Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fikir : 10tl.net Resim Yükleme Servisi
Selamun Aleykum Öncelikle ..
Aklıma bir fikir geldi bende bunu sizlere sunmak istedim . Bu aralar hızlıresim çöküp duruyo ve bunun sayesinde aklıma bu fikir geldi . 10tl.net resim yükleme servisi adres şöyle olabilir ;

Kod:
örn : resmin.10tl.net

Böylelikle resimlerimizi o siteye yükleriz bence güzel olur . Bu forumdaki nerdeyse herkez hızlıresim kullanıyo onun yerine artık 10tl resim yükleme servisini kullanabilir ..

Fikrim İçin Görüşlerinizi Belirtiniz ..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hizliresim, resmim, imgur varken buna NE GEREK VAR ? Biraz da gerekli şeyler önerin gözünüzü seveyim.
Go
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yanılmıyorsam bi aralar @#Power (Mert) açmıştı sonra noldu bilmiyorum.
Eski Denetleme Ekibi Lideri
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2018 Saat: 23:24)Ka4p3 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hizliresim, resmim, imgur varken buna NE GEREK VAR ? Biraz da gerekli şeyler önerin gözünüzü seveyim.

Bu ara çok ters ve saygısızca cevaplar veriyorsun görmüyoruz sanma bu sana uyarım olsun bir dahakine bu kadar nazik olmayacağım ona göre. @Ka4p3
Denetleme Ekibi Liderliği: 22-06-2018 -  ....

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-03-2018 Saat: 00:00)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-03-2018 Saat: 23:24)Ka4p3 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hizliresim, resmim, imgur varken buna NE GEREK VAR ? Biraz da gerekli şeyler önerin gözünüzü seveyim.

Bu ara çok ters ve saygısızca cevaplar veriyorsun görmüyoruz sanma bu sana uyarım olsun bir dahakine bu kadar nazik olmayacağım ona göre. @Ka4p3

http://destek.10tl.net/search.php?action...cb4dcdd15c
Kim saygısız ? Ben mi ? Tam diyordum sahte kahramanlar atış yapmıyor kimseye aha gelde gülme şunlara. La havle vela guvvete illa billa hil aliyyalizm.
Go
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-03-2018 Saat: 00:00)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kendi görüşünü yazmış buna kimse karışamaz.Ayrıca bu yorumun neresi ters adam öneri yazmış.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

‘Biz hala buradayız , ölmedik...

Bir sürü örnek insan var burada onları örnek alın , başarılı olun pes etmeyin.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece resim değil hatta küçük boyutlu dosya upload servisi de iyi olur. FTP satışına gerek kalmaz böylelikle. Bence fikir gereksiz değil gayet güzel bir fikir lütfen konuşma tonunuzu hafifletin.
İletişim Kanalları:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-03-2018 Saat: 00:54)kaanst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sadece resim değil hatta küçük boyutlu dosya upload servisi de iyi olur. FTP satışına gerek kalmaz böylelikle. Bence fikir gereksiz değil gayet güzel bir fikir lütfen konuşma tonunuzu hafifletin.

Gereksiz olması sisteme gerekli bir şey olmaması anlamına geliyor hocam. Çok yük yapıyor sistemde daha sonra neden sitem kasıyor veya siteme zar zor giriyorum gibi konular ve sorunlar ortaya çıkacağı için bu tür şeyleri sadece st.10tl.net sunucusu için kullanıyorlar fakat bazen st.10tl.net bile yükten dolayı cöküyor yoksa upload sistemi vb şeyler güzel fikirler zaten sadece sistem yoruluyor. SP Değerlendirmek amaçlı sp ile satılabilir fakat bu. Upload ve Resim hizmeti (drive gibi) bir hizmet verilebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuan siteler bile yavaş resimde oldu mu CPU tavan ;-) bence resim upload olmalı fakat hosting yada sunucu ayrı olmalı ve direkt link vermeli yada FTP olabilir.aslinda kodlardan anlayan kişiler free hosting kullanarak sitelerine istediği her şeyi çekebilir ama herkes anlamadığı için bu sorun baş gösteriyor kanımca free hosting sitelerinde hesap açılır FTP hesabı yöneticilere dağıtılır herkesin istediği resim upload edilir.hatta önlem için st yuklenir ama yedeği olarak durur sadece.siz çözüm isteyin çok.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
- Saçma Konu Başlıklarına ve Özelden Destek Vermiyorum...!
Ücretli Her Türlü Script(MyBB,vB,smf,wordpress,phpBB,joomla,eschat,cms, vb.) Kurulumu ve Optimizasyon Yapılır.Ücretli Tema Tasarımı Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fikir güzel ama 10tl.net şuan buna uygun görünmüyor...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
“Ne gerek var?” , “Birazda gerekli şeyler önerin?”
Bu ve diğer konulardaki yorumlarını incelersen biraz gereksiz bir savunma olduğunu anlayacaksın. Keyfime uyarmıyorum. İtirazınız varsa şikayet bölümü boşuna açılmamış.
@Murat#Baykam
Denetleme Ekibi Liderliği: 22-06-2018 -  ....

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten dükkanda ftp ürünü var, ftpye resim yükleyebiliyorsunuz manuel olarak.

“We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.”
eski ve son arge ekibi lideri
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-03-2018 Saat: 09:50)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: “Ne gerek var?” , “Birazda gerekli şeyler önerin?”
Bu ve diğer konulardaki yorumlarını incelersen biraz gereksiz bir savunma olduğunu anlayacaksın. Keyfime uyarmıyorum. İtirazınız varsa şikayet bölümü boşuna açılmamış.
@Murat#Baykam

Ben kimseyi savunmuyorum ancak ben sadece bu konuyla alakalı bir yorum yaptım diğer yorumlarına göre değil.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

‘Biz hala buradayız , ölmedik...

Bir sürü örnek insan var burada onları örnek alın , başarılı olun pes etmeyin.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-03-2018 Saat: 09:50)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: “Ne gerek var?” , “Birazda gerekli şeyler önerin?”
@Murat#Baykam

Ya arkadaş göstersene diğer yorumlarımı kime saygısızlık yapmışım ? Hadi bi onu geç bu kadar nazik olmam felan bu ne biçim uyarı tipi posta koyar gibi ?
Gerçekleri söyleyince kural mı çiğniyoruz arkadaş ? Son 1 haftada kimseye saygısızlık etmedim ben. Bundan sonra da edersem özel mesaj ile uyarın veya direk uyarın. Ne bu böyle yok bidahakine böyle nazik olmam yok tatile çıkarsın yok bu yok şu.
Go
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fikir konusunu neden tartışma konusuna çekiyorsunuz ki? Bir sorununuz varsa özelden tartışın. Burası tartışma konusu değil.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2018 Saat: 23:25)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanılmıyorsam bi aralar @#Power (Mert) açmıştı sonra noldu bilmiyorum.

Ben açmıştım evet. Bu sitenin hala olmamasının sebebi de gerek olmaması. Gereği olsaydı hala dururdu şu ana kadar. Nasıl kapandığını tam olarak hatırlamıyorum, admin bana hosting vermişti onun için sanırım işletiyordum da nasıl kapandı hatırlamıyorum.

(17-03-2018 Saat: 13:48)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fikir konusunu neden tartışma konusuna çekiyorsunuz ki? Bir sorununuz varsa özelden tartışın. Burası tartışma konusu değil.

Tartışmayın da tartışmayın burası tartışma konusu kardeşim. Fikir napılır tartışılır. Şunu aklınıza sokun artık insanlar tartışarak anlaşır. Fikirlerini kendi aralarında tartarlar, kelimenin de kökü buradan geliyor zaten.

2JRLd0.png

İkinci anlama kaymadığı sürece yapılmalıdır.
Nihility#9226
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-03-2018 Saat: 18:43)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-03-2018 Saat: 23:25)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanılmıyorsam bi aralar @#Power (Mert) açmıştı sonra noldu bilmiyorum.

Ben açmıştım evet. Bu sitenin hala olmamasının sebebi de gerek olmaması. Gereği olsaydı hala dururdu şu ana kadar. Nasıl kapandığını tam olarak hatırlamıyorum, admin bana hosting vermişti onun için sanırım işletiyordum da nasıl kapandı hatırlamıyorum.

(17-03-2018 Saat: 13:48)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fikir konusunu neden tartışma konusuna çekiyorsunuz ki? Bir sorununuz varsa özelden tartışın. Burası tartışma konusu değil.

Tartışmayın da tartışmayın burası tartışma konusu kardeşim. Fikir napılır tartışılır. Şunu aklınıza sokun artık insanlar tartışarak anlaşır. Fikirlerini kendi aralarında tartarlar, kelimenin de kökü buradan geliyor zaten.

2JRLd0.png

İkinci anlama kaymadığı sürece yapılmalıdır.
Sizin yaptığınız, 2.anlama kayıyor yavaş yavaş.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -