmak istiyorsun bu adamda bunu paylaşmak istiyor senin sorunun ne? sanane istediğini paylaşır adam seni geren ne sana batan ne? azıcık objektif düşün, subjektif düşünme..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazmıştım yine yazıyorum. Kurta sormuşlar boynun niye kalın diye. Kafamın kalın olmasından iyidir demiş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kafası kalın olan birisi bunu diyince bi garip oldum doğrusu, ne diyeyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir yoruma neden bu kadar takıldınız ki? Cevapsız bıraksanız daha iyi olurdu hem siz zahmete girmezdiniz hem de konu bu kadar uzayıp kilitlenmezdi.

@leojely her konuyu baltalayacağına biraz yapıcı ol lütfen. Tartışmanın dinmesi için 20 dakika kilitliyorum. 20 dakika sonunda tekrar açacağım ancak yine tartışma yaratırsanız konuyu bir daha açmamak üzere kilitleyeceğim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu kilidi kaldırıldı
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz daha gerçekçi olalım mı?
PlV3Z5.png
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi